Advertisement

Nowe placówki handlowe

 • Prawdziwy Chleb w Koninie

  Piątek, 04 października 2019

  Galeria nad Jeziorem w Koninie zyska nowego najemcę. Będzie to pierwsza w mieście Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb. Otwarcie lokalu o powierzchni 162 m.kw. zaplanowano na 4 października 2019 r. Czytaj więcej »

 • Sezon na nowe Biedronki otwarty!

  Poniedziałek, 30 września 2019

  Październik w tym roku to gorący okres w Biedronce. Co tydzień nowe placówki będą otwierać się w całej Polsce. Na klientów z okazji otwarć czekać będą produkty w niskich cenach, degustacje i inne dodatkowe atrakcje. Czytaj więcej »

 • Gemini Park Bielsko-Biała poszerza ofertę kawiarnianą. Nowym najemcą, który właśnie otworzył tu swój lokal jest Costa Coffee. Czytaj więcej »

 • Aż dwie zmodernizowane Biedronki otwierają się w Gdańsku! 10 września nastąpiło otwarcie wyremontowanej Biedronki przy ulicy Potokowej 15D, a 12 września br. uruchomiona zostanie placówka przy ulicy Jabłoniowej 46. Czytaj więcej »

 • Nowe Delikatesy Raj w Grupie Chorten Mazowsze

  Poniedziałek, 09 września 2019

  150 m kw. powierzchni mają nowo otwarte Delikatesy Raj w województwie mazowieckim, które są kolejnym punktem partnerskim Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten. Czytaj więcej »

 • Grupa Sfinks Polska, zarządzająca sieciami Sphinx, Piwiarnia Warki, Chłopskie Jadło czy Fabryka Pizzy, otworzyła w Siedlcach pierwszy gastro pub pod szyldem Piwiarnia Warki i drugą restaurację Sphinx. Oba nowo powstałe lokale mieszczą się w centrum miasta, w Galerii Siedlce przy ul. Józefa Piłsudskiego 70. Prowadzone są w modelu franczyzowym. Czytaj więcej »

 • Dealz otworzył pierwszy sklep w Tychach

  Poniedziałek, 02 września 2019

  Brytyjka sieć Dealz otworzyła właśnie swój pierwszy sklep w Tychach. Ulokowano go w Gemini Park. To już kolejne w ostatnich tygodniach otwarcie w tym największym w mieście centrum handlowym. Czytaj więcej »

 • Nowe otwarcie sklepu Grupy Chorten na Podlasiu

  Poniedziałek, 12 sierpnia 2019

  Niemal 200 m kw. powierzchni ma nowootwarty sklep Grupy Chorten w miejscowości Kobylin-Borzymy. Pierwsi klienci, którzy tłumnie oczekiwali na otwarcie drzwi, zakupy mogli tam zrobić od godz. 10 w piątek, 9 sierpnia. Jest to kolejna placówka należąca do samych założycieli Grupy Chorten. Czytaj więcej »

 • Sklep w miejscowości Mniszew ma 130 m kw. powierzchni, a jego wyróżnikiem jest duża oferta świeżego mięsa i wędlin. W Grupie Chorten Mazowsze działa już 285 placówek handlowych, zaś całą Polską Grupę Sklepów Spożywczych Chorten tworzy już 1651 punktów polskich detalistów. Czytaj więcej »

 • 15 lipca rozpoczęła swoją działalność pierwsza restauracja McDonald’s w Grodzisku Wielkopolskim. Nowy lokal mieści się przy ul. Fabrycznej 1 A. Czytaj więcej »

 • Wakacje w Serenadzie to nie tylko czas letnich promocji, ale również odświeżona i jeszcze lepsza oferta Centrum. Wszystko za sprawą pojawienia się nowego sklepu sieci Biedronka, który wzbogaci ofertę zakupową i będzie dogodnym miejscem zakupów w tej części Krakowa. Sklep pojawi się w Serenadzie już 23 lipca. Czytaj więcej »

 • Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego znów mogą robić zakupy w sklepie Biedronka przy ul. Długiej 2B. Placówka przeszła gruntowny remont i powraca ulepszona i unowocześniona w czwartek, 11 lipca br. Każdy kto czekał na ponowne otwarcie, nie zawiedzie się, gdyż z tej okazji przygotowano specjalną ofertę promocyjną, degustacje oraz atrakcje dla dzieci. Czytaj więcej »

 • Duży Ben, stworzona przez Grupę Eurocash sieć marketów alkoholowych, otworzyła dzisiaj swój 50 sklep. Nowa placówka uruchomiona została w Poznaniu, na macierzystym rynku sieci. Poza Wielkopolską sklepy Dużego Bena działają również w województwie lubuskim. Jednak już za tydzień, pierwszy market alkoholowy z takim szyldem, pojawi się również na Dolnym Śląsku. 51 placówka... Czytaj więcej »

 • Biedronka w Zieleńcu już otwarta

  Czwartek, 04 lipca 2019

  Od 4 lipca br. mieszkańcy Zieleńca mogą cieszyć się zakupami w nowej Biedronce. To pierwsza placówka sieci w liczącej kilkuset mieszkańców miejscowości w województwie opolskim. W pierwszym tygodniu funkcjonowania sklepu klienci mogą skorzystać ze specjalnych promocji i uczestniczyć w licznych atrakcjach. Czytaj więcej »

 • Najwyższa jakość produktów spożywczych, przemysłowych i chemii gospodarczej, serdeczna, wręcz rodzinna atmosfera oraz konkurencyjne ceny – to cechy, które wyróżniają sieć marketów Arhelan. Nic więc dziwnego, że tylko w czerwcu marka uruchomiła sześć kolejnych sklepów. Obecnie posiada 93 markety w 52 miejscowościach, w których zatrudnionych jest już ponad 1400 pracowników. Czytaj więcej »

 • Drogeria Hebe w Pabianicach

  Poniedziałek, 01 lipca 2019

  29 czerwca br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w Tkalni Centrum Pabianic przy ul. Grobelnej 8 w Pabianicach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 218. w Polsce. Czytaj więcej »

 • Klienci sklepu Biedronka przy ul. Krzyckiej 45A mogą być zaskoczeni wyglądem swojego ulubionego dyskontu. Placówka została bowiem odnowiona i dostosowana do specjalnego formatu. Otwarcie oznacza też wyjątkowe promocje: wybrane produkty będzie można kupić nawet 54 procent taniej, a szczególna gratka czeka na fanów Słodziaków. Od 1 do 6 lipca kultowe pluszaki będzie można kupić... Czytaj więcej »

 • POLOmarket w czerwcu br. otworzył dwa nowe, supernowoczesne obiekty w Łebie i Stegnie oraz zmodernizował sklepy w Śmiglu i Toruniu. Sieć nie zwalnia tempa i już w pierwszym tygodniu lipca powiększy się o kolejny nowy obiekt - tym razem w nadmorskim Darłowie. Czytaj więcej »

 • Wraz ze startem nowej, imponującej galerii na mapie Warszawy, ruszyła kolejna perfumeria Sephora – pełna gorących marek, produktów i usług. Na wszystkich odwiedzających Sephora Młociny czekało mnóstwo niespodzianek. Czytaj więcej »

 • Biedronka ma dobrą wiadomość dla mieszkańców wrocławskiego Psiego Pola – już od czwartku, 16 maja br., mogą oni robić zakupy w nowo otwartym sklepie sieci przy ul. Paprotnej 7, w Centrum Handlowym Marino. Na jego klientów czekają wyjątkowe rabaty, którymi objęto m.in. produkty spożywcze, akcesoria komputerowe i zabawki. W tygodniu otwarcia sięgają one nawet ponad 70 procent. Czytaj więcej »

 • Baltona na lotnisku w Montpellier

  Poniedziałek, 13 maja 2019

  Baltona otworzyła nową strefę handlową na lotnisku w Montpellier we Francji - poinformowała spółka w komunikacie. Czytaj więcej »

 • 9 maja br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w centrum handlowym Atrium Copernicus przy ul. Żółkiewskiego 15 w Toruniu. Jest to trzecia drogeria Hebe w tym mieście i 214. sklep sieci w Polsce. Czytaj więcej »

 • Rossmann dołączył do grona najemców Outlet Park Szczecin. Nowy szczeciński sklep sieci zajmie lokal o powierzchni 399 mkw. Czytaj więcej »

 • Czas na Herbatę w Gemini Park Tarnów

  Środa, 17 kwietnia 2019

  Największe centrum handlowe w Tarnowie poszerza swoją ofertę spożywczą, ale także kawiarnianą. Do grona najemców dołącza właśnie popularna w Polsce sieć sklepów Czas na Herbatę. Czytaj więcej »

 • W ostatnią sobotę, 13 kwietnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w Galerii Gorlickiej, przy ul. Ogrodowej 6 w Gorlicach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 211. sklep sieci w Polsce. Czytaj więcej »

 • 12 kwietnia br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w Galerii Nowy Rynek, przy ul. Podwale 25 w Jeleniej Górze. Jest to druga drogeria Hebe w tym mieście i 210. sklep sieci w Polsce. Czytaj więcej »

 • Mieszkańcy Brześcia Kujawskiego od środy, 10 kwietnia br., ponownie mogą robić zakupy w swoim lokalnym sklepie Biedronka. Placówka przy ul. Kolejowej 8, uruchomiona po gruntownym remoncie, zachęca nowym wyglądem, powiększoną salą sprzedaży i promocjami na wybrane artykuły, które w tygodniu otwarcia wyniosą nawet 43 procent! Czytaj więcej »

 • Sieć handlowa Netto poszerza listę swoich sklepów, które zostały zaprojektowane zgodnie z założeniami nowego konceptu 3.0. Już 11 kwietnia odbędzie się oficjalne otwarcie nowych placówek w Szczecinie i Bytomiu, w których klienci będą mieli okazję robić codzienne zakupy w nowoczesnym miejscu, kształtującym zupełnie nową jakość oferowaną przez dyskonty w Polsce. Czytaj więcej »

 • Delikatesy mięsne w centrum Białegostoku oraz duży market w Augustowie z szerokim wyborem świeżego mięsa i wędlin to dwie nowe placówki handlowe w Grupie Chorten, które będą miały otwarcia w okresie wzmożonych przedświątecznych zakupów. Obecnie w Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten działa już ponad 1530 punktów partnerskich. Czytaj więcej »

 • W galerii handlowej Full-Market przy ul. Kolejowej 27 w Krośnie została otwarta nowa drogeria Natura. Powierzchnia handlowa lokalu wynosi 143 mkw. To już trzeci sklep marki Natura w tym mieście. Czytaj więcej »