Wiadomości

Rekordowa sprzedaż na Dniu Handlowca

Poniedziałek, 29 maja 2023
W piątek 26 maja br. w Spa Hotelu Splendor **** w Lubeni odbyła się kolejna odsłona Dnia Handlowca. Event o charakterze targowym organizowany przez Specjał oraz Ren wraz z sieciami franczyzowymi Nasz Sklep, Livio oraz Rabat Detal. W części handlowej wzięło udział ponad 130 wystawców. Wydarzenie zaowocowało rekordowymi wynikami sprzedaży.
Od kilku lat GK Specjał, sieci franczyzowe oraz inne spółki należące do niej, spotykają się z klientami i producentami w ramach Dnia Handlowca. Wydarzenie ma wymiar handlowy. Jest okazją do realizacji zamówień, a przede wszystkim korzystania ze specjalnych ofert i promocji, jak również poznawania czy smakowania nowych produktów.  Jednocześnie na terenach zielonych przy hotelu Splendor obywał się Piknik Rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieci. Tej edycji wydarzenia towarzyszyła akcja edukacyjna dla dzieci oraz rodziców pod nazwą „Bezpieczni w sieci”.

Promocje, rabaty i trendy na rynku

Niezmiennie Dzień Handlowca przyciąga klientów, dla których to okazja do zapoznania się z najnowszym asortymentem i trendami na rynku. Część handlowa rozpoczęła się o godzinie 12:00, a w jej trakcie ponad 130 producentów prezentowało swoje oferty. Klienci mogli dokonywać zakupów z uwzględnieniem promocji i rabatów, które były specjalnie przygotowane na to wydarzenie. Specjalnym promocjom i ofertom targowym towarzyszyły degustacje. Szczególnym powadzeniem cieszyły się stoiska, na których częstowano daniami z grilla oraz degustacje lodów. Wydarzenie przyciągnęło tysiąc klientów. Jak co roku promocjom i ofertom targowym towarzyszyły liczne degustacje. Szczególnie bogata była oferta firm, które zapraszały na dania z grilla oraz degustację lodów czy innych sezonowych produktów. Szeroko zaprezentowały się również firmy oferujące mrożonki i produkty dla branży HoReCa. Swoją ofertę zaprezentowała firma REN.

Piknik rodzinny dla dzieci

To już tradycja, że w ramach Dnia Handlowca, GK Specjał organizuje piknik dla rodzin z dziećmi.  W otoczeniu przyrody odbywały się zabawy dla dzieci, które do dyspozycji miały m.in.: aqua zorbing, dmuchańce, tyrolkę, tor pontonowy. Nowością były alpaki: Balu, Sonic i Maniek, czyli nowi mieszkańcy Spa Hotelu Splendor****.

Bezpieczni w sieci

Majowej edycji wydarzenia towarzyszyła akcja edukacyjna dla dzieci pod nazwą „Bezpieczni w sieci”. To kolejna inicjatywa GK Specjał realizowana z myślą o propagowaniu zasad bezpiecznego poruszania się w Internecie.  Dla uczestników pikniku rodzinnego zostały przygotowane materiały informacyjne o tym jak dbać o swoje bezpieczeństwo w Internecie.  Ważnych wskazówek i porad udzielali policjanci z Komendy Miejskiej w Rzeszowie, zaangażowani w tę inicjatywę, którzy przede wszystkim uwrażliwiali najmłodszych na kwestię ochrony danych osobowych w sieci. Zabawa przez edukację. Podczas spotkania policja opowiedziała, jak chronić dzieci przed nieodpowiednimi treściami, zwróciła uwagę na to, jak zabezpieczać konta w grach i aplikacjach. Poruszone zostały również tematy dla rodziców dot. prywatności dzieci oraz rozwiązania dot. kontroli rodzicielskiej.

Część wieczorna i wyróżnienia

O godzinie 18:30 rozpoczęła się część wieczorna z udziałem producentów oraz klientów Grupy Kapitałowej Specjał. Zgromadzonych gości przywitał prezes GK Specjał Krzysztof Tokarz. W trakcie części oficjalnej wręczono wyróżnienia dla klientów, producentów oraz pracowników. Niespodzianką wieczoru były loty balonem, z których skorzystała znaczna ilość przybyłych gości.
 
Laureatami zostali:

KLIENCI wyróżnieni przez PPHU SPECJAŁ Sp. z o.o.:
•    FIRMA HANDLOWA BJM JERZY MIKOŁAJCZYK SP.J.
•    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „ROGPOL” JERZY RÓG
•    GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLSKIM
•    HURTOWNIA SPOŻYWCZA „KAST” A. KWOKA, S. KWOKA SP.J.

KLIENCI wyróżnieni przez PSH NASZ SKLEP:
•    FIRMA HANDLOWA ANDRZEJ KAGAN
•    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „MR” MIROSŁAW ŁUCZYK
•    GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W LEŻAJSKU
•    GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W ROPCZYCACH
•    „PERFEKT PLUS” KRZYSZTOF PAŚCIAK

KLIENCI wyróżnieni przez RABAT DETAL SP. Z O.O.:
•    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE „MARBO” MARIUSZ BOMBA
KLIENCI wyróżnieni przez REN SP. Z O.O.:
•    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WENTA SP.Z O.O.
•    WATKEM SP.Z O.O.

PRODUCENCI wyróżnieni przez PPHU Specjał Sp. z o.o.:
•    BZK ALCO S.A.
•    EMIX SP.Z O.O.
•    JACOBS DOUWE EGBERTS PL SP. Z O.O.
•    LOTTE WEDEL SPÓŁKA Z O.O.
•    OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W PIĄTNICY

PRODUCENCI wyróżnienia od REN:
•    KORAL TRADE SP. Z O.O.


Źródło: GK Specjał
Fot: mat. prasowetagi: GK Specjał , REN , Nasz Sklep , Livio , Rabat Detal , Dzień Handlowca , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,