Nowe placówki handlowe

 • Ponad 150 sklepów otwartych do końca roku – to coraz bliższy do osiągnięcia cel sieci Netto, która kontynuuje realizację ambitnego planu konwersji sklepów przejętych po Tesco. W ciągu ostatnich dwóch tygodni duńska sieć otworzyła dziewięć nowych placówek. Netto rozwija także infrastrukturę konwertowanych sklepów: cztery nowo otwarte placówki posiadają strefę kas... Czytaj więcej »

 • Co wiemy o nowo otwartych sklepach Netto

  Czwartek, 05 sierpnia 2021

  Netto kontynuuje dynamiczny proces otwierania kolejnych sklepów przejętych po sieci Tesco. 5 sierpnia pod szyldem Netto rozpoczęło funkcjonowanie sześć takich placówek. Otworzył się też nowy sklep w Oświęcimiu. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 5 sierpnia, Lidl otworzy swój pierwszy obiekt w Siechnicach, przy ul. Opolskiej 34. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Mobilna Żabka – to nowy, innowacyjny koncept sklepów testowanych przez sieć Żabka. Klienci będą mogli zrobić w nich szybkie zakupy na targach, koncertach, wydarzeniach sportowych i kulturalnych. W przyszłości mobilne Żabki mogą pojawić się także w okolicach szkół i uczelni, a w sezonie urlopowym w miejscowościach letniskowych. Będzie w nich można kupić ciepłe przekąski,... Czytaj więcej »

 • 85 500 klientów obecnych na otwarciach sklepów, 23 nowe miasta, których mieszkańcy mogą odwiedzić sklepy w formacie Netto 3.0, 3000 produktów w stałej ofercie, w tym 1000 marek własnych, których produkty goszczą na półkach nowo otwartych sklepów i średnio 23 000 sztuk świeżych bułek wypiekanych codziennie w nowych sklepach – to tylko niektóre z liczb opisujących trwający... Czytaj więcej »

 • POLOmarket otwiera kolejne sklepy

  Środa, 21 lipca 2021

  Zgodnie z zapowiedzią, sieć POLOmarket nie ustaje w rozwoju i regularnie otwiera kolejne supermarkety. Dziś (21.07) Klientów przywitał zupełnie nowy sklep w Golinie (woj. wielkopolskie), w piątek otwarty zostanie wyremontowany sklep w Brzozówce (woj. kujawsko-pomorskie). Czytaj więcej »

 • Nowy SPAR Mini w Świdniku

  Piątek, 16 lipca 2021

  Do sieci SPAR dołączył nowy sklep w formacie SPAR Mini w Świdniku (powiat limanowski, województwo małopolskie). Placówka ma 82 mkw. sali sprzedaży, 2 kasy i jest dogodnie zlokalizowana – zwłaszcza dla klientów preferujących codzienne zakupy blisko domu. SPAR Mini w Świdniku prowadzony jest przez niezależnych partnerów detalicznych – to ich 5 placówka w sieci SPAR. Czytaj więcej »

 • Netto otworzyło siedem nowych sklepów

  Czwartek, 15 lipca 2021

  Netto kontynuuje dynamiczny proces otwierania kolejnych sklepów. 15 lipca sieć powiększyła się o siedem placówek, w tym sześć takich, które powstały w miejsce Tesco. Zadebiutowała w Kłaju, Kowalach i Radziejowie, z kolei w Kielcach, Łodzi, Żorach i Poznaniu otworzyła kolejne sklepy, poszerzając zasięg działania. Czytaj więcej »

 • Wkrótce w Galerii Gniezno swój salon otworzy jedna z największych sieci drogeryjnych w Polsce. Wielkie otwarcie sklepu Rossmann zaplanowano już na 16 lipca. To doskonała wiadomość dla wszystkich Klientów, którzy uwielbiają zakupy w atrakcyjnych cenach. Czytaj więcej »

 • Sieć SPAR zakończyła rebranding kolejnych dwóch supermarketów. Sklep w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej jest zlokalizowany w Centrum Handlowym Green Point i jest prowadzony przez partnera detalicznego. Sala sprzedaży ma powierzchnię 760 mkw., do dyspozycji klientów jest 6 kas, w tym 2 samoobsługowe. EUROSPAR w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej znajduje się w obiekcie handlowym Alfa... Czytaj więcej »

 • W środę 7 lipca o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy dziewiąty sklep ALDI w Warszawie, który zlokalizowany będzie w Parku Handlowym Galeria - Modlińska przy ul. Starowiślna 2. Poza stałym asortymentem dla mieszkańców codziennie czekać będą świeże produkty – owoce, warzywa, wypiekane na miejscu pieczywo, a wszystko w najwyższej jakości i w dobrych cenach. Z okazji... Czytaj więcej »

 • „DINO POLSKA” S.A. otworzyła od stycznia do końca czerwca 2021 r. 150 nowych sklepów wobec 84 rok wcześniej. Czytaj więcej »

 • Barcin (woj. kujawsko-pomorskie), Jaktorów (woj. mazowieckie), Lędziny (woj. śląskie), Łódź (woj. łódzkie), Sucha Beskidzka (woj. małopolskie) i Szczecin (woj. zachodniopomorskie) to miasta, w których Netto otworzyło kolejne sklepy w miejscu dawnych placówek Tesco. Inauguracje cieszyły się dużym zainteresowaniem, przyciągając klientów. Kontynuacja świętowania planowana jest... Czytaj więcej »

 • Ostatnie dni czerwca Biedronka kończy otwarciem aż 13 placówek. Znajdują się one w województwach: małopolskim, mazowieckim, podkarpackim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, lubelskim i zachodniopomorskim. Czytaj więcej »

 • Strefa Świadomego Żywienia, butelkomat, cyfrowe nośniki reklamowe digital Signage oraz multimedialne czytniki cen – to tylko wybrane nowości, które pojawiły się w zmodernizowanym właśnie markecie Kaufland przy ulicy Fieldorfa na warszawskim Gocławiu Czytaj więcej »

 • Kolejny tydzień to kolejne otwarcia nowych sklepów Netto. 24 czerwca sieć otworzyła sześć placówek w miejscu dawnych sklepów Tesco. Nowe sklepy funkcjonujące we flagowym formacie Netto 3.0 znajdują się w Bielsku-Białej (woj. śląskie), Kielcach (woj. świętokrzyskie), Kolbudach (woj. pomorskie), Mosinie (woj. wielkopolskie), Sulejówku (woj. mazowieckie) i Wadowicach (woj.... Czytaj więcej »

 • 21 czerwca otwarty został pierwszy na Mokotowie sklep socjalny „Spichlerz”, należący do fundacji Wolne Miejsce. Partnerem placówki jest, należąca do Polskiej Grupy Supermarketów, sieć Top Market. Celem projektu jest pomoc najuboższym oraz ograniczenie marnowanie żywności. Czytaj więcej »

 • Kolejne trzy supermarkety SPAR

  Środa, 23 czerwca 2021

  Kolejne trzy supermarkety działają pod marką SPAR – EUROSPAR we Wrocławiu przy ul. Świeradowskiej 51/57 i EUROSPAR w Legionowie przy ul. Piłsudskiego 31 powstały w wyniku rebrandingu sklepów Piotr i Paweł. Każdy z nich ma około 1200 mkw. sali sprzedaży. SPAR w Przysiekach to nowy sklep w sieci, prowadzony przez niezależnego partnera detalicznego i mający 281 mkw. sali... Czytaj więcej »

 • W najbliższy czwartek, 17 czerwca, Netto otworzy sześć kolejnych sklepów w miejscu dawnych placówek Tesco: w Andrychowie (woj. małopolskie), Bielsku-Białej (woj. śląskie), Choszcznie (woj. zachodniopomorskie), Czarnkowie (woj. wielkopolskie), Sulejowie (woj. łódzkie) i Wąbrzeźnie (woj. kujawsko-pomorskie). Otwarciom towarzyszyć będą liczne promocje i atrakcje. Netto 3.0 to... Czytaj więcej »

 • Już od 14 czerwca br. klienci mogą zrobić zakupy w kilka sekund w pierwszym Żappka Store otwartym na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Żappka Store jest połączony z aplikacją żappka i nie ma w nim ani kas, ani obsługi. Placówka jest dostępna 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu klienci mogą korzystać z niego o dowolnej porze dnia czy nocy. Żappka Store... Czytaj więcej »

 • Żabka dba o komfort turystów, którzy spędzają wakacje na terenie Polski i otwiera sklepy sezonowe. W tym roku jest ich 80 i są to zarówno placówki stacjonarne, jak i te zlokalizowane w specjalnie stawianych w sezonie turystycznym pawilonach. Większość działa w miejscowościach letniskowych nad Bałtykiem. Sezonowe Żabki znaleźć można także nad jeziorami: Białym w Okunince... Czytaj więcej »

 • Mało sprzyjająca tej wiosny pogoda nie zahamowała tempa otwarć sklepów franczyzowych sieci Nasz Sklep w różnych formatach. We franczyzach zarządzanych przez Specjał jest już w sumie 10 128 placówek handlowych wg danych na połowę maja. Czytaj więcej »

 • Nowe Netto na Mazowszu już otwarte

  Piątek, 11 czerwca 2021

  10 czerwca Netto otworzyło kolejny sklep w Warszawie, a także sklepy w Józefowie i Błoniu. Czytaj więcej »

 • Placówka zlokalizowana przy ul. Wybickiego 10 funkcjonuje w formacie Netto 3.0 i powstała w miejscu dawnego Tesco. Otwarciu towarzyszyły liczne atrakcje, które będą kontynuowane w sobotę, 12 czerwca. Czytaj więcej »

 • Netto w Krakowie otwarte

  Środa, 02 czerwca 2021

  Pierwsze sklepy Netto w Krakowie zostały otwarte dziś przy ul. Babińskiego 69 i Dobrego Pasterza 67. Wydarzenie przyciągnęło krakowian, którzy licznie stawili się na inaugurację. Atrakcje towarzyszące otwarciu będą kontynuowane w najbliższą sobotę, 5 czerwca w sklepie Netto na ul. Babińskiego. Obie placówki powstały w miejscu marketów Tesco. Czytaj więcej »

 • Kolejny tydzień to kolejne otwarcia sklepów Netto 3.0 w miejsce placówek Tesco. Już w najbliższą środę, 2 czerwca, duńska sieć dyskontów otworzy sklepy zlokalizowane w Warszawie i Szczecinie. Dla tych, którzy nie będą mogli zawitać do Netto tego dnia, zaplanowano kontynuację zabawy w sobotę, 5 czerwca. Ponadto w sklepach planowane są promocje trwające od 2 do 5 czerwca lub do... Czytaj więcej »

 • Netto zamiast Tesco na warszawskim Gocławiu

  Poniedziałek, 31 maja 2021

  Firma budowlana INFINE skończyła remont sklepu Netto przy ul. Kwiatkowskiego w Warszawie, który zajął miejsce znajdującego się tam dotychczas hipermarketu Tesco. Wnętrze budynku zostało odświeżone. Wymieniono sufity i posadzki, pomalowano ściany, zamontowano nowe instalacje elektryczne, a także wykonano nowe stoiska handlowe. Czytaj więcej »

 • 27 maja 2021 r. – ta data zapisze się na kartach historii Netto w Polsce. Tego dnia otwarte zostały pierwsze cztery sklepy Netto w miejsce Tesco. To kamień milowy dla procesu integracji Tesco z Netto. Przygotowania do otwarcia nowych placówek prowadzone były w czasie niespełna 2,5 miesiąca, dokładnie od chwili uzyskania pozytywnej decyzji UOKiK dotyczącej zamknięcia transakcji... Czytaj więcej »

 • Nadchodzi Netto numer 400

  Środa, 26 maja 2021

  Długo wyczekiwany pierwszy sklep Netto w miejsce Tesco zostanie otwarty już w czwartek, 27 maja w Szczecinie. To nie koniec powodów do świętowania dla Netto – sklep przy ulicy Duńskiej będzie jednocześnie 400. sklepem sieci w Polsce. Nowa placówka będzie funkcjonować we flagowym formacie sieci – 3.0. Czytaj więcej »

 • Netto lada moment w Rogoźnie

  Środa, 26 maja 2021

  Już w czwartek 27 maja otwarty zostanie pierwszy sklep Netto w Rogoźnie. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie lubią przepłacać za codzienne zakupy. Netto oferuje swoim klientom szeroki wybór dobrej jakości produktów w najlepszych możliwych cenach na co dzień. Z okazji otwarcia sieć przygotowała dodatkowe promocje i atrakcje, z których warto skorzystać. Czytaj więcej »

więcej artykułów