Personalia

 • Jean-Christophe Bonnois od 1 lipca pełni funkcję dyrektora ds. rozwoju w Ceetrus Polska. Jego zespół jest odpowiedzialny za kompleksowe przygotowanie nowych inwestycji firmy, od opracowania projektów do zakończenia prac budowlanych. Czytaj więcej »

 • Firma CHEP ogłosiła zmianę na stanowisku zarządzającym pionem operacyjnym w Europie. W ramach grupy Brambles powołano Davida Cuencę do objęcia stanowiska President of CHEP Europe z dniem 1 lipca 2020 roku. Zarządzający dotychczas działalnością biznesową w regionie Ameryki Łacińskiej (LATAM) David Cuenca na nowym stanowisku zastąpi dotychczasowego szefa CHEP Europe Michaela... Czytaj więcej »

 • InPost – lider nowoczesnej logistyki w Polsce – informuje, że od z początkiem kwietnia 2020 roku stanowisko wiceprezesa zarządu i dyrektora zarządzającego odpowiedzialnego za rynek polski objął Marcin Rosati. Doświadczenie i wysokie kompetencje Marcina Rosati pomogą firmie w sprawnej realizacji strategii opartej na technologicznym rozwoju i silnym wsparciu kluczowych obszarów... Czytaj więcej »

 • Karolina Szmidt objęła stanowisko Prezesa Zarządu Henkel Polska. Jest pierwszą w historii polskiego oddziału firmy Polką, która stanie na jej czele. Będzie łączyła rolę Prezes Zarządu ze swoją dotychczasową funkcją dyrektor działu HR w Polsce i w regionie North-East Europe. Na stanowisku Prezesa Zarządu zastąpiła Janusza Gołębiowskiego, który zajmował je od 2006 r. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 marca 2020 r. Anna Król objęła stanowisko dyrektora ds. procesów kontrolingu na Europę z odpowiedzialnością za 33 kraje. Czytaj więcej »

 • 2 marca 2020 roku funkcję prezesa Fundacji ProKarton objął Łukasz Sosnowski, ekspert w obszarze GOZ - gospodarki o obiegu zamkniętym (ang. Circular Economy), konsultant i założyciel firmy doradczej GOZ WORLD. Dotychczasowy prezes – Jan Jasiński, kończy swoją misję w Fundacji. Czytaj więcej »

 • Do zespołu Natura sp. z o.o. dołączyła Agnieszka Tonn, liderka i menedżerka posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie operacyjne w zarządzaniu i organizacji sieci sprzedaży, a także optymalizacji procesów operacyjnych i wdrożenia projektów w sieci handlowej. Objęła ona stanowisko dyrektora sprzedaży i odpowiada za wzrost sprzedaży i wyniki sieci blisko 300 drogerii Natura w... Czytaj więcej »

 • Haier Group Poland ma nowego General Managera. Z początkiem lutego stanowisko to objął Marcin Majchrzak. Pokieruje on polskim oddziałem, który specjalizuje się w dystrybucji AGD marek Haier, Candy i Hoover. Marcin Majchrzak zastąpił na tym stanowisku Daniela Malaka, który awansował w strukturach firmy. Czytaj więcej »

 • Tomasz Malec, dotychczasowy wiceprezes ds. produkcji w Carlsberg Polska dołączył na początku lutego br. do grupy zarządzającej Viking Malt - fińskiej spółki słodowniczej z siedzibą w Lahti. Objął stanowisko wiceprezesa ds. łańcucha dostaw. Czytaj więcej »

 • Paweł Budynek został członkiem zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. w Lublinie. W ramach swojej funkcji będzie odpowiadał za sprawy finansowe firmy. Czytaj więcej »

 • Wyborowa Pernod Ricard – nowy Dyrektor Marketingu

  Poniedziałek, 30 września 2019

  We wrześniu stanowisko Dyrektora Marketingu w Wyborowa Pernod Ricard objął Craig van Niekerk, który dotychczas sprawował funkcję Dyrektora Marketingu w Pernod Ricard Nigeria. Zastąpi Marka Thorne’a, który został nominowany na stanowisko Wiceprezesa ds. Sprzedaży w Corby Spirits and Wine w Kanadzie. Czytaj więcej »

 • Karel Bor posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości, w tym w zakresie pośrednictwa, doradztwa i rozwoju nieruchomości. Czytaj więcej »

 • Firma Colliers International, światowy lider na rynku nieruchomości komercyjnych oraz zarządzania inwestycyjnego, poinformowała, że na stanowisko dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami (Real Estate Management Services - REMS) w regionie EMEA został powołany Andy Hay. Na nowym stanowisku Andy będzie koncentrował się na zapewnieniu dalszego rozwoju i sukcesów pionu REMS,... Czytaj więcej »

 • Grupa Mokate z nowym rzecznikiem prasowym

  Środa, 04 września 2019

  Paweł Sikora po blisko czterech latach wraca do Grupy Mokate. Objął stanowisko Group Public Relations Managera i rzecznika prasowego. Czytaj więcej »

 • W dniu 30 sierpnia 2019 r. Rada Nadzorcza Dino Polska S.A. podjęła uchwałę powołującą pana Michała Muskałę na Członka Zarządu Dino Polska S.A. Uchwała weszła w życie z dniem jej podjęcia - czytamy w komunikacie spółki. Czytaj więcej »

 • Z początkiem sierpnia Mariusz Chrobot został powołany na stanowisko Dyrektora Generalnego CEDC International. W swojej nowej roli będzie odpowiadał za wszystkie aspekty działalności firmy w Polsce: planowanie strategiczne i zarządzanie markami własnymi i agencyjnymi, a także produkcję i łańcuch dostaw, marketing, finanse, HR i PR. Czytaj więcej »

 • Zmiany w kierownictwie Green Caffè Nero

  Środa, 21 sierpnia 2019

  Po ponad sześciu latach wspólnych wyzwań i projektów, Krzysztof Kaliciński, dyrektor operacyjny współodpowiedzialny za sukces rynkowy znanych i lubianych kawiarni Green Caffè Nero, podjął decyzję o nadaniu swojej karierze zawodowej innego kierunku poza strukturami firmy. Z początkiem września 2019 roku obowiązki na stanowisku dyrektora operacyjnego przejmie dotychczasowy zastępca... Czytaj więcej »

 • W dniu 23 lipca 2019 r. wpłynęło do Spółki oświadczenie Członka Zarządu i Dyrektor ds. Marketingu, Pani Małgorzaty Lubelskiej, w sprawie rezygnacji z dniem 1 września 2019 r. z funkcji Członka Zarządu. Rezygnacja związana jest z realizacją przez Panią Małgorzatę Lubelską kolejnych planów zawodowych w Grupie Heineken - poinformował Zarząd Grupy Żywiec. Czytaj więcej »

 • Od 1 lipca stanowisko dyrektora marketingu w polskim oddziale Mastercard Europe objął Jerzy Hołub. Czytaj więcej »

 • Do działu personalnego LOTTE Wedel dołączyły nowe osoby. Eliza Jarmołowicz objęła stanowisko Kierownika Rozwoju Organizacji i zarządza zespołem, do którego dołączyły również: Ewa Sokolik jako Kierownik Rekrutacji oraz Agata Mechlińska jako Kierownik Szkoleń. Czytaj więcej »

 • Bakalland z nowym prezesem

  Piątek, 28 czerwca 2019

  Od lipca Bakalland będzie miał nowego prezesa. Marek Malinowski, dotychczasowy szef CEDC International zastąpi zarządzającego spółką od 2014 roku Marka Moczulskiego. Czytaj więcej »

 • Nowy prezes Związku Browary Polskie

  Czwartek, 27 czerwca 2019

  Paul Davies, stojący na czele Carlsberg Polska, rozpoczął właśnie dwuletnią kadencję prezesa Zarządu Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie. Na stanowisku tym zastąpił Igora Tikhonova z Kompanii Piwowarskiej. Czytaj więcej »

 • Silne wsparcie w Waimea Holding S.A.

  Poniedziałek, 24 czerwca 2019

  Z dniem 31 maja br. do zarządu Grupy Kapitałowej Waimea Holding S.A. dołączył Wojciech Szczepaniak, obejmując stanowisko Wiceprezesa Zarządu. W ramach przedsiębiorstwa, wyspecjalizowanego w budowie nowoczesnych powierzchni magazynowo produkcyjnych oraz infrastruktury lotniskowej, odpowiadać będzie za realizację strategii rozwoju firmy. Czytaj więcej »

 • Veli Dincel został mianowany dyrektorem zarządzającym działu Laundry & Home Care (środki do prania i czystości) w polskim oddziale firmy Henkel. Na nowym stanowisku odpowiada za wyniki sprzedaży oraz działania marketingowe wszystkich marek detergentowych Henkla obecnych na polskim rynku, do których należą m.in. Persil, Silan, Perwoll, Somat, Bref. Czytaj więcej »

 • Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, rozszerza zakres usług w Polsce. Do firmy dołączył Bartosz Jankowski, który objął funkcję dyrektora nowego działu Design&Build na stanowisku partnera. Nowa linia biznesowa będzie oferować usługi z zakresu fit-out i construction, obejmujące kompleksową realizację projektów aranżacji powierzchni... Czytaj więcej »

 • Jadwiga Zientara objęła stanowisko wiceprezesa zarządu Carrefour Polska, z odpowiedzialnością za obszar finansów, nieruchomości komercyjnych oraz ekspansji. Czytaj więcej »

 • Dan Cake wzmacnia zespół

  Czwartek, 25 kwietnia 2019

  Dan Cake, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju, w związku z planowaną rozbudową mocy produkcyjnych wzmacnia Zespół. Do grona pracowników Spółki dołączył Kamil Piątkowski, który objął stanowisko Szefa Działu Produkcji. Czytaj więcej »

 • Firma Kraft Heinz ogłosiła powołanie przez zarząd spółki Miguela Patricio na stanowisko dyrektora generalnego z dniem 1 lipca 2019 r. Miguel Patricio zastąpi Bernardo Heesa, który pozostanie na stanowisku dyrektora generalnego do 30 czerwca 2019 r., w celu zapewnienia płynnego przejścia. Czytaj więcej »

 • Najczęściej nagradzana whisky single malt na świecie, Glenfiddich, zyskała nowego, polskiego Brand Ambasadora. Został nim Kuba Magnuszewski, szef baru warszawskiego lokalu 6 Cocktails i barman z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Czytaj więcej »

 • Charles Brand został powołany na prezesa Tetra Pak na Europę i Azję Środkową (E&CA). Jednocześnie pozostanie on w gronie globalnych liderów firmy. Czytaj więcej »

więcej artykułów