Kontakt

Wydawca

Czwartek, 02 czerwca 2011
Fischer Trading Group Spółka z o.o. jest wydawcą prasy branżowej skierowanej do handlu detalicznego i hurtowego (Hurt & Detal) oraz prasy anglojęzycznej dostępnej podczas międzynarodowych targów spożywczych (Food from Poland)



Wydawnictwo
Fischer Trading Group Spółka z o.o.
ul. Bagno 2 lok. 218
00-112 Warszawa
e-mail: redakcja@ftgroup.pl  
NIP:712-290-97-55
REGON:432738352
Prezes Zarządu: Tomasz Pańczyk
e-mail: t.panczyk@ftgroup.pl

Redakcja

ul. Bagno 2 lok. 218
00-112 Warszawa
tel./fax: 022 847-93-67
tel:        022 847-93-68
tel:        022 828-93-66
tel:        022 828-93-65
e-mail: redakcja@hurtidetal.pl
e-mail: redakcja@ftgroup.pl

Redaktor Naczelny - Tomasz Pańczyk
tel: 502-310-290
e-mail: t.panczyk@hurtidetal.pl      

Zastępca Redaktora Naczelnego - Monika Górka
tel: 022 847-93-68
kom. 503-476-965
e-mail: m.dawiec@hurtidetal.pl

Redaktor - Monika Kociubińska
tel: 022 847-93-68
kom. 798-361-496
e-mail: m.kociubińska@hurtidetal.pl

Redaktor - Michał Pańczyk
tel: 022 847-93-68
e-mail: m.panczyk@hurtidetal.pl

Redaktor - Joanna Kowalska
tel: 022 847-93-68
kom. 515-001-205
e-mail: j.kowalska@hurtidetal.pl

Biuro Reklamy

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu - Beata Łęcka
tel: 022 847-93-67
kom. 509-336-022
e-mail: b.kurp@hurtidetal.pl


Key Account Manager - Agnieszka Niewiadomska
tel: 022 847-93-67
kom. 510-186-970
e-mail: a.niewiadomska@hurtidetal.pl  

Key Account Manager - Katarzyna Kałczyńska
tel: 022 828-93-66
kom. 510-186-980
e-mail: k.kalczynska@hurtidetal.pl
 
Key Account Manager - Marcin Michalski
tel: 022 847-93-67
kom. 509-347-600
e-mail: m.michalski@hurtidetal.pl

Key Account Manager - Rafał Chudzik
tel: 022 847-93-67
kom. 512-711-608
e-mail: r.chudzik@hurtidetal.pl

Account Manager - Katarzyna Paciorek
tel: 022 847-93-67
kom. 506-777-459
e-mail: k.paciorek@hurtidetal.pl


Redakcja graficzno-techniczna

Paweł Pańczyk
tel. 022 847-93-67
kom. 661-921-526
e-mail: p.panczyk@hurtidetal.pl

tagi: wydawnictwo,Fischer Trading Group,Ftgroup,Hurt i Detal, HURT & DETAL, ogólnopolskie pismo rynku fmcg,FMCG,Handel,Detal,pismo handlowe,miesięcznik branżowy,miesięcznik, trade press, pismo branżowe, spożywka, chemia, kosmetyki, art. spożywcze,

Czytaj również