Nowe placówki handlowe

 • Netto zaprasza na zakupy do Pruszkowa

  Czwartek, 25 lutego 2021

  Chrupiące, ciepłe pieczywo prosto z pieca, świeże owoce i warzywa czy produkty bezglutenowe – to tylko część bogatej oferty nowego sklepu Netto, który został otwarty 25 lutego w Pruszkowie. Na pierwszych klientów czekają także atrakcyjne podarunki i konkurs. Czytaj więcej »

 • 25 lutego 2021 roku został otwarty 7-tysięczny sklep sieci Żabka. Placówka zlokalizowana jest na rynku zabytkowej miejscowości Biecz, opisywanej w literaturze jako „Perła Podkarpacia”. To pierwsza Żabka w tej miejscowości, prowadzona przez franczyzobiorczynię pochodzącą z regionu, która zamierza prowadzić sklep wspólnie z rodziną. Czytaj więcej »

 • Spółka Nasz Sklep nie ustaje w działaniach na rzecz rozwoju swojej sieci franczyzowej w każdym formacie. W ostatnich dniach ruszyły kolejne placówki pod szyldami Delikatesy Premium i Delikatesy Sezam. Sieć PSH NASZ SKLEP wg danych na koniec stycznia liczy 4355 sklepów franczyzowych. Czytaj więcej »

 • Otwarcie sklepu Livio MARKET PLUS

  Poniedziałek, 15 lutego 2021

  Sieć LIVIO dynamicznie się rozwija w 2020 r. sieć powiększyła się o ponad 18 %, obecnie sieć liczy 3215 sklepów. Franczyzobiorcy chętnie sięgają po najnowszy koncept MARKET PLUS. Czytaj więcej »

 • Nowy sklep z logo Chorten został otwarty w Tarnowskich Górach. W województwie śląskim do Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych dołączyło już 75 placówek. Czytaj więcej »

 • Kolejna placówka SPAR na Śląsku

  Poniedziałek, 01 lutego 2021

  Sieć SPAR powiększyła się o kolejną sklep w województwie śląskim. Znajduje się on w Chruszczobrodzie, przy ul. Powiatowej 107, przy drodze krajowej nr 796 pomiędzy Dąbrową Górniczą i Zawierciem. Sklep prowadzony jest w formacie SPAR Express przez niezależnego partnera detalicznego i ma 103 mkw. powierzchni sprzedaży. Sieć SPAR dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka... Czytaj więcej »

 • Netto otwiera sklep w Oświęcimiu

  Czwartek, 28 stycznia 2021

  Nowy Rok, ale strategia ta sama – tak można podsumować najnowsze plany sieci handlowej Netto, która 28 stycznia powiększyła się o kolejną placówkę. Tym razem przyszła kolej na Oświęcim, gdzie do tej pory funkcjonowały 2 sklepy należące do sieci. Czytaj więcej »

 • Pierwsze otwarcie w Nowym Roku, jeśli chodzi o sklepy partnerskie Grupy Chorten nastąpi 8 stycznia w Białymstoku. Nowa placówka zostanie uruchomiona w inwestycji deweloperskiej u zbiegu ulic Kaczorowskiego i Kopernika. Czytaj więcej »

 • Nikogo nie trzeba przekonywać, że mijający 2020 rok był szczególnie trudny. Dla wszystkich. Sieć Biedronka, chcąc być jeszcze bliżej swoich klientów, zapewniając komfortowe i bezpieczne codzienne zakupy, otwiera nowe sklepy. Także w miejscowościach, gdzie sieć dotąd nie była obecna. Do 31 grudnia na mapie Polski pojawią się 22 kolejne placówki, które stale będą oferować... Czytaj więcej »

 • Netto otworzyło 5 nowych sklepów

  Piątek, 18 grudnia 2020

  Jeszcze przed końcem roku pięć miast w Polsce zyskało całkiem nowe sklepy Netto! Już 15 grudnia została otwarta placówka we Władysławowie, a dwa dni później cztery kolejne sklepy – w Ełku, Mrągowie, Poznaniu i Mościskach k. Warszawy. Otwarcia są wynikiem realizacji strategii marki, opartej o nowoczesny koncept 3.0., a także odpowiedzią na bieżące oczekiwania konsumentów. Czytaj więcej »

 • Wnowym centrum handlowym Dekada Nysa otwarty został 21. supermarket franczyzowy sieci Carrefour Polska. Na powierzchni 700 m2 sklep oferuje ponad 12 tysięcy produktów. To jedyny market w mieście, który wyróżnia szeroki wybór produktów premium, BIO, lokalnych oraz alkoholi. Sieć dynamicznie inwestuje w rozwój tego formatu sklepów i oferuje współpracę lokalnym przedsiębiorcom... Czytaj więcej »

 • Nowy SPAR w Jabłonce

  Piątek, 04 grudnia 2020

  Do sieci SPAR dołączył nowy sklep w Jabłonce w województwie małopolskim. Placówka znajduje się przy stacji benzynowej, ma 330 mkw. powierzchni i jest prowadzona przez niezależnego partnera detalicznego. W sklepie dostępne są codziennie świeże warzywa i owoce, ciepłe pieczywo, wędliny oraz sery. Czytaj więcej »

 • W należącym do EPP wrocławskim centrum handlowym Pasaż Grunwaldzki jedna z największych europejskich sieci perfumerii Sephora otworzyła ponownie swój salon w nowej odsłonie. Zmodernizowany lokal (305 mkw.) zachęca do przedświątecznych zakupów jeszcze bardziej kolorowym i nowoczesnym wnętrzem oraz zróżnicowaną ofertą kosmetyków premium. Czytaj więcej »

 • Nowy EUROSPAR w Stargardzie

  Piątek, 13 listopada 2020

  EUROSPAR w Stargardzie na osiedlu Zachód B14 jest już otwarty. Placówka ma prawie 1200 m2 powierzchni handlowej i powstała w wyniku rebrandingu sklepów Piotr i Paweł. W sklepie są specjalne stoiska z wędlinami, świeżym mięsem, serami, ciepłym pieczywem oraz warzywami i owocami. Można znaleźć tutaj szeroką gamę marki własnej SPAR. Czytaj więcej »

 • 13 listopada br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w przy ul. Lanciego 12 w Warszawie. Jest to trzydziesta czwarta drogeria Hebe w stolicy i czwarta w dzielnicy Ursynów. Czytaj więcej »

 • Nowy EUROSPAR w Poznaniu

  Czwartek, 12 listopada 2020

  EUROSPAR w Poznaniu przy ul. Druskienickiej 12 jest już dostępny dla klientów. Placówka ma prawie 1200 m2 powierzchni handlowej i jest flagowym sklepem własnym sieci – powstałym w wyniku rebrandingu sklepów Piotr i Paweł. Czytaj więcej »

 • Netto otwiera kolejny sklep w Warszawie

  Piątek, 06 listopada 2020

  Netto rozbudowuje sieć swoich sklepów w stolicy Polski. Otwarcie nowej, szóstej placówki dyskontera w Warszawie, odbyło się w czwartek, 5 listopada br. W ten sposób detalista nieprzerwanie realizuje swoją strategię rozwoju, zgodną z formatem Netto 3.0. Czytaj więcej »

 • Nowy SPAR Express w Sosnowcu

  Czwartek, 05 listopada 2020

  Sieć sklepów SPAR otworzyła nową placówkę Sosnowcu – SPAR Express przy ulicy 3-go Maja 39. Jest to jedna z głównych arterii komunikacyjnych w mieście, przy której od lat mieścił się dotychczasowy sklep o nazwie „Sosnowiczanka”. Sklep o powierzchni 87 m2 oferuje wybór świeżych produktów spożywczych w asortymentach takich, jak: nabiał, pieczywo, warzywa, owoce oraz... Czytaj więcej »

 • Nowy sklep Carrefour, będący atrakcyjnym połączeniem dyskontu i hurtowni, został otwarty 29 października w Skarżysku Kamiennej. Czytaj więcej »

 • SPAR otworzył nową placówkę Radomiu

  Piątek, 30 października 2020

  Sieć sklepów SPAR otworzyła nową placówkę Radomiu – EUROSPAR w Galerii Feniks przy Al. Grzecznarowskiego 29/31. Sklep o powierzchni 1356 m2 posiada 6 boksów kasowych, piekarnię i ciastkarnię z ciepłym pieczywem wypiekanym na miejscu, szeroki asortyment produktów Bio i świeżych ryb, wybór artykułów regionalnych „Podkarpackie Smaki”, a także wyroby folkowe Folkstar.... Czytaj więcej »

 • We wrześniu powstało pięć nowych sklepów Carrefour Express Convenience w Chrzanowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Warszawie. Otwarto też dwa sklepy Carrefour Express Minimarket w Warszawie i na stacji paliw w Jeziorkach oraz supermarket Carrefour Market w Radomiu. Carrefour Polska kontynuował dynamiczną ekspansję sklepów franczyzowych. To dzięki szerokiej gamie formatów sieć... Czytaj więcej »

 • Netto otwiera nowy sklep w Małopolsce

  Wtorek, 06 października 2020

  Sieć handlowa Netto nie zwalnia tempa rozwoju i otwiera kolejny sklep w Małopolsce. 8 października sieć otworzy sklep w Zatorze. To będzie pierwszy sklep w tym mieście. Czytaj więcej »

 • Nowy Carrefour w Galerii Olimpia w Bełchatowie

  Czwartek, 01 października 2020

  Carrefour otworzył nowy hipermarket w Galerii Olimpia w Bełchatowie należącej do EPP. Sklep o 3550 mkw. powierzchni sali sprzedaży w nowoczesnym formacie oferuje klientom szeroki asortyment artykułów spożywczych, przemysłowych i usług. Czytaj więcej »

 • 1 października 2020 roku sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku otworzyła swój pierwszy sklep w Warszawie. Market znajduje się w centrum handlowym Łopuszańska 22 i oferuje klientom ponad 6 000 produktów z aż 14 kategorii. W planach na październik są kolejne otwarcia w centralnej części... Czytaj więcej »

 • Sieć sklepów SPAR otworzyła nowe sklepy w Gdańsku i Koźminie Wielkopolskim. W nowych placówkach – SPAR przy ul. Nieborowskiej 8 w Gdańsku oraz SPAR Express w Koźminie Wielkopolskim – dla klientów dostępne są odpowiednio 833 m² i 152 m² sali sprzedaży. Nowe sklepy pod szyldem SPAR powstały w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł. Czytaj więcej »

 • Trzy nowe sklepy Stokrotki jednego dnia!

  Czwartek, 24 września 2020

  24 września Stokrotka otwiera trzy nowe sklepy. Tym samym liczba sklepów tej popularnej sieci spożywczej będzie liczyła 685 placówek. Czytaj więcej »

 • Biedronka nowym najemcą Homepark Rawa

  Środa, 23 września 2020

  Fundusz Pradera European Retail Parks – właściciel parków handlowych „HOMEPARK”, podpisał umowę najmu z Jeronimo Martins Polska. Supermarket Biedronka zostanie otwarty w drugiej połowie października na terenie Homepark Rawa w Katowicach. Czytaj więcej »

 • Nowe sklepy SPAR w Rytrze i Jazowsku

  Wtorek, 22 września 2020

  Sieć sklepów SPAR otworzyła dwie nowe placówki w miejscowościach: Rytro (nr 541) i Jazowsko (nr 421). Sklepy mają odpowiednio 364 oraz 182² sali sprzedaży. Nowe placówki pod szyldem SPAR są prowadzone przez Partnera sieci, który z sukcesem zarządza innymi dwoma sklepami w miejscowościach Piwniczna oraz Gołkowice obok Starego Sącza. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 24 września, Lidl otworzy swój dwudziesty pierwszy obiekt we Wrocławiu, przy ul. Przy Torze 2. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Lidl otwiera nowy sklep w Łodzi

  Wtorek, 22 września 2020

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 24 września, Lidl otworzy swój dziewiętnasty obiekt w Łodzi, przy ul. Zagajnikowej 1. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

więcej artykułów