Nowe placówki handlowe

 • W Strzelcach Krajeńskich powstała druga placówka sieci handlowej Netto. Już od 20 lutego strzelczanie będą mogli zrobić zakupy w nowo otwartym sklepie, który w całości funkcjonuje zgodnie z konceptem 3.0. Detalista kontynuuje realizację strategii rozwoju swojego biznesu. Czytaj więcej »

 • Żabka otworzyła nowy sklep w hali biletowej dworca PKP Poznań Główny. Od teraz podróżni zdążą kupić przekąskę szybko i bez stania w kolejce. W nowym punkcie Żabka ma zaledwie 9 mkw., a asortyment został w pełni dostosowany do potrzeb klientów w tej lokalizacji. Czytaj więcej »

 • 20 stycznia br. została otwarta restauracja McDonald’s przy ul. Radzymińskiej 94a w Warszawie. Realizacja wyróżnia się unikalnym rozwiązaniem architektonicznym, w którym zaadaptowano zabytkowy budynek. Czytaj więcej »

 • Drogeria Hebe w Centrum Janki

  Poniedziałek, 27 stycznia 2020

  W ostatnim czasie do grona najemców Centrum Janki dołączyła drogeria Hebe. Nowy najemca z segmentu „Zdrowie i uroda” zajmuje powierzchnię 265 m2. Czytaj więcej »

 • Netto ma trzy nowe sklepy na Mazowszu

  Piątek, 24 stycznia 2020

  Warszawa i okolice – to obszar, od którego sieć handlowa Netto zaczęła ekspansję w 2020 roku. Stołeczne Bielany, Gołków w powiecie piaseczyńskim i Grodzisk Mazowiecki – mieszkańcy tych trzech miast już od 23 stycznia mogą robić zakupy w nowo otwartych sklepach Netto, które funkcjonują zgodnie z najnowszym konceptem sieci. Czytaj więcej »

 • Sieć Starbucks wynajęła 226 mkw. powierzchni w nowoczesnym budynku handlowo-usługowym Półwiejska 2 w centrum Poznania. W transakcji doradzała międzynarodowa firma doradcza Colliers International. Otwarcie nowej kawiarni miało miejsce 30 grudnia 2019 roku. Czytaj więcej »

 • W środę, 15 stycznia nastąpi otwarcie nowej placówki partnerskiej Grupy Chorten w Białymstoku. Sklep ma się wyróżniać ofertą świeżego mięsa i wędlin oraz dużym wyborem piw regionalnych. Czytaj więcej »

 • Żabka kończy rok otwarciem 6000 sklepu

  Poniedziałek, 30 grudnia 2019

  18 grudnia przy ul. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie został otwarty sześciotysięczny sklep Żabka. Placówka zlokalizowana jest w jednym z najwyższych i najbardziej spektakularnych warszawskich obiektów Bliska Wola Tower. W budynku znajduje się tysiąc apartamentów biurowych i hotelowych, ponad 300 lokali biurowych i 30 lokali usługowych. Sklep ma 85 mkw. sali sprzedaży i oferuje... Czytaj więcej »

 • Carrefour sukcesywnie rozwija sieć sklepów w Polsce i otwiera kolejny supermarket franczyzowy. Najnowszy sklep w Kątach Wrocławskich powstał w nowoczesnym kompleksie „Port Kąty”, w którym oprócz marketu Carrefour znajduje się stacja Shell, restauracja oraz wielkopowierzchniowy parking. Nowo otwarty sklep oferuje klientom szeroki asortyment produktów, dostosowanych do potrzeb... Czytaj więcej »

 • Już od 18 grudnia br. klienci będą mogli robić zakupy w nowym sklepie przy ul. Łódzkiej 207 w Częstochowie. W pierwszym tygodniu na klientów sklepu czekać będą specjalne promocje, dodatkowo otwarcie nowej placówki zostanie urozmaicone licznymi atrakcjami - degustacje ciasta oraz pieczywa. Czytaj więcej »

 • Rusza największa Biedronka w Przasnyszu

  Piątek, 13 grudnia 2019

  Biedronka ma dobrą wiadomość dla mieszkańców Przasnysza – już od czwartku, 12 grudnia br., mogą oni robić zakupy w nowo otwartym sklepie sieci przy ul. Piłsudskiego 89. Na klientów czekają wyjątkowe rabaty, którymi objęto m.in. produkty mięsne, warzywa czy tekstylia. Dodatkowo nowa placówka posiada stoisko mięsno-wędliniarskie, przy którym można zakupić towary na wagę. Czytaj więcej »

 • Kolejny nowy supermarket Grupy POLOmarket

  Czwartek, 12 grudnia 2019

  Największa polska sieć supermarketów POLOmarket nie zwalnia tempa i otwiera kolejne nowe sklepy. Po otwartym w listopadzie supernowoczesnym obiekcie w Gościcinie (woj.pomorskie), dziś uruchomiony został kolejny supermarket w województwie kujawsko-pomorskim, tym razem w Aleksandrowie Kujawskim. Czytaj więcej »

 • W tegoroczne Mikołajki mieszkańcy Suwałk mają okazję skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji. Wszystko to ze względu na otwarcie nowego sklepu Biedronka przy ul. Armii Krajowej 33. Sieć przygotowała dla swoich klientów oferty, z których chętnie skorzystałby sam Święty Mikołaj. Czytaj więcej »

 • 5 grudnia sieć handlowa Netto otworzyła swoje dwa kolejne sklepy – tym razem przyszedł czas na Bytom i Oławę. Dla detalisty priorytetem nadal pozostają potrzeby i komfort klientów, dlatego nowo otwarte placówki będą funkcjonowały zgodne z założeniami konceptu 3.0. Czytaj więcej »

 • Circle K postawił na nowy koncept i otworzył swój najbardziej reprezentatywny sklep połączony z klimatyczną kawiarnią przy ul. Puławskiej w Warszawie. Jest to największy sklep sieci w Polsce - zajmuje powierzchnię aż 140 mkw. Nowa odsłona Circle K w centrum miasta to nie tylko większa przestrzeń dla gości, ale również poszerzona oferta gastronomiczna. Czytaj więcej »

 • Nowoczesny, ekologiczny, wygodny – taki jest najnowszy sklep sieci Biedronka. Znajduje się przy ul. Szosy Bydgoskiej 30 w Toruniu. Placówka ruszyła dzisiaj, 29 listopada br., a klienci ruszyli do niej po atrakcyjne promocje i atrakcje na otwarcie. Czytaj więcej »

 • - Dwa kolejne otwarcia sklepów franczyzowych Auchan to kontynuacja naszej strategii rozwoju w Polsce. Nasze plany zakładają otwarcie 300 sklepów franczyzowych w ciągu najbliższych 5 lat. Siła Marki Auchan oraz doświadczenie w handlu naszych Partnerów to niepodważalne atuty na drodze do sukcesu w handlu nowej generacji. - mówi Stephane Delaunay, Dyrektor ds. Franczyzy Auchan Retail... Czytaj więcej »

 • Prawdziwy Chleb w Koninie

  Piątek, 04 października 2019

  Galeria nad Jeziorem w Koninie zyska nowego najemcę. Będzie to pierwsza w mieście Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb. Otwarcie lokalu o powierzchni 162 m.kw. zaplanowano na 4 października 2019 r. Czytaj więcej »

 • Sezon na nowe Biedronki otwarty!

  Poniedziałek, 30 września 2019

  Październik w tym roku to gorący okres w Biedronce. Co tydzień nowe placówki będą otwierać się w całej Polsce. Na klientów z okazji otwarć czekać będą produkty w niskich cenach, degustacje i inne dodatkowe atrakcje. Czytaj więcej »

 • Gemini Park Bielsko-Biała poszerza ofertę kawiarnianą. Nowym najemcą, który właśnie otworzył tu swój lokal jest Costa Coffee. Czytaj więcej »

 • Aż dwie zmodernizowane Biedronki otwierają się w Gdańsku! 10 września nastąpiło otwarcie wyremontowanej Biedronki przy ulicy Potokowej 15D, a 12 września br. uruchomiona zostanie placówka przy ulicy Jabłoniowej 46. Czytaj więcej »

 • Nowe Delikatesy Raj w Grupie Chorten Mazowsze

  Poniedziałek, 09 września 2019

  150 m kw. powierzchni mają nowo otwarte Delikatesy Raj w województwie mazowieckim, które są kolejnym punktem partnerskim Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten. Czytaj więcej »

 • Grupa Sfinks Polska, zarządzająca sieciami Sphinx, Piwiarnia Warki, Chłopskie Jadło czy Fabryka Pizzy, otworzyła w Siedlcach pierwszy gastro pub pod szyldem Piwiarnia Warki i drugą restaurację Sphinx. Oba nowo powstałe lokale mieszczą się w centrum miasta, w Galerii Siedlce przy ul. Józefa Piłsudskiego 70. Prowadzone są w modelu franczyzowym. Czytaj więcej »

 • Dealz otworzył pierwszy sklep w Tychach

  Poniedziałek, 02 września 2019

  Brytyjka sieć Dealz otworzyła właśnie swój pierwszy sklep w Tychach. Ulokowano go w Gemini Park. To już kolejne w ostatnich tygodniach otwarcie w tym największym w mieście centrum handlowym. Czytaj więcej »

 • Nowe otwarcie sklepu Grupy Chorten na Podlasiu

  Poniedziałek, 12 sierpnia 2019

  Niemal 200 m kw. powierzchni ma nowootwarty sklep Grupy Chorten w miejscowości Kobylin-Borzymy. Pierwsi klienci, którzy tłumnie oczekiwali na otwarcie drzwi, zakupy mogli tam zrobić od godz. 10 w piątek, 9 sierpnia. Jest to kolejna placówka należąca do samych założycieli Grupy Chorten. Czytaj więcej »

 • Sklep w miejscowości Mniszew ma 130 m kw. powierzchni, a jego wyróżnikiem jest duża oferta świeżego mięsa i wędlin. W Grupie Chorten Mazowsze działa już 285 placówek handlowych, zaś całą Polską Grupę Sklepów Spożywczych Chorten tworzy już 1651 punktów polskich detalistów. Czytaj więcej »

 • 15 lipca rozpoczęła swoją działalność pierwsza restauracja McDonald’s w Grodzisku Wielkopolskim. Nowy lokal mieści się przy ul. Fabrycznej 1 A. Czytaj więcej »

 • Wakacje w Serenadzie to nie tylko czas letnich promocji, ale również odświeżona i jeszcze lepsza oferta Centrum. Wszystko za sprawą pojawienia się nowego sklepu sieci Biedronka, który wzbogaci ofertę zakupową i będzie dogodnym miejscem zakupów w tej części Krakowa. Sklep pojawi się w Serenadzie już 23 lipca. Czytaj więcej »

 • Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego znów mogą robić zakupy w sklepie Biedronka przy ul. Długiej 2B. Placówka przeszła gruntowny remont i powraca ulepszona i unowocześniona w czwartek, 11 lipca br. Każdy kto czekał na ponowne otwarcie, nie zawiedzie się, gdyż z tej okazji przygotowano specjalną ofertę promocyjną, degustacje oraz atrakcje dla dzieci. Czytaj więcej »

 • Duży Ben, stworzona przez Grupę Eurocash sieć marketów alkoholowych, otworzyła dzisiaj swój 50 sklep. Nowa placówka uruchomiona została w Poznaniu, na macierzystym rynku sieci. Poza Wielkopolską sklepy Dużego Bena działają również w województwie lubuskim. Jednak już za tydzień, pierwszy market alkoholowy z takim szyldem, pojawi się również na Dolnym Śląsku. 51 placówka... Czytaj więcej »