Nowe placówki handlowe

 • 18 kwietnia br. Carrefour otwiera w Tuchowie czwarty supermarket franczyzowy, który jest elementem nowej oferty dla franczyzobiorców. W sklepie zastosowano wiele rozwiązań z supermarketów własnych sieci. Czytaj więcej »

 • Sieć Sphinx, należąca do Sfinks Polska, uruchomiła kolejną restaurację w Bydgoszczy. Nowy lokal usytuowany jest w ścisłym centrum miasta, przy ul. Stary Rynek 20. Najnowszy Sphinx to druga restauracja działająca pod tym szyldem na terenie Bydgoszczy. Prowadzona jest w modelu operatorskim. Czytaj więcej »

 • Sieć kawiarni DaftCafe już jutro pojawi się w dwóch kolejnych miejscach w Warszawie. Od 4 kwietnia będzie serwować kawę, napoje i przekąski w budynku przy ul. Postępu 14 oraz w biurowcu West Station II. Obie lokalizacje należą do międzynarodowego dewelopera HB Reavis. Czytaj więcej »

 • Modern-Expo wyposaża sklepy premium

  Środa, 28 marca 2018

  W czwartek, 1 marca 2018 sieć supermarketów Piotr i Paweł otworzyła swój nowy sklep w Rokietnicy, pod Poznaniem. Nowy, 145. supermarket został wyposażony we współpracy z Modern-Expo, liderem branży wyposażenia sklepów w Europie Środkowo-Wschodniej. To pierwszy wspólny kompleksowy projekt obu gigantów, a w przyszłości planowane są kolejne. Czytaj więcej »

 • Kolporter we współpracy z firmą Lidl Polska Sp. z o.o. planuje w bieżącym roku uruchomić blisko 50 nowych saloników, zlokalizowanych w sklepach sieci Lidl. Czytaj więcej »

 • W ciągu ostatniego kwartału do Grupy Chorten dołączyło już 100 sklepów, a tylko w marcu podpisano 22 nowe umowy partnerskie na punkty handlowe m.in. w Warszawie i Olsztynie. Czytaj więcej »

 • Sieć Centrum Wina otwiera swój 26. sklep w Polsce i trzeci w Krakowie. - Jesteśmy tam, gdzie domagają się tego klienci. Podążamy za rozwojem rynku wina - mówi Prezes AMBRA S.A. Robert Ogór. Czytaj więcej »

 • Już 15 marca do życia powołany zostanie pierwszy z planowanych na obecne półrocze dwudziestu punktów handlowych z naturalną żywnością i kosmetykami “BabuShop” należących do fundacji Pomaganie Jest Trendy i spółki Todos Polska, sprawującej obsługę towarową powstającej sieci. Czytaj więcej »

 • Na przełomie stycznia i lutego Polska Grupa Sklepów Spożywczych Chorten powiększyła się o kolejne placówki detaliczne. Dołączyły do niej kolejne sklepy z województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, ale szczególnie widoczna jest aktywność w regionach łódzkim i kujawsko-pomorskim. Czytaj więcej »

 • Biedronka wzbogaci ofertę Stalchemii

  Poniedziałek, 05 lutego 2018

  Park Handlowy Stalchemia w Siedlcach ma nowego najemcę. Na początku stycznia na terenie obiektu został otwarty sklep największej sieci detalicznej w Polsce - Biedronka. Nowa placówka sieci zajęła lokal o powierzchni 1 165 mkw. W transakcji najmu właściciela obiektu reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Savills. Czytaj więcej »

 • Drogeria Hebe otwarta w Tarasach Zamkowych

  Poniedziałek, 22 stycznia 2018

  19 stycznia do grona najemców Tarasów Zamkowych dołączyła sieć popularnych drogerii Hebe. Tym samym lubelskie centrum handlowe powiększyło ofertę najemców kategorii „zdrowie i uroda” o kolejne 337 m kw. W nowo otwartej drogerii klienci znajdą zróżnicowany asortyment, atrakcyjne propozycje cenowe oraz produkty dostępne na wyłączność tylko w tej sieci. Czytaj więcej »

 • Pod koniec ubiegłego roku Costa Coffee otworzyła kolejną kawiarnię zlokalizowaną w Pasażach Tesco. Klienci Centrum Handlowego przy ul. Kapelanka 54 w Krakowie w przerwie między zakupami mogą delektować się armoatyczną kawą brytyjskiej sieci. Czytaj więcej »

 • Sieć polskich supermarketów już dawno zapomniała o świątecznym odpoczynku, bo z zapałem przygotowuje się do otwarcia nowego sklepu. 10 stycznia w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się uroczyste przecięcie wstęgi przed nową placówką. Będzie mu towarzyszyć wiele atrakcji dla klientów. Czytaj więcej »

 • Już w piątek, 29 grudnia, zostanie otwarty nowy sklep Biedronki w Kielcach przy ul. Tarnowskiej 4. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, która obowiązuje przez 7 dni od daty otwarcia. Będzie to już 16. sklep Biedronki w tym mieście. Czytaj więcej »

 • 28 grudnia w Mrągowie rozpoczęła działalność 400 restauracja McDonald’s w Polsce. Nowy lokal powstał przy ul. Olsztyńskiej 21. Na sali jadalnej znajduje się 81 miejsc siedzących, w tym 20 w strefie McCafé. Kolejne 56 miejsc oferuje zewnętrzny ogródek. Czytaj więcej »

 • Market na 130 metrów kwadratowych powierzchni handlowej w nowej inwestycji – to Delikatesy Miś w Siemiatyczach z Grupy Chorten, które zostały otwarte tuż przed świętami. Czytaj więcej »

 • Carrefour PRO – rewolucja w zakupach

  Piątek, 15 grudnia 2017

  Carrefour PRO to najnowocześniejszy hipermarket sieci otwarty w CH Atrium Promenada, w którym klienci skorzystają z niestosowanych wcześniej rozwiązań cyfrowych i nowych konceptów handlowych. Nowy sklep skupia w sobie innowacyjne rozwiązania opracowane przez firmę w ramach strategii omnikanałowej. Czytaj więcej »

 • Dla mieszkańców Opola 6 grudnia będzie nie tylko Dniem Świętego Mikołaja, ale także dniem uroczystego otwarcia czwartego w mieście sklepu polskiej sieci POLOmarket. Od godziny 8:00 na klientów czekać będzie wiele atrakcji, w tym degustacje wędlin i hot-dogów, słodkie niespodzianki oraz ciekawe promocje. Czytaj więcej »

 • Iperfumy.pl by Notino - największa perfumeria internetowa w Europie Środkowo-Wschodniej rozszerza sieć dystrybucji o ekskluzywne perfumerie stacjonarne. 1-go grudnia 2017 w Galerii handlowej Bonarka w Krakowie otwarty został drugi flagowy salon Iperfumy.pl by Notino Czytaj więcej »

 • W ciągu zaledwie kilku tygodni POLOmarket otworzył dwa nowe sklepy – w Krokowej i Strzałkowie oraz zmodernizował sklepy w Kaliszu i w Golubiu-Dobrzyniu. Nowe przestronne obiekty pozwolą na komfortowe i wygodne robienie zakupów oraz przygotowanie do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Czytaj więcej »

 • Sfinks z nową Fabryką Pizzy w Zgierzu

  Wtorek, 05 grudnia 2017

  Sfinks Polska, właściciel sieci Sphinx, Piwiarnia Warki, Chłopskie Jadło i WOOK, otworzył w Zgierzu restaurację Fabryka Pizzy. To już drugi lokal tej marki, uruchomiony w ostatnim czasie przez operatora. Nowa restauracja powstała w budynku, w którym działa także zgierski Sphinx. Oba lokale mieszczą się przy ul. Dąbrowskiego i są prowadzone przez tego samego franczyzobiorcę. Czytaj więcej »

 • Nowy sklep firmowy „BAŁTYKU”

  Piątek, 01 grudnia 2017

  Fabryka Czekolady „Bałtyk” otworzyła swój pierwszy sklep firmowy w Gdyni. Sympatycy słodkości znajdą w nim kultowe czekolady, pralinki i likworki „Bałtyku”, a także cukierki i karmelki. Pierwsi klienci przywitani zostali fontanną czekolady. Czytaj więcej »

 • Dobry Makarun w dobry punkcie

  Środa, 29 listopada 2017

  Jak mawiał klasyk: okazja szuka chętnego… Jeśli zatem ktoś rozważa poważnie inwestycję w lokal gastronomiczny w Lublinie, nadarza się właśnie znakomita sposobność do tego. Można bowiem stać się właścicielem Makarun’a Spaghetti & Salad, w sprawdzonej lokalizacji w śródmieściu, w pobliżu trzech uniwersytetów. Czytaj więcej »

 • 30 listopada br. Kaufland otworzy w Białymstoku nowy market. Będzie to 206. sklep sieci w Polsce i pierwszy w tym mieście. Czytaj więcej »

 • Jesień sprzyjała kolejnym otwarciom Delikatesów Premium. Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej i każdy stara się ruszyć ze sklepem jak najszybciej przed szczytem zakupowym. Sieć Delikatesów Premium NASZ SKLEP wchodzi w skład franczyzy NASZEGO SKLEP SA, która liczy już ponad 3616 placówek. Czytaj więcej »

 • Oddziały poznański i śląski PSH Livio pozyskują kolejne placówki oraz kontynuują projekty remodelingu i planogramów. W sumie SIEĆ LIVIO ma już ponad 2241 placówek handlowych. Czytaj więcej »

 • Makarun zawitał do Płocka

  Środa, 22 listopada 2017

  Franczyzowa sieć spaghetterii Makarun Spaghetti and Salad znów uległa powiększeniu. Od piątku makaronowe dania serwowane w formie „take away” czekają bowiem na swoich fanów w Płocku. To pierwsza restauracja działająca pod charakterystycznym żółto – pomarańczowym szyldem w tym mieście. Nowy punkt zlokalizowany został w Galerii Mazovia. Czytaj więcej »

 • Polska Sieć Handlowa Lewiatan zrzesza obecnie blisko 3.150 placówek handlowych, wśród których znajduje się 400 supermarketów (powyżej 300m2), około 1.800 dużych sklepów, około 900 placówek średniej wielkości oraz mniej niż 40 małych sklepów (wg danych na dzień 30.10.2017). Czytaj więcej »

 • Restauracja McDonald’s® w Lęborku już otwarta!

  Poniedziałek, 06 listopada 2017

  3 listopada rozpoczęła działalność restauracja McDonald’s w Lęborku. Nowy lokal powstał przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Bolesława Krzywoustego. Goście będą mieli możliwość zamawiania produktów z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®. Zmotoryzowani mogą skorzystać z podwójnej linii McDrive oraz dużego parkingu. Czytaj więcej »

 • 3 listopada rozpocznie działalność restauracja McDonald’s w Lęborku. Nowy lokal powstał przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Bolesława Krzywoustego. Goście będą mieli możliwość zamawiania produktów z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®. Zmotoryzowani mogą skorzystać z podwójnej linii McDrive oraz dużego parkingu. Czytaj więcej »