Nowe placówki handlowe

 • W samym centrum Wrocławia ruszył nowy lokal sieci Sphinx, należącej do Sfinks Polska. Restauracja mieści się w Galerii Dominikańskiej, przy placu Dominikańskim 3 i prowadzona jest w modelu operatorskim. Jest to już szósta restauracja we Wrocławiu działająca pod szyldem Sphinx. Czytaj więcej »

 • 22 czerwca br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w Galerii Venus przy ul. Wyszyńskiego 17 w Świdniku. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej. Czytaj więcej »

 • Sfinks z Fabryką Pizzy w Kołobrzegu

  Poniedziałek, 18 czerwca 2018

  W Kołobrzegu ruszył lokal Fabryki Pizzy należący do Sfinks Polska, właściciela sieci Sphinx, Chłopskie Jadło, Piwiarnia Warki i WOOK. Nowo powstała restauracja serwująca dania kuchni włoskiej znajduje się na ostatnim piętrze galerii Hosso przy Placu Ratuszowym 3. Jest to pierwszy lokal działający pod szyldem Fabryki Pizzy w tym mieście. Restauracja jest prowadzona w modelu... Czytaj więcej »

 • POLOmarket w Witkowie odnowiony

  Piątek, 01 czerwca 2018

  Po trwającym miesiąc remoncie mieszczący się przy ul. Jana Pawła II 1 w Witkowie sklep polskiej sieci supermarketów POLOmarket zmienił się nie do poznania. Został gruntownie zmodernizowany i powiększony. Dla klientów ponownie otwarty będzie od 6 czerwca. Czytaj więcej »

 • Sfinks otwiera dwie nowe restauracje

  Poniedziałek, 28 maja 2018

  W Mińsku Mazowieckim zostały otwarte dwie restauracje w ramach sieci Sfinks Polska - Sphinx oraz Fabryka Pizzy. Lokale działają w nowo powstałej Galerii Emma przy ul. Kościuszki 1 i są pierwszymi restauracjami tych sieci w mieście. Obie restauracje są franczyzowe. Czytaj więcej »

 • Zmodernizowana perfumeria, otwarta 23 maja, o powierzchni 400 m² to wizytówka sieci, będąca kolejną odsłoną nowego konceptu. Jego wdrażanie sieć rozpoczęła w ubiegłym roku. Sephora dzięki nowej odsłonie wzbogaca doświadczenia zakupowe i angażuje klientów m.in. poprzez usługi i serwisy skupione wokół strefy Beauty Hub. Siła perfumerii Sephora w Galerii Mokotów to również... Czytaj więcej »

 • Magda Gessler otworzyła restaurację w Gdyni

  Poniedziałek, 21 maja 2018

  Nowa restauracja Magdy Gessler ma wypełnić lukę w nadmorskim rynku gastronomicznym. W przeciwieństwie do większości tamtejszych lokali serwować będzie wyłącznie świeże ryby, pochodzące zarówno z polskich, jak i hiszpańskich portów. Restauracja jest spełnieniem dawnego marzenia właścicielki o ponownym zaistnieniu na gastronomicznej mapie Trójmiasta. Czytaj więcej »

 • Do grona najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan dołącza drogeria Hebe. Od 11 maja klienci mogą korzystać z jej oferty w salonie o powierzchni ponad 320 mkw. Jest to pierwsza drogeria Hebe w Rumi i zarazem trzecia w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska. Czytaj więcej »

 • Nowy market Grupy Chorten na Lubelszczyźnie

  Poniedziałek, 23 kwietnia 2018

  Delikatesy na ponad 330 m. kw. pod szyldem Grupy Chorten zostały właśnie otwarte w województwie lubelskim. Sklep w miejscowości Siedliszcze to setny punkt w tym konkretnym regionie w Grupie Chorten, natomiast 571 podlegający pod spółkę Grupa Chorten Radom. Czytaj więcej »

 • 18 kwietnia br. Carrefour otwiera w Tuchowie czwarty supermarket franczyzowy, który jest elementem nowej oferty dla franczyzobiorców. W sklepie zastosowano wiele rozwiązań z supermarketów własnych sieci. Czytaj więcej »

 • Sieć Sphinx, należąca do Sfinks Polska, uruchomiła kolejną restaurację w Bydgoszczy. Nowy lokal usytuowany jest w ścisłym centrum miasta, przy ul. Stary Rynek 20. Najnowszy Sphinx to druga restauracja działająca pod tym szyldem na terenie Bydgoszczy. Prowadzona jest w modelu operatorskim. Czytaj więcej »

 • Sieć kawiarni DaftCafe już jutro pojawi się w dwóch kolejnych miejscach w Warszawie. Od 4 kwietnia będzie serwować kawę, napoje i przekąski w budynku przy ul. Postępu 14 oraz w biurowcu West Station II. Obie lokalizacje należą do międzynarodowego dewelopera HB Reavis. Czytaj więcej »

 • Modern-Expo wyposaża sklepy premium

  Środa, 28 marca 2018

  W czwartek, 1 marca 2018 sieć supermarketów Piotr i Paweł otworzyła swój nowy sklep w Rokietnicy, pod Poznaniem. Nowy, 145. supermarket został wyposażony we współpracy z Modern-Expo, liderem branży wyposażenia sklepów w Europie Środkowo-Wschodniej. To pierwszy wspólny kompleksowy projekt obu gigantów, a w przyszłości planowane są kolejne. Czytaj więcej »

 • Kolporter we współpracy z firmą Lidl Polska Sp. z o.o. planuje w bieżącym roku uruchomić blisko 50 nowych saloników, zlokalizowanych w sklepach sieci Lidl. Czytaj więcej »

 • W ciągu ostatniego kwartału do Grupy Chorten dołączyło już 100 sklepów, a tylko w marcu podpisano 22 nowe umowy partnerskie na punkty handlowe m.in. w Warszawie i Olsztynie. Czytaj więcej »

 • Sieć Centrum Wina otwiera swój 26. sklep w Polsce i trzeci w Krakowie. - Jesteśmy tam, gdzie domagają się tego klienci. Podążamy za rozwojem rynku wina - mówi Prezes AMBRA S.A. Robert Ogór. Czytaj więcej »

 • Już 15 marca do życia powołany zostanie pierwszy z planowanych na obecne półrocze dwudziestu punktów handlowych z naturalną żywnością i kosmetykami “BabuShop” należących do fundacji Pomaganie Jest Trendy i spółki Todos Polska, sprawującej obsługę towarową powstającej sieci. Czytaj więcej »

 • Na przełomie stycznia i lutego Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten powiększyła się o kolejne placówki detaliczne. Dołączyły do niej kolejne sklepy z województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, ale szczególnie widoczna jest aktywność w regionach łódzkim i kujawsko-pomorskim. Czytaj więcej »

 • Biedronka wzbogaci ofertę Stalchemii

  Poniedziałek, 05 lutego 2018

  Park Handlowy Stalchemia w Siedlcach ma nowego najemcę. Na początku stycznia na terenie obiektu został otwarty sklep największej sieci detalicznej w Polsce - Biedronka. Nowa placówka sieci zajęła lokal o powierzchni 1 165 mkw. W transakcji najmu właściciela obiektu reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Savills. Czytaj więcej »

 • Drogeria Hebe otwarta w Tarasach Zamkowych

  Poniedziałek, 22 stycznia 2018

  19 stycznia do grona najemców Tarasów Zamkowych dołączyła sieć popularnych drogerii Hebe. Tym samym lubelskie centrum handlowe powiększyło ofertę najemców kategorii „zdrowie i uroda” o kolejne 337 m kw. W nowo otwartej drogerii klienci znajdą zróżnicowany asortyment, atrakcyjne propozycje cenowe oraz produkty dostępne na wyłączność tylko w tej sieci. Czytaj więcej »

 • Pod koniec ubiegłego roku Costa Coffee otworzyła kolejną kawiarnię zlokalizowaną w Pasażach Tesco. Klienci Centrum Handlowego przy ul. Kapelanka 54 w Krakowie w przerwie między zakupami mogą delektować się armoatyczną kawą brytyjskiej sieci. Czytaj więcej »

 • Sieć polskich supermarketów już dawno zapomniała o świątecznym odpoczynku, bo z zapałem przygotowuje się do otwarcia nowego sklepu. 10 stycznia w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się uroczyste przecięcie wstęgi przed nową placówką. Będzie mu towarzyszyć wiele atrakcji dla klientów. Czytaj więcej »

 • Już w piątek, 29 grudnia, zostanie otwarty nowy sklep Biedronki w Kielcach przy ul. Tarnowskiej 4. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, która obowiązuje przez 7 dni od daty otwarcia. Będzie to już 16. sklep Biedronki w tym mieście. Czytaj więcej »

 • 28 grudnia w Mrągowie rozpoczęła działalność 400 restauracja McDonald’s w Polsce. Nowy lokal powstał przy ul. Olsztyńskiej 21. Na sali jadalnej znajduje się 81 miejsc siedzących, w tym 20 w strefie McCafé. Kolejne 56 miejsc oferuje zewnętrzny ogródek. Czytaj więcej »

 • Market na 130 metrów kwadratowych powierzchni handlowej w nowej inwestycji – to Delikatesy Miś w Siemiatyczach z Grupy Chorten, które zostały otwarte tuż przed świętami. Czytaj więcej »

 • Carrefour PRO – rewolucja w zakupach

  Piątek, 15 grudnia 2017

  Carrefour PRO to najnowocześniejszy hipermarket sieci otwarty w CH Atrium Promenada, w którym klienci skorzystają z niestosowanych wcześniej rozwiązań cyfrowych i nowych konceptów handlowych. Nowy sklep skupia w sobie innowacyjne rozwiązania opracowane przez firmę w ramach strategii omnikanałowej. Czytaj więcej »

 • Dla mieszkańców Opola 6 grudnia będzie nie tylko Dniem Świętego Mikołaja, ale także dniem uroczystego otwarcia czwartego w mieście sklepu polskiej sieci POLOmarket. Od godziny 8:00 na klientów czekać będzie wiele atrakcji, w tym degustacje wędlin i hot-dogów, słodkie niespodzianki oraz ciekawe promocje. Czytaj więcej »

 • Iperfumy.pl by Notino - największa perfumeria internetowa w Europie Środkowo-Wschodniej rozszerza sieć dystrybucji o ekskluzywne perfumerie stacjonarne. 1-go grudnia 2017 w Galerii handlowej Bonarka w Krakowie otwarty został drugi flagowy salon Iperfumy.pl by Notino Czytaj więcej »

 • W ciągu zaledwie kilku tygodni POLOmarket otworzył dwa nowe sklepy – w Krokowej i Strzałkowie oraz zmodernizował sklepy w Kaliszu i w Golubiu-Dobrzyniu. Nowe przestronne obiekty pozwolą na komfortowe i wygodne robienie zakupów oraz przygotowanie do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Czytaj więcej »

 • Sfinks z nową Fabryką Pizzy w Zgierzu

  Wtorek, 05 grudnia 2017

  Sfinks Polska, właściciel sieci Sphinx, Piwiarnia Warki, Chłopskie Jadło i WOOK, otworzył w Zgierzu restaurację Fabryka Pizzy. To już drugi lokal tej marki, uruchomiony w ostatnim czasie przez operatora. Nowa restauracja powstała w budynku, w którym działa także zgierski Sphinx. Oba lokale mieszczą się przy ul. Dąbrowskiego i są prowadzone przez tego samego franczyzobiorcę. Czytaj więcej »