Komentarze prosto ze sklepu

 • Z Hurt & Detal korzystam zarówno ja jak i właścicielka sklepu. Jest to przede wszystkim najlepsze źródło informacji jeśli chodzi o nowości produktowe. Zwracam szczególną uwagę na dział nowości na końcu pisma jak i na reklamy znajdujące się w całym piśmie od początku do samego końca. Również jeśli interesuje mnie jedynie jakaś kategoria produktowa to wiem, że z... Czytaj więcej »

 • Hurt & Detal to bardzo fajne pismo. Zarówno nowości, tematyczne artykułu, wywiady z przedstawicielami znanych producentów, wiadomości z rynku, porady prawne – wszystko w jednym miejscu. Przy pracy w handlu, gdzie cały czas pracujemy na pełnych obrotach i nie mamy dużo czasu wolnego na wyszukiwanie informacji w różnych miejscach to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. A reklamy w... Czytaj więcej »

 • Pisma branżowe to coś co wspomaga na co dzień pracę sklepikarzy. Można się z nich dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat rynku FMCG i poszczególnych kategorii, nowości produktowych czy również o producentach z ich własnych wypowiedzi. Wszystko znajduję w Hurt & Detal. W piśmie, które jest bardzo ładnie wydane, zawiera wszelkie informacje i opisuje branżę z różnych... Czytaj więcej »

 • Hurt & Detal to fajne pismo branżowe. A w naszym sklepie jest niezwykle przydatne. Korzysta z niego cały personel. To co najbardziej jest dla nas istotne to reklamy. Są one w piśmie z odpowiednim wyprzedzeniem i dzięki temu możemy się odpowiednio wcześnie zaopatrzyć w te produkty. W przypadku braku czasu, już samo przejrzenie reklam bardzo wzbogaca naszą wiedzę. Kiedy mam więcej... Czytaj więcej »

 • Z Hurt & Detal jestem szczególnie związana od kiedy odwiedziła mój sklep redakcja. Dzięki temu co miesiąc otrzymują pismo, które jest mi niezwykle przydatne w mojej codziennej pracy. Hurt & Detal to przede wszystkim dawka wielu nowości produktowych, które stawiam na pierwszym miejscu. Zawsze muszę wprowadzać do sklepu coś nowego nawet jeśli się nie przyjmie na stałe to chociaż... Czytaj więcej »

 • Hurt & Detal jest niezastąpiony!

  Poniedziałek, 06 lutego 2017

  Mnóstwo nowości, publikacje wielu produktów w poszczególnych kategoriach, wypowiedzi detalistów i producentów – to najciekawsze dla mnie działy w Hurt & Detal. W mojej pracy pismo to jest niemal niezbędne. Cały czas się posiłkuję informacjami na temat produktów, wiadomościami, przepisami z działu poradnikowego oraz reklamami w codziennym prowadzeniu sklepu. Zarówno przy... Czytaj więcej »

 • Hurt & Detal czytamy każdego miesiąca. Byłyśmy bardzo zaskoczone, gdy podczas czytania Hurt & Detal odwiedziła nas jedna z redaktorek tego pisma i mogłyśmy uczestniczyć w reportażu. Z Hurt & Detal czerpiemy przede wszystkim dużo wiedzy branżowej. Skupiamy się głównie na kategorii alkoholi ponieważ jest to mocny punkt w naszym sklepie. Ostatnio dowiedziałyśmy się na przykład... Czytaj więcej »

 • Bardzo często korzystam z gazety Hurt & Detal. Wyszukuję w niej przede wszystkim nowe produkty, których jeszcze nie mamy na półkach. Również artykuły okazują się być często przydatne. Zarówno kategorie produktów jak i informacje z rynku czy nawet artkuły z działu poradnik kupca czytam na bieżąco. Natomiast najbardziej moją uwagę przykuwają reklamy, które zazwyczaj dzięki... Czytaj więcej »

 • Fajne artykułu i fajni ludzie – tak mogę określi w kilku słowach Hurt & Detal! Wypowiedzi innych detalistów są niezwykle ciekawe, również ja mogę opowiedzieć jak to jest u mnie i z wielką chęcią zawsze biorę udział w reportażach. Również jest wiele fajnych wypowiedzi od producentów. Dzięki temu wiem nie tylko co detaliści mają na swoich półkach ale również co... Czytaj więcej »

 • Hurt & Detal w sklepie, w którym pracuję jest czytany każdego miesiąca. Zwłaszcza właścicielka czyta magazyn, ponieważ lubi wiedzieć co się dzieje w handlu od strony zarówno innych kupców jak i producentów. Również często nam przekazuje ciekawe informacje i wskazuje artykuły, z których możemy się czegoś dowiedzieć, by później wdrożyć ciekawe rozwiązania również u... Czytaj więcej »

 • W Hurt & Detal artykułu są naprawdę trafione, głownie dotyczące produktów. Myślę, że osoby prowadzące działalność mogą dużo skorzystać z takiego pisma. Przede wszystkim artykuły są publikowane z odpowiednim wyprzedzeniem tak, że pomagają detalistom przygotować się do pewnego okresu a nieraz nawet przypomnieć o tym, że zbliża się dzień z kalendarza, kiedy na znaczeniu... Czytaj więcej »

 • Jako właściciel sklepu interesuję się wszelkimi branżowymi wydarzeniami, informacjami czy nowinkami. I bardzo lubię czytać gazety właśnie takie jak Hurt & Detal. W sklepie mamy zwykle kilka tytułów branżowych, natomiast to Hurt & Detal najbardziej przykuwa moją uwagę. Na bieżąco czytamy każdy numer i czasami, w okresach jesienno-zimowych, kiedy ruch w sklepie jest mniejszy,... Czytaj więcej »

 • Kiedy do sklepu, w którym pracuję przychodzi magazyn Hurt & Detal, przeglądam go za każdym razem. Jest to przede wszystkim fajna dla mnie gazeta ponieważ, ja nie oglądam reklam w telewizji a tutaj mam wszystko w jednym miejscu. Oprócz tego, że pismo stanowi dla mnie źródło branżowych informacji, również czasami rozwiązuję krzyżówkę. I jak się okazało zostałam laureatką... Czytaj więcej »

 • Magazyn Hurt & Detal przeglądam za każdym razem, kiedy jest dostarczany do mojego sklepu. W związku z tym, że większość czasu przebywam w sklepie i za bardzo nie mogę się stąd ruszyć, to taka gazeta jest dla mnie bardzo pomocna. Przede wszystkim zwracam uwagę na nowe produkty, jak również na to od kiedy produkt będzie reklamowany w telewizji czy internecie – co zwykle... Czytaj więcej »

 • Znam i czytam od lat Hurt & Detal, ponieważ wiem, że można Wam ufać. Piszecie o rynku, nowościach, ważnych wydarzeniach na bieżąco i obiektywnie. Pojawia się wiele ciekawych zagadnień, które poruszają także inni detaliści, a wiemy że czas dla handlu jest niełatwy, więc każda porada jest ważna. Poza tym widzę jak zmienia się Wasza gazeta. Jak wiele nowych działów... Czytaj więcej »

 • Lubimy w naszym sklepie gazetę Hurt & Detal. Jest ciekawa, kolorowa i bardzo łądnie wydana. Wygraliśmy w konkursie Złoty Paragon wózki Rabtrolley do naszego sklepu i muszę przyznać, że sprawdzają się rewelacyjnie. Dzięki Hurt & Detal poznajemy wiele firm, o których wcześniej nie wiedzieliśmy. To bardzo dobre doświadczenie. Nasi szefowie przeglądają reklamy w Hurt & Detal,... Czytaj więcej »

 • Czytam wiele lat Hurt & Detal, i cieszę się, że pojawił się nowy dział Drogeria. Bardzo interesują mnie tematy tego typu, ponieważ w moim sklepie mam sporo takiego asortymentu. Produkty do pielęgnacji, trochę kosmetyków kolorowych oraz chemiczno-gospodarczy asortyment – to ważna część mojego handlu. Poza tym zawsze macie ciekawe dane na temat rynków alkoholowych, co również... Czytaj więcej »

 • Kiedyś wydawało mi się, że prasa branżowa nie jest mi do niczego potrzebna. Mam swój niezależny sklep, własne wyroby, stałych klientów, czasem bardzo długie kolejki. Radzę sobie całkiem nieźle. Ale Hurt & Detal otworzyło mi oczy na wiele istotnych kwestii związanych z rynkiem handlowym. Wiem co dzieje się na rynku, jak radzą sobie inne sklepy oraz co n owego pojawia się... Czytaj więcej »

 • Hurt & Detal czytam i razem z tą gazetą się rozwijam. To z Waszych porad czerpię wiedzę, czytam opinie innych sklepikarzy, wiem z reklam co powinno być na półkach. Miałam jeden sklep spożywczy, otworzyłam drugi. Walczę z marketami i dyskontami i wiem jak to robić. Staram się a Hurt & Detal bardzo mi w tym pomaga. Dzięki! Czytaj więcej »

 • Moja przygoda z Hurt & Detal rozpoczęła się od wygrania jednej z nagród w konkursie Złoty Paragon. Było to 3, może 4 lata temu. Od tego momentu czytam regularnie i oglądam uważnie każde wydanie, bo wiem że to cenne źródło wiedzy dla mnie i moich pracowników. Sam konkurs Złoty Paragon pokazuje kto jest liderem rynku w poszczególnych kategoriach. To ważniejsze niż niejedne... Czytaj więcej »

 • Hurt & Detal to fajna, kolorowa i bardzo pozytywna gazeta dla detalistów. Ciekawe artykuły przeplecione z bardzo ładnymi reklamami tworzą piękną całość. Oczywiście oceniam walory estetyczne, ale doceniam też treści, bo redakcja tworzy je w oparciu o to, co powiedzą im sami detaliści. Wiem, bo też kiedyś wypowiadałam się na temat sprzedaży w moim sklepie. Z wydania... Czytaj więcej »

 • Hurt & Detal to gazeta potrzebna w sklepie. Zawsze mam na zapleczu aktualny numer i z niecierpliwością czekam na kolejny. Okazuje się, że poza treściami artykułów, w pierwszej kolejności kiedy kartkuję gazetę, oglądam reklamy. Najbardziej podobają mi się reklamy na całą stronę, albo takie na dwie. Kiedy produkty na nich pokazane są duże, tak że mogę dobrze zapoznać się z... Czytaj więcej »

 • Odkąd w moim sklepie pojawiła się osoba z redakcji Hurt & Detal, zapoznała mnie z gazetą – czytam ją regularnie – każde wydanie. Czasem też jestem proszona o udzielenie wypowiedzi na temat sprzedaży konkretnych kategorii produktowych w moim sklepie, czuję się więc ważnym Czytelnikiem, ale też mogę powiedzieć pomocnikiem Hurt & Detal. I wiem, że inne osoby prowadzące sklepy... Czytaj więcej »

 • Niestety nie zawsze mamy z pracownikami czas na czytanie prasy branżowej. Bywają dni intensywne, ale kiedy jest wolna chwila na zapleczu zawsze leży dobra lektura – Hurt & Detal. Jest co pooglądać, pojawiają się ciekawe wypowiedzi innych osób związanych z handlem i pracujących w sklepach. Nie ukrywam, że czasem najprzyjemniej ogląda się „obrazki”. Z powodu braku czasu czy... Czytaj więcej »

 • Czytam Hurt & Detal, podsuwam moim pracownikom, żeby wiedzieli co dzieje się w branży. Gazetę czyta się bardzo przyjemnie, ładny układ, podział tematyczny, ciekawe wypowiedzi i informacje rynkowe. Poza tym jest kolorowa i pozytywna. Kiedy przeglądam „na szybko” Hurt & Detal w oczy rzucają się reklamy. Przyznam, że oglądają niektóre reklamy robię się głodny, są tak... Czytaj więcej »

 • Pracuję w sklepie od momentu jego powstania. Od jakiegoś czasu obsługuję stoisko z alkoholami. Doskonale wiem czego klient oczekuje i jakie są trendy na rynku. Czytam gazetę, zarówno ja, jak i kierownik sklepu. Mnie w związku z tym, że zajmuję się kategoriami alkoholowymi, interesują działy tematyczne, szczególnie ciekawe są nowości i reklamy, zwłaszcza alkoholi mocnych,... Czytaj więcej »

 • Czasem przeglądam gazetę Hurt & Detal. Kiedy tylko mam na to chwilę. Wiem, że moja szefowa robi to regularnie i z Waszą gazetą często robi zakupy w hurtowniach. Ja mając chwilę czytam artykuły, zawsze znajdę w nich cenne uwagi od innych detalistów na temat produktów czy obsługi klienta. Dla mnie cenne są nowości, a także wszystkie reklamy. No i lubię rozwiązywać Waszą... Czytaj więcej »

 • Właścicielka sklepu czyta Hurt & Detal w swoim sklepie na Kolejowej. Ja przyznam szczerze nie otrzymywałam jeszcze Waszego magazynu. Przeglądam go teraz pierwszy raz i muszę przyznać, że bardzo mnie zaciekawił. Wiem na pewno, że będę stałą czytelniczką działów Z rynku FMCG i Nowości. Ważne są zdjęcia produktów przy poszczególnych artykułach, no i przede wszystkim w oczy... Czytaj więcej »

 • Czytam regularnie każdy numer Hurt & Detal od lat i widzę jak ciężko pracuje cała redakcja. Odwiedzacie sklepy w różnych rejonach Polski, często docieracie do małych miejscowości i odnajdujecie niewielkie prywatne sklepiki. Również zmiany, które wprowadzacie – nowe działy, artykuły – są odpowiedzią na to, czego ja poszukuję w prasie branżowej. Równie istotne – co... Czytaj więcej »

 • Jeżeli mam mniejszy ruch w sklepie, często także w niedzielę, wówczas chętnie przeglądam i czytam magazyn Hurt & Detal. Wybrałam Wasz tytuł, ponieważ wszystko jest w gazecie odpowiednio uporządkowane. Nowości to dział, który interesuje nas najbardziej, chętnie czytamy artykuły, ale przede wszystkim zwracamy uwagę na reklamowane produkty. Jeżeli reklamowany produkt jest od... Czytaj więcej »

więcej artykułów