Nowe placówki handlowe

 • Biedronka nowym najemcą Homepark Rawa

  Środa, 23 września 2020

  Fundusz Pradera European Retail Parks – właściciel parków handlowych „HOMEPARK”, podpisał umowę najmu z Jeronimo Martins Polska. Supermarket Biedronka zostanie otwarty w drugiej połowie października na terenie Homepark Rawa w Katowicach. Czytaj więcej »

 • Nowe sklepy SPAR w Rytrze i Jazowsku

  Wtorek, 22 września 2020

  Sieć sklepów SPAR otworzyła dwie nowe placówki w miejscowościach: Rytro (nr 541) i Jazowsko (nr 421). Sklepy mają odpowiednio 364 oraz 182² sali sprzedaży. Nowe placówki pod szyldem SPAR są prowadzone przez Partnera sieci, który z sukcesem zarządza innymi dwoma sklepami w miejscowościach Piwniczna oraz Gołkowice obok Starego Sącza. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 24 września, Lidl otworzy swój dwudziesty pierwszy obiekt we Wrocławiu, przy ul. Przy Torze 2. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Lidl otwiera nowy sklep w Łodzi

  Wtorek, 22 września 2020

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 24 września, Lidl otworzy swój dziewiętnasty obiekt w Łodzi, przy ul. Zagajnikowej 1. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 24 września, Lidl otworzy swój pierwszy obiekt w Józefosławiu, przy ul. Geodetów 57. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 24 września, Lidl otworzy swój czternasty obiekt w Bydgoszczy, przy ul. Szubińskiej 9. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Marka Okocim zaprasza na oficjalne otwarcie swojego pierwszego pubu w Warszawie. W nowym miejscu można będzie spróbować wszystkich piw z portfolio marki, a także skorzystać z oferty doskonałej kuchni. Wielkie otwarcie już 18 września br. o godzinie 19.00 Czytaj więcej »

 • Sieć sklepów SPAR otworzyła nowy sklep w Dąbrowie Górniczej przy ul. Dworcowej 4. Dla klientów dostępne jest 560 m² sali sprzedaży – mogą oni także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu. Ponadto na parkingu placówki znajdą się specjalne miejsca dedykowane usłudze SPAR Drive – gdzie następuje odbiór zamówionego przez Internet... Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10 września, Lidl otworzy swój siódmy obiekt w Olsztynie, przy ulicy Jagiellońskiej 56a. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10 września, Lidl otworzy swój pierwszy obiekt w Rzgowie, przy ulicy Kusocińskiego 22. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Sieć restauracji Sphinx - należąca do operatora gastronomicznego, Sfinks Polska - powiększyła się o kolejny lokal, tym razem w Kielcach. Restauracja mieści się w centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza 48/50. Sphinx po kilku latach przerwy wrócił pod ten sam adres w stolicy województwa świętokrzyskiego, ale już w odnowionym wystroju, z nowym menu oraz pod opieką nowego... Czytaj więcej »

 • W Radomiu, przy ul. Gagarina 9, działa już nowy Carrefour Market. Sklep o powierzchni 788 m2 jest już 20. supermarketem w sieci franczyzowej Carrefour Polska. Są one odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców, którzy są zainteresowani prowadzeniem w modelu franczyzowym dużych sklepów. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. W czwartek, 27 sierpnia, Lidl otworzył swój pierwszy obiekt w Skarszewach, przy ulicy Kościerskiej 13 C. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. W czwartek, 27 sierpnia, Lidl otworzył swój pierwszy obiekt w Parczewie, przy ulicy Harcerskiej 26. Otwarcie nastąpiło o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. W czwartek, 27 sierpnia, Lidl otworzył swój pierwszy obiekt w Łasku, przy ulicy Warszawskiej 81 C. Otwarcie nastąpiło o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. W czwartek, 27 sierpnia, Lidl otworzył swój dziewiąty obiekt w Białymstoku, przy ulicy Trawiastej 1 A. Otwarcie nastąpiło o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. W czwartek, 27 sierpnia, Lidl otworzył swój pierwszy obiekt w Aleksandrowie Kujawskim, przy ulicy Słowackiego 34. Otwarcie nastąpiło o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Nowy sklep EUROSPAR w Gdańsku

  Poniedziałek, 24 sierpnia 2020

  Sieć sklepów SPAR otworzyła nowy sklep w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 471. Dla klientów dostępne jest 1046 m² sali sprzedaży – mogą oni także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu. W sklepie pod szyldem znajdują się kasy specjalnie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Nowa placówka pod szyldem EUROSPAR powstała w wyniku... Czytaj więcej »

 • Takiego sklepu Biedronka jeszcze nie miała. Można do niego wejść bezpośrednio ze stacji metra, a do tego znajduje się sercu stolicy przy Rondzie Daszyńskiego. Produkty najlepszej jakości w codziennie niskich cenach kupimy od dzisiaj 11 sierpnia w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej prestiżowych budynków w Polsce. Czytaj więcej »

 • SPAR otworzył nowy sklep w Pniewach

  Piątek, 31 lipca 2020

  Sieć sklepów SPAR 29 lipca br. powiększyła się o koleją placówkę. Nowy sklep otworzył się pod szyldem SPAR w Pniewach, w województwie wielkopolskim, przy ul. Międzychodzkiej. Dla klientów dostępne jest ok. 725 m² sali sprzedaży. Lokalna społeczność może także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu. Nowy sklep powstał w wyniku... Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 30 lipca, Lidl otworzy swój siódmy obiekt w Częstochowie, przy ulicy Warszawskiej 71 oraz pierwszą placówkę w Lesku, przy ul. Fredry 2. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00 z uwzględnieniem środków ochrony i bezpieczeństwa... Czytaj więcej »

 • Nowy sklep Chorten w Białymstoku

  Poniedziałek, 20 lipca 2020

  Przy ul. Konstytucji 3 Maja 24/1 w Białymstoku otworzył się 1950 sklep Grupy Chorten – Delikatesy u Chłopców. To już 12 placówka tych samych właścicieli współpracujących z Polską Grupą Sklepów Spożywczych. Czytaj więcej »

 • Sieć sklepów SPAR 15 lipca br. otworzyła kolejne placówki w formatach SPAR w Józefowie (województwo mazowieckie) i Inowrocławiu (województwo kujawsko-pomorskie). Nowy sklep w Józefowie ma 984 m² sali sprzedaży i zlokalizowany jest przy ul. 3 maja w Centrum Handlowym Milo Park. Dla klientów placówki w Inowrocławiu przy al. 800-lecia przy Skwerze Handlowym dostępne jest 903 m²... Czytaj więcej »

 • Sieć sklepów SPAR 16 czerwca br. otworzyła dwie kolejne placówki pod szyldem EUROSPAR. Nowe sklepy zlokalizowane są w Gdyni, w Galerii Handlowej Klif oraz w Płocku, w Centrum Handlowym Atrium Mosty. Klienci placówki w Gdyni mogą korzystać z 1933m² sali sprzedaży, a w Płocku ma ona wielkość 1818m². Lokalna społeczność może także skorzystać z usługi zakupów online na... Czytaj więcej »

 • Kolejny sklep SPAR w Poznaniu

  Piątek, 12 czerwca 2020

  Sieć sklepów SPAR 9 czerwca br. powiększyła się o kolejną placówkę. Nowy sklep otworzył się w Poznaniu, na osiedlu Stare Żegrze. Placówka pod szyldem SPAR to sklep osiedlowy, dla którego klientów dostępne jest 357 m² sali sprzedaży. Lokalna społeczność może także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu. Nowy sklep powstały w... Czytaj więcej »

 • Carrefour Polska kontynuuje ekspansję i otwiera nowe sklepy franczyzowe. Od początku roku sieć uruchomiła 27 sklepów w formacie convenience, z czego 7 zostało otwartych w maju. Ekspansja jest zgodna z założeniami strategii rozwoju Carrefour, która zakłada otwarcie 100 sklepów do końca 2020 r. w różnych lokalizacjach. Czytaj więcej »

 • W sobotę 30 maja nastąpi otwarcie nowego sklepu Chorten w Jastrzębiu-Zdroju. W ciągu pół roku ekspansji w województwie śląskim do Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych dołączyło już 35 placówek z tego regionu. Czytaj więcej »

 • Wasz Sklep SPAR – należący do SPAR Group wyłączny operator licencji SPAR na terenie Polski – 26 maja br. otworzył cztery sklepy pod szyldem SPAR. Trzy nowe placówki dostępne są dla klientów w Poznaniu, jedna w Częstochowie. Nowe sklepy powstały w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł. Wszystkie cztery sklepy oferują usługę zakupów online na... Czytaj więcej »

 • Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A. uruchomiła właśnie 4000 placówkę pod swoim szyldem. Symboliczne otwarcie odbyło się 23 maja w miejscowości Stróże k. Grybowa w województwie małopolskim. To kolejny krok w rozwoju sieci działającej na rynku nieprzerwanie od dwóch dekad. Czytaj więcej »

 • Wasz Sklep SPAR otworzył nowy sklep w swojej sieci w Suchym Lesie w Województwie Wielkopolskim. Od 14 kwietnia dla klientów placówki w Galerii Sucholeskiej dostępne jest 907 m² sali sprzedaży z szeroką gamą produktów. Nowy EUROSPAR powstał w wyniku rebrandingu sklepów sieci Piotr i Paweł. Czytaj więcej »

więcej artykułów