Nowe placówki handlowe

 • Nowy sklep spożywczy SPAR w Alfa Centrum

  Piątek, 30 kwietnia 2021

  Od 28 kwietnia głównym operatorem spożywczym Alfa Centrum jest sklep SPAR. To efekt konwersji supermarketu sieci Piotr i Paweł. W ofercie znajduje się m.in. atrakcyjny asortyment marki własnej SPAR oraz sezonowe produkty promowane w ramach kampanii „Wiosenne smaki w SPAR”. Czytaj więcej »

 • Lidl otworzy nowy obiekt w Rogoźnie

  Środa, 28 kwietnia 2021

  Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 29.04.2021 r., Lidl otworzy swój nowy obiekt w Rogoźnie, przy Alejach Marszałka Piłsudskiego 39. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Dynamiczny kwiecień Grupy Chorten

  Piątek, 23 kwietnia 2021

  W kwietniu na handlowej mapie Polski pojawiło się kilka nowych placówek pod szyldem Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten. Tylko w ten weekend zaplanowano otwarcia w 5 nowych punktach w centralnej części kraju. Czytaj więcej »

 • Nowe Netto w Szczecinie już otwarte

  Czwartek, 22 kwietnia 2021

  Wiele atrakcji czekało na odwiedzających nowe Netto otwarte dzisiaj w Szczecinie. Do 24 kwietnia w sklepie obowiązuje bogata oferta promocyjna dla nowych klientów. Czytaj więcej »

 • Nowy sklep Kaufland na mapie Poznania

  Środa, 21 kwietnia 2021

  W czwartek, 22 kwietnia, w Poznaniu przy ulicy Opieńskiego 1, nastąpi otwarcie nowego sklepu Kaufland. Z tej okazji sieć przygotowała dla klientów liczne promocje oraz konkurs z nagrodami. Nowo otwarty market będzie drugim sklepem Kaufland w stolicy Wielkopolski. Czytaj więcej »

 • Nowe miejsca pracy, dodatkowe wpływy do budżetu miasta z podatków oraz akcje społeczne organizowane przez Grupę Muszkieterów to jedne z wielu korzyści wynikających z uruchomienia nowego sklepu Intermarché w Piekarach Śląskich. Dzięki wdrożonemu konceptowi Power w ofercie sklepu jest szeroki wybór produktów świeżych, bio oraz fit. Supermarket jest dostępny w Parku Handlowym MMG... Czytaj więcej »

 • Ponad 130 świeżych warzyw i owoców, chrupiące pieczywo prosto z pieca czy produkty z certyfikatem BIO – to tylko część oferty nowego Netto otwartego dzisiaj w Bielsku-Białej. Klienci mogą zrobić zakupy w przyjemnej atmosferze, przestronnych i nowoczesnych wnętrzach nawiązujących kolorystyką i klimatem do stylu skandynawskiego. Czytaj więcej »

 • Dnia 14 kwietnia 2021 roku w Cala Millor na Majorce został otwarty 5. tysięczny sklep Grupy ALDI Nord. Jest to 336 sklep ALDI w Hiszpanii, a spółka z tego kraju zaplanowała na 2021 rok 40 nowych otwarć. W Polsce ALDI do końca roku będzie miał 200 sklepów i z każdym kolejnym rokiem liczba ta będzie wzrastać. Czytaj więcej »

 • Dino Polska S.A. otworzyła od stycznia do końca marca 2021 r. 59 nowych sklepów wobec 16 rok wcześniej. Czytaj więcej »

 • Muszkieterowie uruchomili w Poznaniu nowy supermarket Intermarché – jego oferta została przygotowana zgodnie z nowoczesnym konceptem sieci Power. Dla klientów oznacza to gwarancję szerokiego wyboru produktów świeżych i świeżo zapakowanych, a także artykułów bio, wegetariańskich, wegańskich oraz z kuchni świata. Grupa Muszkieterów przejęła lokalizację, w której wcześniej... Czytaj więcej »

 • W tym tygodniu otwarte zostały dwa supermarkety w sieci SPAR – w Poznaniu i Pacanowie, obie placówki są prowadzone przez niezależnych partnerów detalicznych. Placówka w Poznaniu, przy ul. Tatrzańskiej 1/5 w dużym formacie EUROSPAR, ma prawie 1400 m2 sali sprzedaży i 7 kas – powstała w wyniku rebrandingu sklepu Piotr i Paweł. Ma w ofercie ponad 20.000 produktów, najlepszej... Czytaj więcej »

 • Nasz Sklep ma już ponad 4403 placówki.

  Poniedziałek, 29 marca 2021

  Spółka Nasz Sklep nie ustaje w działaniach na rzecz rozwoju swojej sieci franczyzowej w każdym formacie. W ostatnich dniach ruszyły kolejne placówki pod szyldami Delikatesy Premium i Delikatesy. Czytaj więcej »

 • Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 18 marca, Lidl otworzy swój 41. obiekt w Warszawie, przy ul. Czerniakowskiej 87A. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 18 marca, Lidl otworzy swój nowy obiekt w Pelplinie, przy ul. Limanowskiego 12. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Intermarché w Śremie to już trzeci sklep Muszkieterów, który działa w ramach nowoczesnego konceptu Power. Dzięki wdrożonym modyfikacjom klienci zyskali dostęp do poszerzonego asortymentu produktów, zmienił się także układ supermarketu oraz oprawa wizualna. Klienci mogą robić zakupy w sklepie w nowej odsłonie od 11 marca br. Obecnie Intermarché Power działa w Pabianicach i... Czytaj więcej »

 • Nowe sklepy pod szyldem Chorten

  Wtorek, 09 marca 2021

  Białystok, Ostrołęka, Pułtusk, Bochotnica, Kraśnik – to tylko niektóre miejscowości, gdzie w marcu pojawiły się sklepy z logo Grupy Chorten. Polska Grupa Sklepów Spożywczych zrzesza już 2065 placówek partnerskich. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 11 marca, Lidl otworzy swój 40. obiekt w Warszawie, przy ul. Juranda ze Spychowa 32. Otwarcie nastąpi o godzi-nie 6:00. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 11 marca, Lidl otworzy swój nowy obiekt w Elblągu przy ul. Kochanowskiego 13. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • W tym tygodniu otwarte zostały trzy nowe sklepy EUROSPAR, które zastąpiły placówki Piotr i Paweł. W centrum Gdańska dostępny jest sklep własny sieci – EUROSPAR przy ul. Targ Sienny 7. Placówka ma prawie 1300 mkw. sali sprzedaży i oferuje szeroki asortyment świeżych warzyw i owoców, serów, wędlin oraz produktów z różnych zakątków świata. W Toruniu nową nazwę i wystrój... Czytaj więcej »

 • 4 marca Stokrotka otwiera trzy nowe sklepy. Tym samym liczba sklepów tej popularnej sieci spożywczej przekroczy 730 placówek. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 4 marca, Lidl otworzy swój 14. obiekt w Katowicach, przy ul. Panewnickiej 238. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Nowe placówki SPAR w Warszawie i Wrocławiu

  Poniedziałek, 01 marca 2021

  Do sieci SPAR dołączyły nowe sklepy w Warszawie – przy ul. Anielewicza 22 oraz we Wrocławiu przy ul. Przyjaźni 2. Są to pierwsze sklepy pod logo SPAR nowych partnerów detalicznych. Każda placówka ma prawie 500 mkw. sali sprzedaży i oferuje szeroki asortyment produktów regionalnych, serów oraz wędlin. W obu sklepach można kupić pieczywo wypiekane na miejscu i z lokalnych... Czytaj więcej »

 • Mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego mogą od 25 lutego korzystać z oferty będącej wynikiem połączenia dyskontu i hurtowni. Carrefour otworzył dziesiąty sklep pod szyldem Supeco. Kolejny sklep sieci został uruchomiony w Czechowicach-Dziedzicach. Czytaj więcej »

 • Netto zaprasza na zakupy do Pruszkowa

  Czwartek, 25 lutego 2021

  Chrupiące, ciepłe pieczywo prosto z pieca, świeże owoce i warzywa czy produkty bezglutenowe – to tylko część bogatej oferty nowego sklepu Netto, który został otwarty 25 lutego w Pruszkowie. Na pierwszych klientów czekają także atrakcyjne podarunki i konkurs. Czytaj więcej »

 • 25 lutego 2021 roku został otwarty 7-tysięczny sklep sieci Żabka. Placówka zlokalizowana jest na rynku zabytkowej miejscowości Biecz, opisywanej w literaturze jako „Perła Podkarpacia”. To pierwsza Żabka w tej miejscowości, prowadzona przez franczyzobiorczynię pochodzącą z regionu, która zamierza prowadzić sklep wspólnie z rodziną. Czytaj więcej »

 • Spółka Nasz Sklep nie ustaje w działaniach na rzecz rozwoju swojej sieci franczyzowej w każdym formacie. W ostatnich dniach ruszyły kolejne placówki pod szyldami Delikatesy Premium i Delikatesy Sezam. Sieć PSH NASZ SKLEP wg danych na koniec stycznia liczy 4355 sklepów franczyzowych. Czytaj więcej »

 • Otwarcie sklepu Livio MARKET PLUS

  Poniedziałek, 15 lutego 2021

  Sieć LIVIO dynamicznie się rozwija w 2020 r. sieć powiększyła się o ponad 18 %, obecnie sieć liczy 3215 sklepów. Franczyzobiorcy chętnie sięgają po najnowszy koncept MARKET PLUS. Czytaj więcej »

 • Nowy sklep z logo Chorten został otwarty w Tarnowskich Górach. W województwie śląskim do Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych dołączyło już 75 placówek. Czytaj więcej »

 • Kolejna placówka SPAR na Śląsku

  Poniedziałek, 01 lutego 2021

  Sieć SPAR powiększyła się o kolejną sklep w województwie śląskim. Znajduje się on w Chruszczobrodzie, przy ul. Powiatowej 107, przy drodze krajowej nr 796 pomiędzy Dąbrową Górniczą i Zawierciem. Sklep prowadzony jest w formacie SPAR Express przez niezależnego partnera detalicznego i ma 103 mkw. powierzchni sprzedaży. Sieć SPAR dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka... Czytaj więcej »

 • Netto otwiera sklep w Oświęcimiu

  Czwartek, 28 stycznia 2021

  Nowy Rok, ale strategia ta sama – tak można podsumować najnowsze plany sieci handlowej Netto, która 28 stycznia powiększyła się o kolejną placówkę. Tym razem przyszła kolej na Oświęcim, gdzie do tej pory funkcjonowały 2 sklepy należące do sieci. Czytaj więcej »

więcej artykułów