Nowe placówki handlowe

 • ACTION, międzynarodowa sieć nieżywnościowych dyskontów, 12 października otworzyła swój pierwszy sklep w Polsce. Holenderskie dyskonty zaskakują swoich klientów szerokim, stale zmieniającym się asortymentem i niskimi cenami już w siedmiu europejskich krajach. W galerii handlowej Park Leszno powstał jeden z sześciu sklepów zaplanowanych w Polsce. Co znajdziemy na półkach ACTION? Czytaj więcej »

 • Le Creuset otwiera kolejny sklep w Polsce

  Środa, 11 października 2017

  Francuska marka Le Creuset kontynuuje swoją ekspansję i otwiera swój kolejny salon firmowy w Polsce. Firma doradcza Savills reprezentowała producenta i dystrybutora najwyższej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych w transakcji najmu 53 mkw. powierzchni handlowej w Centrum Galaxy w Szczecinie. Czytaj więcej »

 • Świeże ryby i owoce morza prosto z portu w Bremenhaven, wędzona sól, ryż pachnący świeżym pieczywem oraz inne ekskluzywne produkty z całego świata – to tylko część asortymentu jaka czeka na klientów nowej hali Selgros Cash&Carry w Piasecznie, która została otwarta 10 października br. W środku działa restauracja serwująca dania z produktów dostępnych na miejscu. Cała... Czytaj więcej »

 • W piątek, 22 września, pierwsi klienci ruszyli na zakupy w nowym sklepie Biedronka w Tarasach Zamkowych. Placówka, należąca do największej sieci detalicznej w Polsce, zlokalizowana jest na poziomie -2 i zajmuje łączną powierzchnię niemal 1 600 m kw. Czytaj więcej »

 • Od 13 września makaronowe przysmaki serwowane przez sieć Makarun Spaghetti and Salad są dostępne w nowo otwartej Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Kolejna restauracja z charakterystycznym pomarańczowym logo znalazła się wśród blisko 200 sklepów i punktów usługowych w nowoczesnym, wielkopowierzchniowym centrum handlowym Stolicy. Czytaj więcej »

 • AMBRA S.A. wykorzystuje potencjał rosnącego rynku wina i otwiera swój 25 sklep Centrum Wina. Od 14 września zaprasza do nowej warszawskiej Galerii Północnej. Czytaj więcej »

 • POLOmarket w Zduńskiej Woli

  Wtorek, 29 sierpnia 2017

  Sklep w Zduńskiej Woli przy ul. Sieradzkiej 38 został gruntownie zmodernizowany. W nowym systemie identyfikacji wizualnej wygląda jak nowy. Ponowne uroczyste otwarcie odbędzie się 30 sierpnia o godz. 8.00. Będą mu towarzyszyć konkursy i niespodzianki. Czytaj więcej »

 • Tworzone na bazie naturalnych składników i w oparciu o oryginalną, polską, przedwojenną recepturę, a do tego przygotowywane w rzemieślniczy sposób. Mowa o lodowych przysmakach serwowanych przez lodziarnie działające pod szyldem Wytwórni Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”. Kolejny punkt tej ogólnopolskiej sieci został otwarty w środę, 16 sierpnia w Grudziądzu. Czytaj więcej »

 • Nowy początek na Placu Europejskim

  Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

  Przy Placu Europejskim w Warszawie otworzyła się nowa restauracja – Genesis. Jej współtwórcą jest Krzysztof Janiszewski, restaurator i współwłaściciel m.in. restauracji Senses oznaczonej gwiazdką Michelin. Miejsce wyróżnia niezwykły koncept architektoniczny oraz gastronomiczny. Czytaj więcej »

 • Makarun otwiera się na Śląsk

  Poniedziałek, 07 sierpnia 2017

  Po spektakularnych sukcesach w innych rejonach Polski, sieć spaghetterii Makarun Spaghetti and Salad zdecydowała się na otwarcie pierwszej restauracji w Bielsku-Białej. Od 2 sierpnia klienci największego centrum handlowego Podbeskidzia - Galerii Sfera, mogą korzystać z smakowitej oferty punktu działającego pod tym charakterystycznym, biało-pomarańczowym szyldem. Jest to już 24... Czytaj więcej »

 • Pizza Hut Express w Poznań Plaza

  Czwartek, 03 sierpnia 2017

  W Poznań Plaza została otwarta nowa restauracja - Pizza Hut Express. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy nie zawsze mają czas na dłuższy posiłek i szukają miejsca, gdzie mogą szybko zaspokoić apetyt daniami w ulubionych smakach. Czytaj więcej »

 • 3 sierpnia br. Kaufland otwiera w Opocznie nowy market. Jest to pierwszy sklep sieci w tym mieście i 205. sklep Kauflandu w Polsce. Czytaj więcej »

 • Od 7 lipca br. odwiedzający Galerię Tarnovia mogą korzystać z bogatej oferty kosmetycznej nowego salonu Hebe. Sieć drogerii, która należy do Jeronimo Martins, wyróżnia się przede wszystkim szerokim asortymentem marek na wyłączność, rozbudowanym portfolio kosmetyków do makijażu i produktami do pielęgnacji ciała, w tym profesjonalnymi kosmetykami stosowanymi w salonach... Czytaj więcej »

 • Nowy projekt handlowy typu convenience powstanie na skrzyżowaniu ulic Przyczółkowej i Pałacowej w warszawskim Wilanowie. Sieć Street Mall „Vis à Vis” poszerza swoje portfolio. Realizacją inwestycji zajmą się wspólnie Grupa Capital Park oraz Real Management S.A. Prace nad budową rozpoczną się w III kw. br. i potrwają ok. 11 miesięcy. Czytaj więcej »

 • To już 34 sklep POLOmarketu na Dolnym Śląsku! W dniu otwarcia, czyli 28 czerwca, na klientów będą czekać wyjątkowe atrakcje – nie tylko promocje na wybrane produkty, ale także konkursy, słodkie niespodzianki, degustacje wędlin, kaszanki i hot-dogów. Czytaj więcej »

 • Biedronka w Galerii Jurajskiej już otwarta

  Poniedziałek, 12 czerwca 2017

  Galeria Jurajska zyskała nowego, dużego najemcę. W centrum handlowym otwarto właśnie Biedronkę. Najnowszy supermarket portugalskiej sieci ma 1318 m kw. powierzchni i ulokowany został na parterze galerii. Jest to jeden z największych sklepów w centrum handlowym. Czytaj więcej »

 • Na przełomie kwietnia i maja 2017r., zgodnie z realizowaną strategią rozwoju sieci, zostały otwarte trzy nowe Drogerie Jawa w: Żninie, Orzeszu i Włocławku. Czytaj więcej »

 • Sieć Quick Park podpisała umowę najmu z operatorem spożywczym – popularną siecią supermarketów SPAR, która zaoferuje szeroki asortyment produktów z branży FMCG, w tym artykuły spożywcze, przemysłowe oraz chemiczne. Planowany termin otwarcia Quick Parku to jesień 2017 r. Czytaj więcej »

 • 31 marca br. w Bełchatowie została otwarta własna Drogeria Jawa, zlokalizowana przy ulicy Czyżewskiego 1. To już czwarta firmowa Drogeria Jawa na terenie województwa łódzkiego. Czytaj więcej »

 • Pierwsza Hebe w Lubaniu

  Poniedziałek, 03 kwietnia 2017

  23 lutego br. została otwarta pierwsza drogeria Hebe w Lubaniu. Sklep zlokalizowany jest w Galerii Inbag, przy ul. Szarych Szeregów 1. Czytaj więcej »

 • Pierwszy EUROSPAR w Krakowie

  Czwartek, 09 marca 2017

  3 marca w Krakowie nastąpiło otwarcie kolejnego sklepu SPAR – pierwszego w formacie EUROSPAR w stolicy Małopolski. Czytaj więcej »

 • 3 marca br. w Gdańsku została otwarta własna Drogeria Jawa, zlokalizowana na Osiedlu Gdańsk Zaspa przy ulicy Pilotów 3. Drogeria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, w sobotę w godzinach 9:00-14:00. Czytaj więcej »

 • SPAR Express w Jodłowej

  Poniedziałek, 27 lutego 2017

  W sobotę 18 lutego w Jodłowej (woj. podkarpacie) swoje drzwi dla klientów otworzyła kolejna placówka sieci SPAR. Czytaj więcej »

 • Nowy Sekret Urody w Krośnie

  Poniedziałek, 23 stycznia 2017

  Sieć Sekret Urody powiększyła się o kolejną drogerię. Nowym franczyzobiorcą jest Andrzej Spólnik, właściciel lokalnej sieci sklepów drogeryjnych Triomen, do której należy aż 10 punktów zlokalizowanych na terenie Podkarpacia i Małopolski. Pełny rebranding przeszedł pierwszy z jego lokali. Nastąpiła w nim również widoczna zmiana asortymentu. Czytaj więcej »

 • Nowa Jawa w Bydgoszczy

  Wtorek, 17 stycznia 2017

  14 grudnia Sieć Jawa otworzyła kolejną drogerię w Bydgoszczy, w centrum handlowym Balaton, przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 33. Czytaj więcej »

 • W 2016 roku sieć sklepów Dino (należąca do Grupy Dino), jedna z najszybciej rozwijających się sieci proximity w Polsce, powiększyła się o kolejne 117 placówek (wobec wzrostu o 101 punktów sprzedaży w 2015 roku). Tym samym według stanu na 31 grudnia 2016 roku sieć Dino liczy łącznie 628 sklepów wobec 511 rok wcześniej. Czytaj więcej »

 • W grudniu do sieci Carrefour w Polsce dołączyło 25 sklepów franczyzowych. Nowe placówki zostały otwarte w kilku regionach kraju, głównie w województwie lubelskim i na Mazowszu. Większość otwartych sklepów to sklepy Carrefour Express mini market pod zielonym logo. Czytaj więcej »

 • Lody z Wytwórni „U Lodziarzy” cieszą się w Białymstoku niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że systematycznie przybywa lodziarni, w których skosztować można tych tworzonych na bazie babcinej receptury przysmaków. Już w najbliższy piątek dołączy do nich kolejna – tym razem będzie to wyspa lodowa w galerii Alfa Centrum. Czytaj więcej »

 • Polska Grupa Supermarketów otworzyła w pierwszym tygodniu grudnia 11 nowych placówek sieci. Jak informują przedstawiciele grupy przed świętami Bożego Narodzenia planowane jest otwarcie kolejnych 4 sklepów. Czytaj więcej »

 • Otwarcie POLOmarketu w Sosnowcu

  Czwartek, 15 grudnia 2016

  16 grudnia o godz. 8.00 przy ul. Bohaterów Monte Cassino 48a w Sosnowcu otwarty zostanie nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla Klientów, słodkie niespodzianki, degustacje wędlin i promocje na wybrane produkty. Czytaj więcej »