Drogeria

Gehwol - Pielęgnacja dłoni i paznokci

Poniedziałek, 30 sierpnia 2021
GEHWOL med® Nagelweicher
Płyn zmiękczający paznokcie i skórki
15ml/30zł

Preparat zapobiega wrastaniu paznokci. Łagodzi ból spowodowany naciskiem i wrastaniem paznokcia w skórę. Płyn zawiera wodorotlenek potasu i olej rycynowy - substancje te mają działanie zmiękczające na paznokcie i na skórki. Dzięki systematycznemu stosowaniu płynu wysuszone i skłonne do rogowacenia skórki stają się elastyczne już po kilku aplikacjach (ok. 1 tydzień) i łatwo dają się odsuwać. Aplikować 1-2 razy dziennie na miejsca ucisku i brzegi paznokcia do czasu zniknięcia dolegliwości. Nie dłużej niż 2 tygodnie – po tym okresie należy preparat odstawić i ponownie używać go po 2 tygodniach przerwy.
Skład: wodorotlenek potasu, olej rycynowy, pantenol, bisabolol, clotrimazol.
 

GEHWOL med® Nagelschutz-Stift
Sztyft do pielęgnacji paznokci i skórek
3ml/40zł

Pielęgnacyjny sztyft do paznokci i skórek zawiera witaminy i olej jojoba, które wzmacniają i regenerują kruche i łamliwe paznokcie oraz wysuszone skórki wokół paznokci. Clotrimazol zapewnia ochronę przeciwgrzybiczą. Dzięki kuracji z wykorzystaniem sztyftu paznokcie będą zdrowe i lśniące oraz dodatkowo zostanie pobudzony ich wzrost. Sztyft posiada 3 wymienne końcówki, które ułatwiają bezpieczną aplikację oraz dodatkową końcówkę, umożliwiającą odsuwanie skórek wokół paznokci dłoni i stóp.
Wskazany dla diabetyków.
Skład: olej jojoba, witamina E, pantenol, bisabolol, clotrimazol.
 

Stara Mydlarnia

Naturalny olejek do paznokci i skórek
Mieszanka naturalnych olejów z pestek winogron, jojoby, rycyny i oliwy z oliwek, to bogactwo korzystnych kwasów tłuszczowych z dodatkiem wit. C, retinolu, wit. E. Przywraca połysk, wspomaga regenerację skórek i paznokci oraz wpływa na prawidłowy stan ich nawilżenia. Działa odżywczo pobudzając komórki skóry do odnowy biologicznej, przyspieszając tym samym wzrost paznokci.
98,6% składników pochodzenia naturalnego.
30ml/29,00 zł /
 

GEHWOL med® Nagel-und Hautschutz-Öl
Olejek pielęgnacyjny do paznokci i skórek
15ml/40zł

Preparat zawiera najwyższej jakości składniki pielęgnacyjne oraz substancje antybakteryjne, zapobiegające grzybicy paznokci i zapaleniom wału paznokciowego (clotrimazol). Wskazane do paznokci kruchych i łamliwych oraz jako profilaktyka grzybicy. Przy systematycznym stosowaniu stają się one elastyczne i powraca ich jedwabisty blask. Idealny kosmetyk po wykonaniu zabiegów pielęgnacji paznokci u stóp i dłoni. Przyspiesza wzrost paznokci.
Wskazany dla diabetyków.
Skład: olej z kiełków pszenicy, pantenol, bisabolol, clotrimazol.
 

GEHWOL med® Nagel-und Hautschutz-Creme
Krem pielęgnacyjny do paznokci i skórek
15ml/40zł
 
Preparat zawiera najwyższej jakości składniki pielęgnacyjne oraz substancje antybakteryjne, zapobiegające grzybicy paznokci i zapaleniom wału paznokciowego (clotrimazol). Wskazane do paznokci kruchych i łamliwych oraz jako profilaktyka grzybicy. Przy systematycznym stosowaniu stają się one elastyczne i powraca ich jedwabisty blask. Idealny kosmetyk po wykonaniu zabiegów pielęgnacji paznokci u stóp i dłoni.
Wskazany dla diabetyków.
Skład: olej z kiełków pszenicy, pantenol, bisabolol, clotrimazol.tagi: Gehwol , pielęgnacja dłoni i paznokci , drogeria , sprzedaż , handel , konsument , FMCG ,