Nowe placówki handlowe

 • Biedronka w Galerii Jurajskiej już otwarta

  Poniedziałek, 12 czerwca 2017

  Galeria Jurajska zyskała nowego, dużego najemcę. W centrum handlowym otwarto właśnie Biedronkę. Najnowszy supermarket portugalskiej sieci ma 1318 m kw. powierzchni i ulokowany został na parterze galerii. Jest to jeden z największych sklepów w centrum handlowym. Czytaj więcej »

 • Na przełomie kwietnia i maja 2017r., zgodnie z realizowaną strategią rozwoju sieci, zostały otwarte trzy nowe Drogerie Jawa w: Żninie, Orzeszu i Włocławku. Czytaj więcej »

 • Sieć Quick Park podpisała umowę najmu z operatorem spożywczym – popularną siecią supermarketów SPAR, która zaoferuje szeroki asortyment produktów z branży FMCG, w tym artykuły spożywcze, przemysłowe oraz chemiczne. Planowany termin otwarcia Quick Parku to jesień 2017 r. Czytaj więcej »

 • 31 marca br. w Bełchatowie została otwarta własna Drogeria Jawa, zlokalizowana przy ulicy Czyżewskiego 1. To już czwarta firmowa Drogeria Jawa na terenie województwa łódzkiego. Czytaj więcej »

 • Pierwsza Hebe w Lubaniu

  Poniedziałek, 03 kwietnia 2017

  23 lutego br. została otwarta pierwsza drogeria Hebe w Lubaniu. Sklep zlokalizowany jest w Galerii Inbag, przy ul. Szarych Szeregów 1. Czytaj więcej »

 • Pierwszy EUROSPAR w Krakowie

  Czwartek, 09 marca 2017

  3 marca w Krakowie nastąpiło otwarcie kolejnego sklepu SPAR – pierwszego w formacie EUROSPAR w stolicy Małopolski. Czytaj więcej »

 • 3 marca br. w Gdańsku została otwarta własna Drogeria Jawa, zlokalizowana na Osiedlu Gdańsk Zaspa przy ulicy Pilotów 3. Drogeria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, w sobotę w godzinach 9:00-14:00. Czytaj więcej »

 • SPAR Express w Jodłowej

  Poniedziałek, 27 lutego 2017

  W sobotę 18 lutego w Jodłowej (woj. podkarpacie) swoje drzwi dla klientów otworzyła kolejna placówka sieci SPAR. Czytaj więcej »

 • Nowy Sekret Urody w Krośnie

  Poniedziałek, 23 stycznia 2017

  Sieć Sekret Urody powiększyła się o kolejną drogerię. Nowym franczyzobiorcą jest Andrzej Spólnik, właściciel lokalnej sieci sklepów drogeryjnych Triomen, do której należy aż 10 punktów zlokalizowanych na terenie Podkarpacia i Małopolski. Pełny rebranding przeszedł pierwszy z jego lokali. Nastąpiła w nim również widoczna zmiana asortymentu. Czytaj więcej »

 • Nowa Jawa w Bydgoszczy

  Wtorek, 17 stycznia 2017

  14 grudnia Sieć Jawa otworzyła kolejną drogerię w Bydgoszczy, w centrum handlowym Balaton, przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 33. Czytaj więcej »

 • W 2016 roku sieć sklepów Dino (należąca do Grupy Dino), jedna z najszybciej rozwijających się sieci proximity w Polsce, powiększyła się o kolejne 117 placówek (wobec wzrostu o 101 punktów sprzedaży w 2015 roku). Tym samym według stanu na 31 grudnia 2016 roku sieć Dino liczy łącznie 628 sklepów wobec 511 rok wcześniej. Czytaj więcej »

 • W grudniu do sieci Carrefour w Polsce dołączyło 25 sklepów franczyzowych. Nowe placówki zostały otwarte w kilku regionach kraju, głównie w województwie lubelskim i na Mazowszu. Większość otwartych sklepów to sklepy Carrefour Express mini market pod zielonym logo. Czytaj więcej »

 • Lody z Wytwórni „U Lodziarzy” cieszą się w Białymstoku niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że systematycznie przybywa lodziarni, w których skosztować można tych tworzonych na bazie babcinej receptury przysmaków. Już w najbliższy piątek dołączy do nich kolejna – tym razem będzie to wyspa lodowa w galerii Alfa Centrum. Czytaj więcej »

 • Polska Grupa Supermarketów otworzyła w pierwszym tygodniu grudnia 11 nowych placówek sieci. Jak informują przedstawiciele grupy przed świętami Bożego Narodzenia planowane jest otwarcie kolejnych 4 sklepów. Czytaj więcej »

 • Otwarcie POLOmarketu w Sosnowcu

  Czwartek, 15 grudnia 2016

  16 grudnia o godz. 8.00 przy ul. Bohaterów Monte Cassino 48a w Sosnowcu otwarty zostanie nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla Klientów, słodkie niespodzianki, degustacje wędlin i promocje na wybrane produkty. Czytaj więcej »

 • Sieć sklepów Carrefour powiększyła się w listopadzie bieżącego roku o łącznie 11 nowych sklepów convenience. Sklepy zostały otwarte w kilku regionach kraju. Czytaj więcej »

 • Carrefour Polska kontynuuje rozwój sieci supermarketów w segmencie premium, wychodząc z kolejnym otwarciem poza rynek aglomeracji warszawskiej. Nowy supermarket Carrefour, który został otwarty 30 listopada b.r. w Galerii Słonecznej, oferuje mieszkańcom Radomia szeroki asortyment produktów, wśród których znajdą się wyroby z własnej wędzarni i piekarni, produkty od lokalnych i... Czytaj więcej »

 • Otwarcie pięciu sklepów SPAR w jednym dniu!

  Poniedziałek, 05 grudnia 2016

  W czwartek 1 grudnia br. nastąpiło otwarcie pięciu nowych sklepów SPAR. Dwa z nich zostały otwarte w formacie SPAR, trzy pozostałe w formacie SPAR Express. Liczba sklepów sieci powiększyła się tym samym do 227. Czytaj więcej »

 • EUROSPAR w zambrowskiej Galerii BEM – już otwarty

  Poniedziałek, 28 listopada 2016

  W czwartek 24 listopada o godz. 10 otwarty został supermarket EUROSPAR w Zambrowie, pierwszy sklep naszej sieci w województwie podlaskim. Czytaj więcej »

 • Sieć franczyzowych lodziarni Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” rośnie w dynamicznym tempie. W obecnym sezonie pod tym szyldem funkcjonowało łącznie już 16 punktów w całej Polsce. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku będzie ich jeszcze więcej. Obecnie trwają poszukiwania kolejnych lokali w Ełku i Suwałkach. Czytaj więcej »

 • 134. kawiarnia COSTA COFFEE otwarta na Pięknej

  Poniedziałek, 21 listopada 2016

  Najnowszy lokal COSTA COFFEE powstał w zabytkowej kamienicy przy ul. Pięknej w Warszawie. To już 134. kawiarnia sieci i 22. uruchomiona w 2016 roku! Czytaj więcej »

 • 2000. sklep pod szyldem Livio!

  Piątek, 18 listopada 2016

  W łódzkim oddziale LD Holding S.A. został otwarty 300. sklep pod szyldem Livio. To także dwutysięczna placówka w Polsce, której właściciele postanowili zaufać sieci! Czytaj więcej »

 • Druga placówka Natury w Świnoujściu

  Piątek, 18 listopada 2016

  Już w najbliższy piątek, 18 listopada, zostanie otwarta druga drogeria Natura w Świnoujściu. Będzie to już 282 placówka w sieci. Nowy lokal usytuowany jest przy ul. Armii Krajowej 14b obok DOZ Apteki Dbam o Zdrowie. Czytaj więcej »

 • LIDL najemcą szczecińskiego POSEJDONA

  Poniedziałek, 14 listopada 2016

  Inwestor centrum biurowo-hotelowo-usługowego POSEJDON podpisał umowę z siecią sklepów LIDL na wynajem powierzchni handlowej. Powierzchnia sprzedaży sklepu wyniesie około 1 400 mkw. Tym samym część handlowo-usługowa w obiekcie jest już wynajęta w 70 procentach. Czytaj więcej »

 • Kolejne otwarcia SPAR w Krakowie i Malborku

  Poniedziałek, 14 listopada 2016

  W środę 9.11 nastąpiło otwarcie dwóch kolejnych supermarketów SPAR, dzięki czemu liczba sklepów sieci w Polsce zwiększyła się do 224. Pierwszy z nich otwarty został w Krakowie przy ulicy Elsnera 3. Jest to szesnasty z kolei sklep sieci w Krakowie, który może poszczycić się największą ze wszystkich polskich miast liczbą sklepów funkcjonujących pod szyldem SPAR. Właściciel... Czytaj więcej »

 • Marka Czas na Herbatę w tym roku obchodziła już 19-te urodziny. Przez ten okres zdążyła zdobyć uznanie wśród wielu klientów, których grono sukcesywnie się poszerza. Dynamiczny rozwój sprawia, że zwiększeniu ulega także liczba sklepów marki Czas na Herbatę. W październiku tego roku otworzono, aż cztery nowe lokale. Czytaj więcej »

 • Największa sieć kawiarni w Polsce i Europie wzmacnia swoją obecność w stolicy Małopolski. Swój dziewiąty lokal w Krakowie COSTA COFFEE uruchomiła w Galerii Bronowice – ważnej przestrzeni handlowej tej części miasta. Tym samym COSTA COFFEE zarządza już siecią 132 kawiarni w całym kraju i wciąż poszukuje atrakcyjnych lokalizacji. Czytaj więcej »

 • Nowe stoisko firmowe ZM Wierzejki w Ząbkach

  Poniedziałek, 31 października 2016

  W sobotę 29 października Zakłady Mięsne Wierzejki otworzyły stoisko firmowe w lokalu Kaufland przy ul. Powstańców 7 w Ząbkach. Pierwsi klienci stoiska Wierzejki otrzymali upominki w postaci zakupów. Czytaj więcej »

 • Otwarcie sklepu firmowego Wierzejki w Staninie

  Czwartek, 27 października 2016

  W sobotę 22 października ZM Wierzejki otworzył sklep firmowy w Staninie, w odnowionym budynku i wodnymi parkingami. Tym razem w ofercie sklepu nie tylko mięso i wędlina, ale można zapatrzeć się w świeżo pieczone mięso oraz szeroki wachlarz artykułów spożywczych i chemicznych. Czytaj więcej »

 • W środę, 19 października b.r. podczas uroczystego otwarcia największego w Poznaniu centrum handlowego – Posnania, zostały otwarte dwie lodziarnio-kawiarnie Grycan – Lody od pokoleń. Właściciele sieci, Elżbieta i Zbigniew Grycanowie, serdecznie zapraszają mieszkańców Poznania do swoich nowych lokali! Czytaj więcej »