Kontakt

Wydawca

Czwartek, 02 czerwca 2011
Fischer Trading Group Spółka z o.o. jest wydawcą prasy branżowej skierowanej do handlu detalicznego i hurtowego (Hurt & Detal) oraz prasy anglojęzycznej dostępnej podczas międzynarodowych targów spożywczych (Food from Poland)



Wydawnictwo
Fischer Trading Group Spółka z o.o.
ul. Bagno 2 lok. 218
00-112 Warszawa
e-mail: redakcja@ftgroup.pl  
NIP:712-290-97-55 
REGON:432738352
Prezes Zarządu: Tomasz Pańczyk
e-mail: t.panczyk@ftgroup.pl 

Redakcja

ul. Bagno 2 lok. 218
00-112 Warszawa
tel./fax: 022 847 93 67
tel:        022 847 93 68
tel:        022 828 93 66
tel:        022 828 93 65
e-mail: redakcja@hurtidetal.pl 
e-mail: redakcja@ftgroup.pl 

Redaktor Naczelny - Tomasz Pańczyk
tel: 502 310 290
e-mail: t.panczyk@hurtidetal.pl      

Zastępca Redaktora Naczelnego - Monika Górka
tel: 022 847 93 68
kom. 503 476 965
e-mail: m.gorka@hurtidetal.pl 

Redaktor - Monika Kociubińska
tel: 022 847 93 68
kom. 506 840 812
e-mail: m.kociubinska@hurtidetal.pl

Redaktor - Michał Pańczyk
tel: 022 847 93 68
e-mail: m.panczyk@hurtidetal.pl 

Redaktor - Joanna Kowalska
tel: 022 847 93 68
kom. 515 001 205
e-mail: j.kowalska@hurtidetal.pl

Biuro Reklamy

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu - Beata Łęcka
tel: 022 847 93 67
kom. 509 336 022
e-mail: b.kurp@hurtidetal.pl


Senior Account Manager - Agnieszka Niewiadomska
tel: 022 847 93 67
kom. 510 186 970
e-mail: a.niewiadomska@hurtidetal.pl  

Senior Account Manager - Katarzyna Kałczyńska
tel: 022 828 93 66
kom. 518 005 518
e-mail: k.kalczynska@hurtidetal.pl 
 
Senior Account Manager - Marcin Michalski
tel: 022 847 93 67
kom. 509 347 600
e-mail: m.michalski@hurtidetal.pl 

Senior Account Manager - Rafał Chudzik
tel: 022 847 93 67
kom. 512 711 608
e-mail: r.chudzik@hurtidetal.pl 

Key Account Manager - Katarzyna Paciorek
tel: 022 847 93 67
kom. 506 777 459
e-mail: k.paciorek@hurtidetal.pl 

Key Account Manager - Joanna Daubek
tel: 022 847-93-67
kom. 510 186 980
e-mail: j.daubek@hurtidetal.pl  


Redakcja graficzno-techniczna

Paweł Pańczyk
tel. 022 847 93 67
kom. 661 921 526
e-mail: p.panczyk@hurtidetal.pl

tagi: wydawnictwo, Fischer Trading Group, Ftgroup, Hurt i Detal, HURT & DETAL, ogólnopolskie pismo rynku fmcg, FMCG, Handel, Detal, pismo handlowe, miesięcznik branżowy, miesięcznik, trade press, pismo branżowe, spożywka, chemia, kosmetyki,

Czytaj również