Wywiady

 • Są produkowane według 100-letniej receptury opracowanej przez francuskiego mistrza serowarstwa. Harmonijnie łączą delikatną skórkę z kremowym wnętrzem. A teraz mają nowe opakowania podkreślające ich oryginalne francuskie pochodzenie. Rozmawiamy na ten temat z Jackiem Wyrzykiewiczem, PR & Marketing Services Managerem w Hochland Polska. Czytaj więcej »

 • Perspektywy branży drobiarskiej

  Środa, 04 maja 2022

  Pandemia bardzo mocno odbiła się na branży drobiarskiej. Inflacja, ptasia grypa, wojna – te czynniki dodatkowo obciążyły rynek. A perspektywy całego sektora uzależnione są też od wielu innych czynników. Z Piotrem Kulikowskim, Prezesem Zarządu i Dyrektorem Generalnym firmy Indykpol rozmawiają Wojciech Szeląg – gospodarz Programu Gabinet Spożywczy oraz Michał Siwek, Dyrektor... Czytaj więcej »

 • Zdrowo i ekologicznie!

  Środa, 04 maja 2022

  O wpływie pandemii na branżę napojową, trendach na rynku wody, soków i napojów oraz o kierunkach rozwoju z Piotrem Chęcielewskim, Członkiem Zarządu Jurajska i Dyrektorem Marketingu firmy Hortex rozmawiają Wojciech Szeląg, gospodarz programu Gabinet Spożywczy oraz Michał Siwek, Dyrektor Departamentu International Food & Agri Hub BNP PARIBAS. Czytaj więcej »

 • Trzy pytania do Katarzyny Rylskiej, Category Marketing Managera w Sante kieruje Monika Książek. Czytaj więcej »

 • 24 lutego 2022 roku Rosja napadła na Ukrainę. Agresor odpalił pociski manewrujące na ukraińskie miasta. W jednym z nich – Łucku – swój zakład produkcyjny i główną siedzibę ma Modern Expo Group. O to jak wygląda działalność firmy z perspektywy trwającej od ponad dwóch miesięcy wojny – zapytaliśmy Bogdana Łukasika – Prezesa Zarządu Modern Expo S.A. i... Czytaj więcej »

 • Korzystanie z nośników na wynajem może być kluczowe w kontekście niedoborów palet na rynku i rosnących cen ich zakupu. O korzyściach ze współpracy opowiada Joanna Łoboda, Sales Field Manager w CHEP. Czytaj więcej »

 • Wywiad z Mają Szewczyk, dyrektor działu komunikacji korporacyjnej Kaufland Polska. Czytaj więcej »

 • O nowych chipsach z brązowego ryżu, zamiłowaniu Polaków do przekąsek oraz wysokiej jakości produktów z portfolio rozmawiamy z Magdaleną Łysoń – Członkiem Zarządu Eurowafel sp. z o.o. sp. k. Czytaj więcej »

 • „Stawiamy na inwestowanie w innowacyjność”

  Poniedziałek, 11 kwietnia 2022

  O wartościach przyświecających prowadzeniu biznesu, ofercie produktowej oraz planach na dalszy rozwój rozmawiamy z Iwoną Sandak, Zastępcą Prezesa Zarządu w Spółdzielni Dostawców Mleka w Wieluniu. Czytaj więcej »

 • „O nowych radlerach 20% soku będzie głośno”

  Poniedziałek, 11 kwietnia 2022

  Kategoria radlerów zyska w tym roku przełomową innowację. O rozwoju tego segmentu oraz piwnych preferencjach Polaków rozmawiamy z Jackiem Borkiem, Senior Brand Managerem marki Łomża, Van Pur. Czytaj więcej »

 • Lody to kategoria, w której szczególnie istotne jest podążanie za trendami i sezonowe nowości. O szerokiej, bogatej ofercie lodowej rozmawiamy z Piotrem Gąsiorowskim, Dyrektorem Marketingu PPL Koral. Czytaj więcej »

 • Expo Sweet – cztery dni atrakcji z Hochland

  Poniedziałek, 11 kwietnia 2022

  Targi Expo Sweet na stałe wpisały się w kalendarz ogólnopolskich imprez branżowych przeznaczonych dla cukierników, piekarzy, przedstawicieli branży lodziarskiej oraz HoReCa. W tym roku, po raz pierwszy w historii tego wydarzenia, organizatorzy postanowili wydłużyć czas jego trwania do czterech dni – od 27 lutego do 2 marca. Po raz pierwszy też na targach wśród wystawców pojawił... Czytaj więcej »

 • Branża logistyczna: e-commerce i automatyzacja

  Poniedziałek, 11 kwietnia 2022

  Ewolucja przyzwyczajeń konsumenckich spowodowała zmiany w całej gospodarce. Jak wyglądają trendy w branży logistycznej i w jakim kierunku rozwija się ten sektor? Na te i inne pytania odpowiada Sebastian Plesiński, Senior Business Development Director w FM Logistic. Czytaj więcej »

 • VARTA AG w duchu eko

  Poniedziałek, 11 kwietnia 2022

  Środowisko naturalne i jego przyszłość to obecnie zmartwienie zarówno konsumentów, jak i producentów. O rynkowych trendach i ekologicznym podejściu opowiada Zofia Mirska, Trade Marketing Manager VARTA w firmie VARTA Consumer Batteries Poland. Czytaj więcej »

 • Butelki Pepsi w 100% z recyklingu

  Poniedziałek, 11 kwietnia 2022

  Zmiany nawyków konsumenckich, skutki opłaty cukrowej, a także działalność proekologiczna to jedne z gorętszych tematów w branży napojowej. O ostatnich zmianach opowiada Bartłomiej Kubacki, Demand Acceleration Director w firmie PepsiCo. Czytaj więcej »

 • Grycan – lider w formacie familijnym

  Poniedziałek, 11 kwietnia 2022

  Tradycyjna produkcja, składniki najwyższej jakości i podążanie za trendami rynkowymi to wartości gwarantujące sukces na rynku lodów. O wyjątkowej ofercie opowiada Wojciech Kwestorowski, Dyrektor Handlowy Grycan – Lody od pokoleń. Czytaj więcej »

 • Trzy pytania do Aleksandry Luchowskiej, Business Unit Director w USP Zdrowie kieruje Joanna Kowalska. Czytaj więcej »

 • Trzy pytania do...

  Środa, 16 marca 2022

  Trzy pytania do Grzegorza Wróbla, Prezesa Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” kieruje Joanna Kowalska. Czytaj więcej »

 • Stale zmieniające się nawyki konsumenckie wpłynęły na wszystkie sektory FMCG, również na rynek mięsny. O trendach i wadze jakości produktów opowiada Edyta Zębala, Dyrektor Marketingu w Zakładach Mięsnych Silesia. Czytaj więcej »

 • Naturalnie dbamy o ludzi

  Wtorek, 08 lutego 2022

  „Każdego dnia do Spółdzielni trafia 5,5 mln litrów polskiego mleka” – o rosnącym znaczeniu patriotyzmu zakupowego, działaniach w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz innych oczekiwaniach konsumenckich rozmawiamy z Prezesem Zarządu SM Mlekpol – Edmundem Borawskim. Czytaj więcej »

 • Prekursor wielu rodzajów piwnych, firma o ugruntowanej pozycji na rynku z bogatą i ciekawą historią – w tym roku jubileusz 20-lecia obchodzi Browar Ciechan. O rozwoju browaru, działaniach towarzyszących jubileuszowi oraz trendach na rynku piwa rozmawiamy z Irminą Ochenkowską, Prezes Zarządu Borwary Regionalne Jakubiak. Czytaj więcej »

 • Słodka Polska daje dobre przykłady

  Wtorek, 08 lutego 2022

  W czasach pandemii szukamy bohaterów i konkretnych przykładów, jak sobie radzić w codziennej, trudnej rzeczywistości. Firma Hochland Polska m.in. wspiera Reprezentację Polski Dzieci z Cukrzycą – na ten temat rozmawiamy z Jackiem Wyrzykiewiczem, PR & Marketing Services Managerem w Hochland Polska. Czytaj więcej »

 • O innowacyjności branży oraz działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju rozmawiamy z Patricjusem Ziecikiem, dyrektorem marketingu działu Laundry & Home Care, Henkel Polska. Czytaj więcej »

 • Trzy pytania do Małgorzaty Włodarczyk, Vice Chairman, CMO, Euroser Dairy Group kieruje Monika Górka. Czytaj więcej »

 • Hochland Polska dąży do podniesienia standardów rozwoju, ochrony środowiska i poszanowania praw, a także koordynuje interesy zainteresowanych stron we wspólnym podejściu do jakości i zrównoważoności. CSR zdefiniowano tu jako system zarządzania relacjami pomiędzy firmą a otaczającym je środowiskiem, traktując lokalne społeczności jako jeden z priorytetów. Rozmawiamy na ten... Czytaj więcej »

 • ETi jest firmą rodzinną, założoną w 1961 roku przez wizjonera i przedsiębiorcę Firuza Kanatlı. ETi Group rozwijała się i tworzyła swoje portfolio na przestrzeni lat, stając się jedną ze 100 największych firm w Turcji. Generuje ponad 1,3 miliarda dolarów rocznej sprzedaży na całym świecie (2017). Zatrudnia ponad 7 500 pracowników, posiada 8 zakładów produkcyjnych – w tym... Czytaj więcej »

 • MAOAM wciąga smakiem i zyskiem

  Wtorek, 08 lutego 2022

  Nowoczesna, idąca z duchem czasu, dostosowująca się do trendów zakupowych, odpowiadająca na szerokie potrzeby nabywców – o marce MAOAM opowiada Marzena Sadurska, Brand Manager MAOAM w firmie Haribo. Czytaj więcej »

 • Grupa Eurocash wierzy w przedsiębiorców handlu niezależnego, zapewniając im szerokie wsparcie w rozwoju oparte na czterech filarach: skali zakupowej, różnych formatach dystrybucji, wyborze konceptów detalicznych oraz narzędziach i edukacji. Przedsiębiorcy otrzymują możliwość konkurowania na rynku niezależnym. „Procentowy udział Grupy Eurocash we wpływie na rozwój... Czytaj więcej »

 • Kampania „Kobiety Almette” zdobyła I miejsce w konkursie Lider Forum Kampanie, który jest organizowany przez Forum Mleczarskie Handel i została uznana za Najlepszą Kampanię Reklamową Produktów Mleczarskich w 2021 roku. Rozmawiamy na ten temat z Jackiem Wyrzykiewiczem, PR & Marketing Services Managerem w Hochland Polska. Czytaj więcej »

 • „Silne więzi z konsumentami, obok jakości produktów, są dla marki HARIBO priorytetem” – o komunikacji marketingowej, wsparciu w miejscu sprzedaży i rozwoju marki rozmawiamy z Anną Stróżyńską, Dyrektorem ds. Marketingu HARIBO. Czytaj więcej »

więcej artykułów