Nowe placówki handlowe

 • Od wielkich metropolii po małe miejscowości, sieć Biedronka świętuje otwarcie aż 13 nowych placówek w końcówce października. Dzięki temu, że najnowsze sklepy zostaną otwarte jeszcze przed 1 listopada, klienci będą mogli jeszcze lepiej przygotować się do nadchodzącego święta i dni wolnych od pracy. Nowe placówki zlokalizowano m.in. w Opocznie, Lubrzy, Ząbkowicach... Czytaj więcej »

 • MAKRO rusza z nowym konceptem lokalnych sklepów

  Środa, 27 października 2021

  MAKRO Polska rozpoczyna przebudowę całej sieci lokalnych punktów handlowych. W kolejnych 3 latach zamierza otwierać ponad 200 sklepów rocznie. Pierwszy sklep marki ODIDO, powstały w ramach Elevate – międzynarodowego projektu rozwoju detalicznych sieci franczyzowych już funkcjonuje. Czytaj więcej »

 • Pod logo z drzewkiem dębu została właśnie otwarta nowoczesna placówka o powierzchni 400 m kw. w województwie mazowieckim. Czytaj więcej »

 • Supermarket EUROSPAR po zmianie logo działa już w warszawskim Centrum Handlowym Klif. Placówka ma ok. 1800 mkw. sali sprzedaży. Znajduje się tu duży wybór świeżych wędlin, mięsa, ryb i serów oraz produktów z różnych zakątków świata. Był to ostatni sklep Piotr i Paweł – tym samym rebranding przejętej sieci został zakończony. Sieć SPAR obejmuje 230 placówek w całej... Czytaj więcej »

 • Po niedawnym przekroczeniu progu 100 placówek poddanych procesowi konwersji, w ciągu ostatnich dwóch tygodni duńska sieć oddała do użytku kolejnych dziesięć sklepów. Inauguracjom jak zawsze towarzyszą promocje i akcje specjalne. Czytaj więcej »

 • Supermarket SPAR po zmianie logo otworzył się w galerii handlowej Plaza w Poznaniu. To placówka własna sieci, która ma 1482 mkw. sali sprzedaży. Znajduje się tu duży wybór świeżych wędlin, mięsa, ryb i serów oraz produktów z różnych zakątków świata. Łącznie w Poznaniu działa 7 sklepów w dużym formacie EUROSPAR i 4 supermarkety SPAR. Czytaj więcej »

 • Sieci franczyzowe Grupy Kapitałowej Specjał przekroczyły liczbę ponad 10 tys. sklepów. Jak informuje Kamila Tarsa dyr. ds. wdrożeń PSH NASZ SKLEP ambitne plany rozwoju są obecnie realizowane. Czytaj więcej »

 • Netto ma już 500 sklepów

  Piątek, 24 września 2021

  Rok 2021 stoi dla Netto pod znakiem dynamicznej ekspansji. Jest to rezultatem przede wszystkim trwającego procesu konwersji sklepów Tesco. W czwartek 22 września otworzyło się kolejne sześć placówek pod szyldem duńskiej sieci – tym samym jej zasięg zwiększył się w tym roku o 100 konwertowanych sklepów i wynosi obecnie 500 placówek w całym kraju. Czytaj więcej »

 • 6 kolejnych lokalizacji Easy Auchan na stacjach bp

  Poniedziałek, 20 września 2021

  Firmy bp i Auchan Retail Polska poinformowały o rozszerzeniu swojej współpracy o kolejne lokalizacje sklepów Easy Auchan. Jeszcze w tym roku pojawią się one na sześciu stacjach bp, trzech w Warszawie i trzech w Krakowie. Czytaj więcej »

 • Dom Wina otworzył nowy sklep we Wrocławiu

  Piątek, 17 września 2021

  Dom Wina to jeden z najstarszych polskich importerów i dystrybutorów win i alkoholi mocnych. Na półkach nowego sklepu znajdziemy kilkaset pozycji od ponad 80 dostawców ze wszystkich najważniejszych regionów winiarskich świata, w tym wiele luksusowych marek. Dom Wina jest wyłącznym, polskim dystrybutorem większości z nich. Entuzjaści polskich win mają do dyspozycji ich cały... Czytaj więcej »

 • Kolejne sklepy Netto po konwersji otwarte

  Czwartek, 16 września 2021

  Netto otworzyło dziś w procesie konwersji sklepów Tesco kolejne sześć placówek. Oznacza to, że duńska sieć rozszerzyła w tym roku swoją działalność już o ponad 90 sklepów otwartych w formacie 3.0. W celu optymalizacji doświadczenia zakupowego, w części z nich zainstalowano także kasy samoobsługowe. Czytaj więcej »

 • Nowy SPAR mini w Zawierciu

  Czwartek, 02 września 2021

  Z początkiem sierpnia w Zawierciu przy ul. Marciszowskiej 41 uruchomiony został nowy sklep z logo SPAR mini. Czytaj więcej »

 • Od początku roku sieć ALDI pojawiła się już w 14. nowych lokalizacjach, a do końca września sklepy ALDI zostaną otwarte w kolejnych siedmiu - w Starogardzie Gdańskim, Słupsku, Gdańsku, Płocku, Łomży, Nowym Sączu oraz Mikołowie. Łączna powierzchnia wszystkich siedmiu nowych sklepów to niemal 10 tysięcy m2. Czytaj więcej »

 • Netto kontynuuje realizację ambitnego planu konwersji sklepów przejętych po Tesco i przybliża się do celu, jakim jest otwarcie ponad 150 sklepów do końca roku. Sieć otworzyła w sierpniu łącznie 23 sklepy Netto 3.0 w różnych częściach Polski. Netto rozwija także infrastrukturę konwertowanych sklepów: dwie z nowo otwartych placówek (w Tychach i Aleksandrowie Łódzkim)... Czytaj więcej »

 • Już od najbliższej soboty, 28 sierpnia – Sephora – największa na świecie sieć perfumerii, zaprasza wszystkich fanów piękna z Zielonej Góry i okolic do odkrywania kultowych marek kosmetycznych, korzystania z usług pielęgnacyjnych i makijażowych. W weekend otwarcia na odwiedzających czekają liczne atrakcje. Przyjdź i przekonaj się sam! Czytaj więcej »

 • Znany i ceniony brand po raz pierwszy w Koninie. W Galerii nad Jeziorem, już 27 sierpnia zostanie otwarty sklep popularnej sieci drogeryjnej – Hebe. Czytaj więcej »

 • Sieć SPAR otworzyła nową kawiarnię Bean Tree Cafe w sklepie EUROSPAR w Poznaniu, przy ul. Druskiennickiej. Bean Tree Cafe to koncept działający w ramach sklepów mało- i wielkoformatowych, oferujący kawę, herbatę oraz proste dania bistro na ciepło. Powierzchnia dopasowana jest do dostępnej w sklepie przestrzeni, wystarczy nawet 1 mkw. na stand z ekspresem do kawy. Koncept Bean Tree... Czytaj więcej »

 • Firma Sokołów otworzyła pierwsze stoisko, na którym dostępne są wyłącznie roślinne wyroby marki Z Gruntu Dobre. Znajduje się ono w Kaliszu, w pasażu sklepu Kaufland przy ul. Podmiejskiej 20. Na półkach zielonej wyspy klienci znajdą najlepsze produkty linii vege, oferowane przez Sokołów. Firma planuje kolejne otwarcia stoisk z całkowicie roślinnym asortymentem. Już wkrótce... Czytaj więcej »

 • Ponad 150 sklepów otwartych do końca roku – to coraz bliższy do osiągnięcia cel sieci Netto, która kontynuuje realizację ambitnego planu konwersji sklepów przejętych po Tesco. W ciągu ostatnich dwóch tygodni duńska sieć otworzyła dziewięć nowych placówek. Netto rozwija także infrastrukturę konwertowanych sklepów: cztery nowo otwarte placówki posiadają strefę kas... Czytaj więcej »

 • Co wiemy o nowo otwartych sklepach Netto

  Czwartek, 05 sierpnia 2021

  Netto kontynuuje dynamiczny proces otwierania kolejnych sklepów przejętych po sieci Tesco. 5 sierpnia pod szyldem Netto rozpoczęło funkcjonowanie sześć takich placówek. Otworzył się też nowy sklep w Oświęcimiu. Czytaj więcej »

 • Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 5 sierpnia, Lidl otworzy swój pierwszy obiekt w Siechnicach, przy ul. Opolskiej 34. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00. Czytaj więcej »

 • Mobilna Żabka – to nowy, innowacyjny koncept sklepów testowanych przez sieć Żabka. Klienci będą mogli zrobić w nich szybkie zakupy na targach, koncertach, wydarzeniach sportowych i kulturalnych. W przyszłości mobilne Żabki mogą pojawić się także w okolicach szkół i uczelni, a w sezonie urlopowym w miejscowościach letniskowych. Będzie w nich można kupić ciepłe przekąski,... Czytaj więcej »

 • 85 500 klientów obecnych na otwarciach sklepów, 23 nowe miasta, których mieszkańcy mogą odwiedzić sklepy w formacie Netto 3.0, 3000 produktów w stałej ofercie, w tym 1000 marek własnych, których produkty goszczą na półkach nowo otwartych sklepów i średnio 23 000 sztuk świeżych bułek wypiekanych codziennie w nowych sklepach – to tylko niektóre z liczb opisujących trwający... Czytaj więcej »

 • POLOmarket otwiera kolejne sklepy

  Środa, 21 lipca 2021

  Zgodnie z zapowiedzią, sieć POLOmarket nie ustaje w rozwoju i regularnie otwiera kolejne supermarkety. Dziś (21.07) Klientów przywitał zupełnie nowy sklep w Golinie (woj. wielkopolskie), w piątek otwarty zostanie wyremontowany sklep w Brzozówce (woj. kujawsko-pomorskie). Czytaj więcej »

 • Nowy SPAR Mini w Świdniku

  Piątek, 16 lipca 2021

  Do sieci SPAR dołączył nowy sklep w formacie SPAR Mini w Świdniku (powiat limanowski, województwo małopolskie). Placówka ma 82 mkw. sali sprzedaży, 2 kasy i jest dogodnie zlokalizowana – zwłaszcza dla klientów preferujących codzienne zakupy blisko domu. SPAR Mini w Świdniku prowadzony jest przez niezależnych partnerów detalicznych – to ich 5 placówka w sieci SPAR. Czytaj więcej »

 • Netto otworzyło siedem nowych sklepów

  Czwartek, 15 lipca 2021

  Netto kontynuuje dynamiczny proces otwierania kolejnych sklepów. 15 lipca sieć powiększyła się o siedem placówek, w tym sześć takich, które powstały w miejsce Tesco. Zadebiutowała w Kłaju, Kowalach i Radziejowie, z kolei w Kielcach, Łodzi, Żorach i Poznaniu otworzyła kolejne sklepy, poszerzając zasięg działania. Czytaj więcej »

 • Wkrótce w Galerii Gniezno swój salon otworzy jedna z największych sieci drogeryjnych w Polsce. Wielkie otwarcie sklepu Rossmann zaplanowano już na 16 lipca. To doskonała wiadomość dla wszystkich Klientów, którzy uwielbiają zakupy w atrakcyjnych cenach. Czytaj więcej »

 • Sieć SPAR zakończyła rebranding kolejnych dwóch supermarketów. Sklep w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej jest zlokalizowany w Centrum Handlowym Green Point i jest prowadzony przez partnera detalicznego. Sala sprzedaży ma powierzchnię 760 mkw., do dyspozycji klientów jest 6 kas, w tym 2 samoobsługowe. EUROSPAR w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej znajduje się w obiekcie handlowym Alfa... Czytaj więcej »

 • W środę 7 lipca o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy dziewiąty sklep ALDI w Warszawie, który zlokalizowany będzie w Parku Handlowym Galeria - Modlińska przy ul. Starowiślna 2. Poza stałym asortymentem dla mieszkańców codziennie czekać będą świeże produkty – owoce, warzywa, wypiekane na miejscu pieczywo, a wszystko w najwyższej jakości i w dobrych cenach. Z okazji... Czytaj więcej »

 • „DINO POLSKA” S.A. otworzyła od stycznia do końca czerwca 2021 r. 150 nowych sklepów wobec 84 rok wcześniej. Czytaj więcej »

więcej artykułów