Konkursy

 • 1 sierpnia ruszyła ogólnopolska akcja promocyjna Żywiec Zdrój zachęcająca Polaków do odkrywania Żywiecczyzny – regionu, z którego wywodzi się marka. W loterii paragonowej biorą udział produkty z linii Żywiec Zdrój niegazowany, we wszystkich dostępnych formatach. Łącznie zaplanowano 61 nagród pieniężnych o wartości 4000 zł każda oraz jedną nagrodę w wysokości 50 000... Czytaj więcej »

 • Owocowa kolekcja modowa od Somersby

  Poniedziałek, 03 sierpnia 2020

  3 sierpnia marka Somersby rusza z drugą edycją konkursu pod hasłem Przymierz się do nagród. Do wygrania są wyjątkowe ubrania inspirowane smakami Somersby. Limitowana kolekcja powstała we współpracy z łódzką marką Dzień Dobry. Czytaj więcej »

 • Sukces loterii w Żabce

  Piątek, 17 lipca 2020

  Nagroda główna, czyli roczne zakupy w sklepach sieci Żabka o wartości 12 000 zł padła m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, ale także w Markach, Witkowie, Jasienicy czy Rumii. Już 71 klientów zgłosiło wygraną, ale szczęśliwe zdrapki wciąż są w puli nagród w sklepach sieci. Loteria, w której do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród, trwa do 21 lipca br., a każda zdrapka... Czytaj więcej »

 • Czas na… konkurs kulinarny!

  Wtorek, 14 lipca 2020

  Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” na tegoroczny sezon wakacyjny przygotowała specjalne niespodzianki dla fanów swoich produktów. Rozpoczyna się wyjątkowy konkurs pełen kulinarnych doznań! Wystarczy przygotować specjalną, pełną smaku potrawę, podzielić się z innymi swoim przepisem i… wygrać Thermomix oraz inne atrakcyjne nagrody! Czytaj więcej »

 • Gellwe to polska marka, która od ponad 30 lat dostarcza swoim klientom propozycje doskonałych przysmaków na każdy dzień. Receptury Gellwe przygotowują prawdziwi mistrzowie kulinarni, a to – w połączeniu z najwyższą jakością, zaangażowaniem i miłością do jedzenia – wpływa na wysoką jakość produktów. Gellwe ceni czas swoich klientów, dlatego podpowiada, jak pyszności... Czytaj więcej »

 • ZDOBĄDŹ KASĘ - konkurs Indykpol

  Piątek, 03 lipca 2020

  Pod hasłem „ZDOBĄDŹ KASĘ” rozpoczyna się konkurs, w którym kupujący parówki Jedynki/Jedyneczki mają szansę wygrać tygodniowo 10 nagród po 500 zł. Promocja trwa od 6.07.2020 do 30.08.2020, szczegóły na www.jedynkipromocja.pl. Czytaj więcej »

 • Od 1 lipca do końca sierpnia potrwa jubileuszowa loteria pod hasłem „Familijne 25. urodziny”, którą marka Familijne przygotowała dla swoich konsumentów z okazji swoich urodzin. Akcja będzie szeroko komunikowana w mediach i punktach sprzedaży. Czytaj więcej »

 • Lechendy zakładają wygraną

  Poniedziałek, 08 czerwca 2020

  Marka Lech Premium powraca z muzyczną aktywacją konsumencką, w której do zdobycia jest 15 000 koszulek z grafikami młodych, polskich designerów. Pod każdą zawleczką i kapslem Lecha objętego promocją kryje się unikatowy kod upoważniający do udziału w quizie na stronie marki. Szczęśliwcy, którzy w danym tygodniu udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi, wygrają koszulki... Czytaj więcej »

 • Zakończył się ostatni etap konkursu grantowego Carlsberg Polska pn. InicJaTyWy. W głosowaniu internautów wyłoniono 8 zwycięskich projektów. Ich autorzy - lokalne organizacje i instytucje z Brzeska, Sierpca i ich okolic - otrzymają granty w wysokości 10 tysięcy złotych każdy. Czytaj więcej »

 • W portfolio marki Wawel, poza licznymi nowościami, znajdziemy wiele sprawdzonych i cenionych od lat produktów. Należą do nich m.in. ręcznie produkowane Karmelki nadziewane - Kukułka, Raczki, Fistaszkowe i Orzeźwiające. Ofertę Karmelków w letnich miesiącach wspiera „Loteria (Z)ręcznie Robiona”, w której do wygrania jest łącznie aż ćwierć miliona złotych. Czytaj więcej »

 • Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” zaprasza do udziału w konkursie zorganizowanym zgodnie z ideą #zostańwdomu. Wykaż się kreatywnością i wygraj wyjątkowe nagrody! Czytaj więcej »

 • Marka Prymat dla swoich konsumentów przygotowała wielką loterię pieniężną z pulą nagród 250 tys. zł, która ruszyła 1 maja. Loteria to kolejna odsłona szeroko zakrojonej kampanii „Prymat… i chcesz więcej”. Czytaj więcej »

 • Przygotuj swój sklep na tę promocję konsumencką! Do wygrania 500 minionkowych słuchawek oraz 100 aparatów Instax w żółtym kolorze. Aby wziąć udział w loterii konsument musi kupić dowolne opakowanie płatków lub batonów zbożowych Nestlé i zarejestrować paragon. Okres sprzedaży promocyjnej rozpoczyna się 22.05, natomiast zgłoszeń można dokonywać od 01.06 do 26.07.2020 r. Czytaj więcej »

 • Sieć Lewiatan zachęca swoich klientów do odpowiedzialnego zachowania w sytuacji pandemii koronawirusa. Pod hasztagiem #ZostańWDomu przekonuje, że ten czas można spędzić kreatywnie i bezpiecznie. Na dowód zaprasza na swój kanał kulinarny oraz organizuje drugą odsłonę konkursu kulinarnego dla klientów. Czytaj więcej »

 • Wielka loteria marki Prymat

  Wtorek, 07 kwietnia 2020

  Marka Prymat przygotowała dla swoich konsumentów wielką loterię pieniężną z pulą nagród wartych 250 tys. zł. Akcja rusza 1 maja. Loteria to kolejna odsłona szeroko zakrojonej kampanii „Prymat… i chcesz więcej”. Czytaj więcej »

 • Podczas jednego dnia w roku, niezależnie od szerokości geograficznej, możemy poczuć się jak w Irlandii. Jak spędzić, przypadający na 17 marca, dzień Świętego Patryka, podpowiada whiskey Tullamore D.E.W. Czytaj więcej »

 • 14. edycja loterii Harnasia!

  Czwartek, 12 marca 2020

  13 lat temu marka Harnaś, jako pierwsza na rynku, wprowadziła loterię „kup i wygraj”. Właśnie ruszyła jej 14. edycja. Do zdobycia są puszki 0,5 l i 4-paki Harnasia. Czytaj więcej »

 • Marka Jeżyki zaprasza konsumentów do zabawy w wykreowanie nowego smaku ciastek. W konkursie pod hasłem „Uwielbiam JE! Tworzę JE! Wygrywam!”, każdy może stworzyć własny smak ciastek Jeżyki, a przy okazji zdobyć nawet 10 tys. złotych i czapki, które wspierają polskie jeże. Czytaj więcej »

 • 1 lutego ruszyła ogólnopolska akcja promocyjna marki Żywiec Zdrój pod hasłem „Weź wodę, wygraj nagrodę”. W loterii paragonowej biorą udział produkty z linii Żywiec Zdrój Niegazowany opatrzone etykietami z bohaterami kinowego przeboju dla dzieci „Kraina Lodu 2”. Wśród nagród znajdują się zabawki licencyjne od firmy Hasbro® oraz komplet bonów o łącznej wartości 20... Czytaj więcej »

 • W najbliższy weekend 21-23 lutego marka Familijne zaprasza do Białki Tatrzańskiej na wielki finał akcji „Start do nart” z Radiem ZET. Jako sponsor całego cyklu wydarzeń, Familijne towarzyszą rodzinom od początku ferii, zapewniając szereg atrakcji na stokach narciarskich w zimowych miejscowościach. Czytaj więcej »

 • Hochland startuje z ogólnopolską loterią. Do wygrania jest 5 samochodów Jeep Renegade oraz codzienne nagrody pieniężne. W czasie trwania akcji, marka będzie dzielić się z uczestnikami także przepisami na pyszne dania z serami Hochland. Loteria rozpoczyna się 11 lutego i potrwa do 6 kwietnia. Czytaj więcej »

 • Od 1 lutego br. w sklepach na terenie całego kraju dostępne jest piwo Harnaś w promocyjnych opakowaniach. Do wygrania są 0,5l puszki i 4-paki Harnasia. Czytaj więcej »

 • Hochland startuje z ogólnopolską loterią. Do wygrania jest 5 samochodów Jeep Renegade oraz codzienne nagrody pieniężne. W czasie trwania akcji, marka będzie dzielić się z uczestnikami także przepisami na pyszne dania z serami Hochland. Loteria rozpoczyna się 11 lutego i potrwa do 6 kwietnia. Czytaj więcej »

 • 1 lutego ruszyła ogólnopolska akcja promocyjna marki Żywiec Zdrój pod hasłem „Weź wodę, wygraj nagrodę”. W loterii paragonowej biorą udział produkty z linii Żywiec Zdrój Niegazowany opatrzone etykietami z bohaterami kinowego przeboju dla dzieci „Kraina Lodu 2”. Wśród nagród znajdują się zabawki licencyjne od firmy Hasbro® oraz komplet bonów o łącznej wartości 20... Czytaj więcej »

 • Wystartował konkurs dedykowany start-upom – Food Innovation Challenge. Podczas tegorocznych targów WorldFood Poland będzie można zawalczyć o Nagrodę Główną o wartości 60 000 tys. zł. Jednak już sam udział umożliwia szerokie dotarcie do potencjalnych inwestorów i najważniejszych osób z branży. Czytaj więcej »

 • Aż dwa miliony wafelków Grześki można wygrać w loterii marki, która startuje 1 lutego br. To już druga edycja akcji promocyjnej, opartej na mechanizmie instant win, która w ubiegłym roku cieszyła się ogromną popularnością wśród konsumentów. Czytaj więcej »

 • Nagroda główna w Wielkiej Loterii Mokate – Fiat 500 – trafił do pani Katarzyny z Rościszewa. Czytaj więcej »

 • Marka Bosman zaprasza lokalne organizacje i instytucje użyteczności publicznej do udziału w nowym konkursie grantowym. Od 27 stycznia br. poprzez stronę internetową www.bosmandlaregionu.pl można składać wnioski o grant na realizację projektów, które wspierają rozwój województwa zachodniopomorskiego. Czytaj więcej »

 • Sertop rozdaje kalendarze

  Czwartek, 16 stycznia 2020

  Tyski producent serków topionych organizuje kolejny konkurs. Tym razem do wygrania jest aż 100 sztuk kalendarzy na 2020 rok. Może je wygrać każdy, kto do 19 stycznia br. dokończy w komentarzu pod konkursowym postem zdanie: ”Kalendarz powinien trafić do mnie, ponieważ …..” Czytaj więcej »

więcej artykułów