Nowe placówki handlowe

 • Sieć sklepów SPAR 16 czerwca br. otworzyła dwie kolejne placówki pod szyldem EUROSPAR. Nowe sklepy zlokalizowane są w Gdyni, w Galerii Handlowej Klif oraz w Płocku, w Centrum Handlowym Atrium Mosty. Klienci placówki w Gdyni mogą korzystać z 1933m² sali sprzedaży, a w Płocku ma ona wielkość 1818m². Lokalna społeczność może także skorzystać z usługi zakupów online na... Czytaj więcej »

 • Kolejny sklep SPAR w Poznaniu

  Piątek, 12 czerwca 2020

  Sieć sklepów SPAR 9 czerwca br. powiększyła się o kolejną placówkę. Nowy sklep otworzył się w Poznaniu, na osiedlu Stare Żegrze. Placówka pod szyldem SPAR to sklep osiedlowy, dla którego klientów dostępne jest 357 m² sali sprzedaży. Lokalna społeczność może także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu. Nowy sklep powstały w... Czytaj więcej »

 • Carrefour Polska kontynuuje ekspansję i otwiera nowe sklepy franczyzowe. Od początku roku sieć uruchomiła 27 sklepów w formacie convenience, z czego 7 zostało otwartych w maju. Ekspansja jest zgodna z założeniami strategii rozwoju Carrefour, która zakłada otwarcie 100 sklepów do końca 2020 r. w różnych lokalizacjach. Czytaj więcej »

 • W sobotę 30 maja nastąpi otwarcie nowego sklepu Chorten w Jastrzębiu-Zdroju. W ciągu pół roku ekspansji w województwie śląskim do Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych dołączyło już 35 placówek z tego regionu. Czytaj więcej »

 • Wasz Sklep SPAR – należący do SPAR Group wyłączny operator licencji SPAR na terenie Polski – 26 maja br. otworzył cztery sklepy pod szyldem SPAR. Trzy nowe placówki dostępne są dla klientów w Poznaniu, jedna w Częstochowie. Nowe sklepy powstały w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł. Wszystkie cztery sklepy oferują usługę zakupów online na... Czytaj więcej »

 • Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A. uruchomiła właśnie 4000 placówkę pod swoim szyldem. Symboliczne otwarcie odbyło się 23 maja w miejscowości Stróże k. Grybowa w województwie małopolskim. To kolejny krok w rozwoju sieci działającej na rynku nieprzerwanie od dwóch dekad. Czytaj więcej »

 • Wasz Sklep SPAR otworzył nowy sklep w swojej sieci w Suchym Lesie w Województwie Wielkopolskim. Od 14 kwietnia dla klientów placówki w Galerii Sucholeskiej dostępne jest 907 m² sali sprzedaży z szeroką gamą produktów. Nowy EUROSPAR powstał w wyniku rebrandingu sklepów sieci Piotr i Paweł. Czytaj więcej »

 • SPAR otworzył nową placówkę handlową

  Poniedziałek, 06 kwietnia 2020

  Wasz Sklep SPAR – należący do SPAR Group wyłączny operator licencji SPAR na terenie Polski – otworzył nowy sklep w swojej sieci na terenie Gdańska. Od 31 marca klienci Centrum Handlowego Manhattan mogą korzystać z placówki SPAR o powierzchni sprzedaży 1257 m². Nowy EUROSPAR powstał w wyniku rebrandingu sklepów sieci Piotr i Paweł. SPAR oferuje klientom szeroka gamę produktów... Czytaj więcej »

 • W I kw. 2020 r. Dino Polska S.A. zakończyła proces inwestycyjny dotyczący uruchomienia 39 sklepów (z czego uruchomionych zostało 16 sklepów, a 23 oczekują na otwarcie*). Rok wcześniej, w I kw. 2019 r. uruchomione zostały 33 nowe sklepy. Czytaj więcej »

 • Nowy sklep SPAR Express w gminie Gromadka

  Poniedziałek, 23 marca 2020

  Wasz Sklep SPAR – należący do SPAR Group wyłączny operator licencji SPAR na terenie Polski – otworzył nowy sklep przy ulicy 11 Listopada w gminie Gromadka, w województwie dolnośląskim. Dla klientów dostępne jest 211m² sali sprzedaży, a także parking. Klientów sklepu czekają atrakcyjne promocje i oferty specjalne. Czytaj więcej »

 • 19 marca w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce został otwarty nowy sklep Kaufland. To już 220. obiekt sieci handlowej w Polsce. Z tej okazji na klientów marketu czekają atrakcyjne oferty i promocje. Czytaj więcej »

 • Nowy sklep SPAR w Żywcu

  Poniedziałek, 16 marca 2020

  Wasz Sklep SPAR – należący do SPAR Group wyłączny operator licencji SPAR na terenie Polski – otworzył nowy sklep w województwie śląskim. Placówka SPAR o powierzchni sprzedażowej 100m² jest dostępna przy ul. Kopernika w Żywcu. Jest to kolejny sklep pod szyldem SPAR na terenie województwa śląskiego. Czytaj więcej »

 • Na gastronomicznej mapie Nowego Sącza pojawiła się nowa restauracja serwująca dania kuchni włoskiej – Fabryka Pizzy, która należy do spółki Sfinks Polska. Lokal położony jest w ścisłym centrum miasta w zabytkowej kamienicy pod adresem Rynek 13 i prowadzony jest w modelu franczyzowym. Czytaj więcej »

 • Carrefour kontynuuje dynamiczny rozwój sklepów w formacie convenience. Sieć rozpoczęła pierwszy miesiąc 2020 roku z mocnym akcentem otwierając w stolicy aż 4 sklepy franczyzowe jednego dnia. Łącznie od początku roku Carrefour otworzył 10 sklepów w formacie franczyzowym i planuje nowe otwarcia. Czytaj więcej »

 • W Strzelcach Krajeńskich powstała druga placówka sieci handlowej Netto. Już od 20 lutego strzelczanie będą mogli zrobić zakupy w nowo otwartym sklepie, który w całości funkcjonuje zgodnie z konceptem 3.0. Detalista kontynuuje realizację strategii rozwoju swojego biznesu. Czytaj więcej »

 • Żabka otworzyła nowy sklep w hali biletowej dworca PKP Poznań Główny. Od teraz podróżni zdążą kupić przekąskę szybko i bez stania w kolejce. W nowym punkcie Żabka ma zaledwie 9 mkw., a asortyment został w pełni dostosowany do potrzeb klientów w tej lokalizacji. Czytaj więcej »

 • 20 stycznia br. została otwarta restauracja McDonald’s przy ul. Radzymińskiej 94a w Warszawie. Realizacja wyróżnia się unikalnym rozwiązaniem architektonicznym, w którym zaadaptowano zabytkowy budynek. Czytaj więcej »

 • Drogeria Hebe w Centrum Janki

  Poniedziałek, 27 stycznia 2020

  W ostatnim czasie do grona najemców Centrum Janki dołączyła drogeria Hebe. Nowy najemca z segmentu „Zdrowie i uroda” zajmuje powierzchnię 265 m2. Czytaj więcej »

 • Netto ma trzy nowe sklepy na Mazowszu

  Piątek, 24 stycznia 2020

  Warszawa i okolice – to obszar, od którego sieć handlowa Netto zaczęła ekspansję w 2020 roku. Stołeczne Bielany, Gołków w powiecie piaseczyńskim i Grodzisk Mazowiecki – mieszkańcy tych trzech miast już od 23 stycznia mogą robić zakupy w nowo otwartych sklepach Netto, które funkcjonują zgodnie z najnowszym konceptem sieci. Czytaj więcej »

 • Sieć Starbucks wynajęła 226 mkw. powierzchni w nowoczesnym budynku handlowo-usługowym Półwiejska 2 w centrum Poznania. W transakcji doradzała międzynarodowa firma doradcza Colliers International. Otwarcie nowej kawiarni miało miejsce 30 grudnia 2019 roku. Czytaj więcej »

 • W środę, 15 stycznia nastąpi otwarcie nowej placówki partnerskiej Grupy Chorten w Białymstoku. Sklep ma się wyróżniać ofertą świeżego mięsa i wędlin oraz dużym wyborem piw regionalnych. Czytaj więcej »

 • Żabka kończy rok otwarciem 6000 sklepu

  Poniedziałek, 30 grudnia 2019

  18 grudnia przy ul. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie został otwarty sześciotysięczny sklep Żabka. Placówka zlokalizowana jest w jednym z najwyższych i najbardziej spektakularnych warszawskich obiektów Bliska Wola Tower. W budynku znajduje się tysiąc apartamentów biurowych i hotelowych, ponad 300 lokali biurowych i 30 lokali usługowych. Sklep ma 85 mkw. sali sprzedaży i oferuje... Czytaj więcej »

 • Carrefour sukcesywnie rozwija sieć sklepów w Polsce i otwiera kolejny supermarket franczyzowy. Najnowszy sklep w Kątach Wrocławskich powstał w nowoczesnym kompleksie „Port Kąty”, w którym oprócz marketu Carrefour znajduje się stacja Shell, restauracja oraz wielkopowierzchniowy parking. Nowo otwarty sklep oferuje klientom szeroki asortyment produktów, dostosowanych do potrzeb... Czytaj więcej »

 • Już od 18 grudnia br. klienci będą mogli robić zakupy w nowym sklepie przy ul. Łódzkiej 207 w Częstochowie. W pierwszym tygodniu na klientów sklepu czekać będą specjalne promocje, dodatkowo otwarcie nowej placówki zostanie urozmaicone licznymi atrakcjami - degustacje ciasta oraz pieczywa. Czytaj więcej »

 • Rusza największa Biedronka w Przasnyszu

  Piątek, 13 grudnia 2019

  Biedronka ma dobrą wiadomość dla mieszkańców Przasnysza – już od czwartku, 12 grudnia br., mogą oni robić zakupy w nowo otwartym sklepie sieci przy ul. Piłsudskiego 89. Na klientów czekają wyjątkowe rabaty, którymi objęto m.in. produkty mięsne, warzywa czy tekstylia. Dodatkowo nowa placówka posiada stoisko mięsno-wędliniarskie, przy którym można zakupić towary na wagę. Czytaj więcej »

 • Kolejny nowy supermarket Grupy POLOmarket

  Czwartek, 12 grudnia 2019

  Największa polska sieć supermarketów POLOmarket nie zwalnia tempa i otwiera kolejne nowe sklepy. Po otwartym w listopadzie supernowoczesnym obiekcie w Gościcinie (woj.pomorskie), dziś uruchomiony został kolejny supermarket w województwie kujawsko-pomorskim, tym razem w Aleksandrowie Kujawskim. Czytaj więcej »

 • W tegoroczne Mikołajki mieszkańcy Suwałk mają okazję skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji. Wszystko to ze względu na otwarcie nowego sklepu Biedronka przy ul. Armii Krajowej 33. Sieć przygotowała dla swoich klientów oferty, z których chętnie skorzystałby sam Święty Mikołaj. Czytaj więcej »

 • 5 grudnia sieć handlowa Netto otworzyła swoje dwa kolejne sklepy – tym razem przyszedł czas na Bytom i Oławę. Dla detalisty priorytetem nadal pozostają potrzeby i komfort klientów, dlatego nowo otwarte placówki będą funkcjonowały zgodne z założeniami konceptu 3.0. Czytaj więcej »

 • Circle K postawił na nowy koncept i otworzył swój najbardziej reprezentatywny sklep połączony z klimatyczną kawiarnią przy ul. Puławskiej w Warszawie. Jest to największy sklep sieci w Polsce - zajmuje powierzchnię aż 140 mkw. Nowa odsłona Circle K w centrum miasta to nie tylko większa przestrzeń dla gości, ale również poszerzona oferta gastronomiczna. Czytaj więcej »

 • Nowoczesny, ekologiczny, wygodny – taki jest najnowszy sklep sieci Biedronka. Znajduje się przy ul. Szosy Bydgoskiej 30 w Toruniu. Placówka ruszyła dzisiaj, 29 listopada br., a klienci ruszyli do niej po atrakcyjne promocje i atrakcje na otwarcie. Czytaj więcej »

więcej artykułów