Drogeria

Ruszyła pierwsza perfumeria Sephora w Zielonej Górze

Wtorek, 31 sierpnia 2021
Od soboty, 28 sierpnia Sephora zaprasza wszystkich fanów piękna do Focus Mall w Zielonej Górze. W nowo otwartej perfumerii można znaleźć wiele kultowych marek kosmetycznych w tym takich, które dostępne są na wyłączność w sieci Sephora, skorzystać z usług pielęgnacyjnych i makijażowych. W weekend otwarcia na odwiedzających czekały liczne atrakcje, prezenty i rabaty.
Podczas sobotniego otwarcia perfumerii było uroczyście, radośnie i z pompą. Perfumeria Sephora zlokalizowana jest w nowej części centrum handlowego Focus Mall, na pierwszym piętrze. Jej wnętrza o powierzchni 375 m2 zaprojektowano zgodnie z aktualnym konceptem sieci Sephora. Wśród nowych stref specjalnych oraz usług, klienci znajdą m.in. unikalny "Skincare room" oraz wygodny automat Click & Collect do samodzielnego odbierania zamówień złożonych na sephora.pl.

W perfumerii Sephora znajdziemy liczne marki dostępne na wyłączność, a wśród nich kultowe marki makijażowe, takie jak Fenty Beauty by Rihanna, Too Faced, Tarte, Huda Beauty, Hourglass, Givenchy, pielęgnacyjne: Fresh, Ole Henricksen, Dr Jart, Origins czy Drunk Elephant oraz zapachowe jak Ferragamo.

W Sephora na klientów czeka również bogata i stale rozwijana sekcja GOOD FOR pełna marek odpowiedzialnych wobec środowiska, wegańskich oraz takich, które zawierają min. 90% składników naturalnego pochodzenia. Wśród nich zarówno marki makijażowe, pielęgnacyjne, jak i zapachy.

Sephora zaprasza wszystkich nowych klientów do Klubu Sephora. Przynależność do klubu wiąże się z szeregiem ofert specjalnych. Są to m.in. atrakcyjne rabaty, prezenty urodzinowe oraz oferty dedykowane specjalnie tym, którzy odwiedzają perfumerię najczęściej.

Atrakcje i niespodzianki z okazji otwarcia czekają na Klientów Sephora jeszcze przez najbliższe tygodnie. Wśród nich m.in. spotkania z ekspertami pielęgnacyjnymi marek Jose Eisenberg, Sisley, makijażowy Master Class z Kingą Dobosz (3-4 września), rabaty i oferty specjalne przy zapisie do Klubu Sephora oraz prezenty do zakupów.

tagi: Sephora , perfumeria , Zielona Góra , nowe placówki handlowe , sprzedaæ , handel , konsument ,