Konkursy

 • Loteria marki Delicje

  Poniedziałek, 16 listopada 2020

  Marka Delicje wystartowała z ogólnopolską loterią, w której codziennie można wygrać 2 500 zł. To jednak nie wszystko – nagrodą główną jest ekskluzywna Mazda CX-30! Czytaj więcej »

 • Kucharek z urodzinową loterią

  Poniedziałek, 16 listopada 2020

  W tym roku mija 25 lat obecności marki Kucharek na rynku. Z tej okazji została przygotowana jubileuszowa loteria dla konsumentów wspierająca sprzedaż wszystkich produktów marki Kucharek. Czytaj więcej »

 • Akcja #trzcinowyDIAMANT zakończona

  Poniedziałek, 09 listopada 2020

  Pod koniec października zakończył się wielki konkurs podróżniczo-kulinarny marki Diamant, która udowodniła, że śladami cukru trzcinowego można zwiedzić kulinarny świat. Producent inspiruje kulinarnie do odkrywania nowych, nieznanych potraw, a jako dodatek i słodki „podkręcacz smaku” – #trzcinowyDIAMANT spisuje się na tym polu idealnie. Czytaj więcej »

 • Lider rynku warzyw apertyzowanych prowadzi obecnie kampanię promocyjną, której celem jest edukacja dotycząca segregacji i przetwarzania metalowych opakowań #prostozpuszki. Czytaj więcej »

 • Sertop – Konkurs "Co ugotowałbyś jako szef kuchni?"

  Poniedziałek, 26 października 2020

  Tyski producent serków topionych zorganizował na fanpage @Kuchnia z Sertopem kolejny konkurs dla swoich Czytelników. Czytaj więcej »

 • Marka Delicje wystartowała z ogólnopolską loterią, w której codziennie można wygrać 2500 zł. To jednak nie wszystko – nagrodą główną jest ekskluzywna mazda CX-30! Czytaj więcej »

 • Loteria konsumencka mleka Łaciate pt. „Leć z Łaciatym po nagrody do domu” trwa od 5.10.2020 r. do 6.12.2020 r. Czytaj więcej »

 • Konkurs z Rodziną Treflików

  Wtorek, 13 października 2020

  15 października ruszył niepowtarzalny konkurs z Rodziną Treflików! Do wygrania aż 10 000 zł, 50 nagród po 100 zł i 50 opakowań puzzli. Czytaj więcej »

 • W poniedziałek 5 października 2020 roku odbyło się uroczyste przekazanie pierwszego Porsche rozlosowanego w Złotej Loterii Black Energy Drink. Wręczenie nagrody odbyło się w Porsche Centrum Katowice, a szczęśliwym zwycięzcą został Pan Kamil - to właśnie on stał się nowym posiadaczem białego Porsche 718 Cayman od Mike-a Tysona. Czytaj więcej »

 • W ramach kampanii świętującej 25-lecie marki Łaciate, SM Mlekpol w Grajewie zorganizował loterię konsumencką pt. „Leć z Łaciatym po nagrody do domu”. Jubileusz 25-lecia stał się okazją do podkreślenia najważniejszych wartości związanych i kojarzonych z Łaciatym – bliskość domu, natury, swojskość i naturalne pochodzenie. Loteria będzie trwała od 5.10.2020 r. do... Czytaj więcej »

 • Przyszłość jest roślinna, a nasze wybory mają znaczenie. Dlatego przygotowując codzienne śniadanie, sięgaj po roślinne produkty i weź udział w konkursie marki Flora - „Śniadaniowi Roślinożercy”. Wystarczy, że na profilu na Instagramie wrzucisz zdjęcie swojego roślinnego śniadania z Florą, oznaczysz na nim profil @floraroslinna i w opisie dodasz hashtag akcji:... Czytaj więcej »

 • Już 14 września Wawel rusza z ogólnopolską akcją, w której co tydzień do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Konkurs #wrzućnaluz promuje zakup produktów luzowych marki Wawel, które znaleźć można m.in. w unikalnych modułach sprzedażowych Wolność Wyboru. Umożliwiają one łatwe i wygodne komponowanie ulubionych mieszanek słodyczy luzem. Czytaj więcej »

 • RYŻrywkowy konkurs filmowy Belriso

  Czwartek, 10 września 2020

  Konsumenci, którzy w terminie od 17.08 do 11.10 br. zakupią cztery dowolne produkty Belriso, są zaproszeni do udziału w specjalnym konkursie filmowym. Mają oni za zadanie uzupełnienie dialogów filmowych między postaciami symbolizującymi poszczególne smaki deserów. Teksty powinny zachować typowy dla Belriso żartobliwy charakter i zawierać słowo RYŻ. Konkurs toczy się na... Czytaj więcej »

 • „Jedna to za mało” – konkurs Wawel

  Czwartek, 10 września 2020

  Marka Wawel jesienią mocno wspiera kategorię czekolad. We wrześniu do telewizji powracają spoty reklamowe z sympatycznymi i znanymi bohaterami marki. Czytaj więcej »

 • Właśnie wystartowała nowa kampania marki Milka pod hasłem „Czas delikatności”, w ramach której ruszyła wyjątkowa loteria promocyjna „Wygrywaj i pomagaj z Milką”. Tym razem, kupując produkty Milka, konsumenci będą mieli okazję nie tylko do zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych, ale także wsparcia organizacji charytatywnych. Czytaj więcej »

 • Konkurs marki Minutka

  Środa, 19 sierpnia 2020

  1.09.2020 r. rozpoczyna się konkurs konsumencki marki Minutka, pod interesującą nazwą „NASZA SUPER RODZINKA” i będzie trwał do 23.11.2020 r. Aby wziąć udział należy kupić dowolną herbatę Minutka i zachować paragon. Czytaj więcej »

 • Marka naturalnej wody źródlanej Nestlé Pure Life zaprasza do udziału w ogólnopolskiej loterii. Wystarczy kupić minimum 8 butelek o pojemności 0,33 l lub 0,5 l z etykietami dla dzieci (mogą to być zarówno pojedyncze butelki, jak i przygotowana przez markę na tę okazję specjalna zgrzewka w promocyjnej folii), a następnie zarejestrować paragon, by mieć szansę na plecak Re-Kanken... Czytaj więcej »

 • Do 30.08.2020 r. potrwa konkurs konsumencki „Zdobądź kasę”. Zasady są proste: wystarczy kupić produkt promocyjny – dowolne opakowanie Jedynek/Jedyneczek, zarejestrować paragon i wykonać proste zadanie. Czytaj więcej »

 • 1 sierpnia ruszyła ogólnopolska akcja promocyjna Żywiec Zdrój zachęcająca Polaków do odkrywania Żywiecczyzny – regionu, z którego wywodzi się marka. W loterii paragonowej biorą udział produkty z linii Żywiec Zdrój niegazowany, we wszystkich dostępnych formatach. Łącznie zaplanowano 61 nagród pieniężnych o wartości 4000 zł każda oraz jedną nagrodę w wysokości 50 000... Czytaj więcej »

 • Owocowa kolekcja modowa od Somersby

  Poniedziałek, 03 sierpnia 2020

  3 sierpnia marka Somersby rusza z drugą edycją konkursu pod hasłem Przymierz się do nagród. Do wygrania są wyjątkowe ubrania inspirowane smakami Somersby. Limitowana kolekcja powstała we współpracy z łódzką marką Dzień Dobry. Czytaj więcej »

 • Sukces loterii w Żabce

  Piątek, 17 lipca 2020

  Nagroda główna, czyli roczne zakupy w sklepach sieci Żabka o wartości 12 000 zł padła m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, ale także w Markach, Witkowie, Jasienicy czy Rumii. Już 71 klientów zgłosiło wygraną, ale szczęśliwe zdrapki wciąż są w puli nagród w sklepach sieci. Loteria, w której do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród, trwa do 21 lipca br., a każda zdrapka... Czytaj więcej »

 • Czas na… konkurs kulinarny!

  Wtorek, 14 lipca 2020

  Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” na tegoroczny sezon wakacyjny przygotowała specjalne niespodzianki dla fanów swoich produktów. Rozpoczyna się wyjątkowy konkurs pełen kulinarnych doznań! Wystarczy przygotować specjalną, pełną smaku potrawę, podzielić się z innymi swoim przepisem i… wygrać Thermomix oraz inne atrakcyjne nagrody! Czytaj więcej »

 • Gellwe to polska marka, która od ponad 30 lat dostarcza swoim klientom propozycje doskonałych przysmaków na każdy dzień. Receptury Gellwe przygotowują prawdziwi mistrzowie kulinarni, a to – w połączeniu z najwyższą jakością, zaangażowaniem i miłością do jedzenia – wpływa na wysoką jakość produktów. Gellwe ceni czas swoich klientów, dlatego podpowiada, jak pyszności... Czytaj więcej »

 • ZDOBĄDŹ KASĘ - konkurs Indykpol

  Piątek, 03 lipca 2020

  Pod hasłem „ZDOBĄDŹ KASĘ” rozpoczyna się konkurs, w którym kupujący parówki Jedynki/Jedyneczki mają szansę wygrać tygodniowo 10 nagród po 500 zł. Promocja trwa od 6.07.2020 do 30.08.2020, szczegóły na www.jedynkipromocja.pl. Czytaj więcej »

 • Od 1 lipca do końca sierpnia potrwa jubileuszowa loteria pod hasłem „Familijne 25. urodziny”, którą marka Familijne przygotowała dla swoich konsumentów z okazji swoich urodzin. Akcja będzie szeroko komunikowana w mediach i punktach sprzedaży. Czytaj więcej »

 • Lechendy zakładają wygraną

  Poniedziałek, 08 czerwca 2020

  Marka Lech Premium powraca z muzyczną aktywacją konsumencką, w której do zdobycia jest 15 000 koszulek z grafikami młodych, polskich designerów. Pod każdą zawleczką i kapslem Lecha objętego promocją kryje się unikatowy kod upoważniający do udziału w quizie na stronie marki. Szczęśliwcy, którzy w danym tygodniu udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi, wygrają koszulki... Czytaj więcej »

 • Zakończył się ostatni etap konkursu grantowego Carlsberg Polska pn. InicJaTyWy. W głosowaniu internautów wyłoniono 8 zwycięskich projektów. Ich autorzy - lokalne organizacje i instytucje z Brzeska, Sierpca i ich okolic - otrzymają granty w wysokości 10 tysięcy złotych każdy. Czytaj więcej »

 • W portfolio marki Wawel, poza licznymi nowościami, znajdziemy wiele sprawdzonych i cenionych od lat produktów. Należą do nich m.in. ręcznie produkowane Karmelki nadziewane - Kukułka, Raczki, Fistaszkowe i Orzeźwiające. Ofertę Karmelków w letnich miesiącach wspiera „Loteria (Z)ręcznie Robiona”, w której do wygrania jest łącznie aż ćwierć miliona złotych. Czytaj więcej »

 • Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” zaprasza do udziału w konkursie zorganizowanym zgodnie z ideą #zostańwdomu. Wykaż się kreatywnością i wygraj wyjątkowe nagrody! Czytaj więcej »

więcej artykułów