Kampanie i Promocje

JNT rozwija kategorię win gronowych z Nowego Świata i podpisuje umowę z Karoliną Gilon

Wtorek, 13 lipca 2021
JNT Group buduje kategorię win gronowych z Nowego Świata. Firma wprowadza na rynek 3 kolekcje nowoczesnych win: Freeway z Kalifornii, Moonlight Lake z Australii oraz Los Flamingos z Chile. Ich ambasadorką została Karolina Gilon, popularna prezenterka telewizyjna i modelka. W Warszawie właśnie podpisano umowę o współpracy.
Wina z Nowego Świata to obecnie jeden z najgorętszych trendów na rynku. W odpowiedzi JNT Group przygotowało kolekcje win z najbardziej pożądanych regionów, które dystrybuowane będą w największych sieciach retail w Polsce.

Kategoria win gronowych w naszym kraju stale rośnie, a nowi konsumenci przygodę z winem często zaczynają właśnie od nowoczesnych, świeżych i aromatycznych win z Nowego Świata. Charakteryzują się one bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, a jednocześnie odpowiadają preferencjom smakowym Polaków. Na rynku wciąż obserwujemy ich niedosyt ze strony konsumentów. Stąd pomysł na budowanie kategorii poprzez tworzenie kolekcji z najpopularniejszych regionów: Freeway z Kalifornii, Moonlight Lake z Australii oraz Los Flamingos z Chile. Kolekcje doskonale odzwierciedlają obecne trendy, gdyż oferujemy w nich cieszące się ogromnym zainteresowaniem białe wina, jak Sauvignon Blanc czy Chardonnay, w bardzo popularnych zakręcanych butelkach - wyjaśnia Jakub Nowak, Prezes Zarządu JNT Group.

Oferta Freeway obejmuje kalifornijskie smaki: delikatne i subtelne Chardonnay, lekkie Zinfandel Rosé oraz zdecydowane i eleganckie Cabernet Sauvignon. W kolekcji The Moonlight Lake znajdują się natomiast najpopularniejsze australijskie szczepy: dobrze zbalansowane Chardonnay oraz bogate w smaku Shiraz. Propozycje z chilijskiej kolekcji Los Flamingos to: pełne i wyraziste Cabernet Sauvignon, świeże Sauvignon Blanc oraz klasyczne Chardonnay.

Ambasadorką kolekcji win z Nowego Świata, oferowanych przez JNT Group, została Karolina Gilon znana prezenterka telewizyjna i modelka, kobieta nowoczesna i niezwykle charyzmatyczna.

Jestem otwarta na poznawanie świata i ludzi, więc kolekcje win Freeway, Moonlight Lake oraz Los Flamingos doskonale oddają moją osobowość. Dlatego z przyjemnością przyjęłam propozycję JNT Group i nie mogę doczekać się naszych wspólnych działań! – mówi Karolina Gilon.

Bardzo cieszymy się na współpracę z Panią Karoliną Gilon. Już wkrótce ruszamy ze zdjęciami do kampanii marketingowej Freeway, której promocja w tym roku będzie miała wyjątkowo szeroki zasięg – podkreśla Jakub Nowak.

Freeway zaprasza w podróż do świata pełnego słońca, wiatru we włosach, pięknych widoków, szalonych imprez i radości. Intensywna kampania marketingowa pod hasłem „Ten jeden krok do Kalifornii” obejmie komunikację w punktach sprzedaży oraz w social mediach. Zaplanowano także działania z zakresu influencer marketingu i PR.

Karolina Gilon to polska modelka i prezenterka telewizyjna. W telewizji zadebiutowała jako uczestniczka Top Model. Prowadziła programy: Druga Twarz oraz Love Island: Wyspa Miłości (2019 i 2020). Obecnie można ją zobaczyć w telewizji Polsat, w programie Ninja Warrior.tagi: JNT Group , Karolina Gilon , wina gronowe , alkohole , rynek , sprzedaż , konsument , FMCG ,