Złote Innowacje

 • Finał konkursu już 27 października 2020 roku!

  Czwartek, 15 października 2020

  Ogłoszenie wyników konkursu Złote Innowacje FMCG & Retail 2020 odbędzie się 27 października o godzinie 15:00 podczas Innovation Day 2020. Do transmisji na żywo będzie można dołączyć poprzez platformę ClickMeeting oraz na kanale YouTube - SpożywczaTV. Czytaj więcej »

 • 24 października 2019 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się uroczysta Gala, podczas której ogłosiliśmy wyniki I edycji konkursu „Złote Innowacje FMCG & Retail”. Czytaj więcej »

 • Pekaes Partnerem Wspierającym!

  Wtorek, 08 października 2019

  PEKAES Group – the leading logistics group, owning one of the best well-known and recognized logistics company on the Polish market, PEKAES. Czytaj więcej »

 • Modern-Expo, to międzynarodowa firmą, która działa w ponad 60 krajach i posiada 112 000 metrów kwadratowych produkcji. To ponad 3000 specjalistów, którzy pracują w biurach zlokalizowanych w różnych krajach. Czytaj więcej »

 • InsERT Partnerem Wspierającym!

  Czwartek, 29 sierpnia 2019

  W ofercie Insertu każdy przedsiębiorca znajdzie system odpowiadający jego potrzebom. Tworząc swoje programy, producent od samego początku wsłuchiwał się w potrzeby firm małych i średnich, umożliwiając im codzienną działalność i rynkową ekspansję. Dzięki takiemu podejściu udało mu się sprzedać już blisko 750 tys. licencji, a z jego aplikacji skorzystało ponad 430 tys.... Czytaj więcej »

 • Novitus Partnerem Wspierającym!

  Poniedziałek, 12 sierpnia 2019

  NOVITUS to lider w produkcji urządzeń fiskalnych na polskim rynku, a jednocześnie marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych niemal wszystkich kontynentów. Czytaj więcej »

 • Kärcher Partnerem Wspierającym!

  Środa, 07 sierpnia 2019

  Do grona Partnerów Wspierających wydarzenie Złote Innowacje FMCG & Retail 2019 dołączyła firma Kärcher! Czytaj więcej »

więcej artykułów