Wiadomości

Fabryka Cukierków „Pszczółka” otwiera sklepy firmowe

Poniedziałek, 26 listopada 2018
Fabryka Cukierków „Pszczółka” w Lublinie otwiera swoje sklepy firmowe. W listopadzie uruchomiona została placówka w głównej siedzibie fabryki. Już w grudniu cukierki „Pszczółki” będzie można kupić przez internet.
Na kupujących czekają flagowe produkty producenta w postaci: Mieszanki Imieninowej, Coffee Amo czy Miętowych Lubelskich oraz nowości takie jak: Sympatie, Michaśki, Trufle, Pychałki, Chochliki, Galaretki Tęczowe.

- Kiedy otwieraliśmy naszą nową siedzibę, od początku mieliśmy zamiar, aby wyposażyć ją nie tylko w najnowocześniejsze maszyny i linie do produkcji słodyczy, ale wzbogacić o miejsce, gdzie będzie można nabyć nasze produkty. Stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy, kto kocha słodycze znajdzie coś dla siebie. Smaki naszych słodyczy dorosłym klientom pozwolą wrócić pamięcią do czasów, kiedy byli dziećmi, a naszym najmłodszym pokażą jakimi słodkościami delektowali się ich dziadkowie – mówi Robert Rudnicki, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp.  z o.o.

Klienci znajdą w sklepie firmowym pełną ofertę „Pszczółki” z uwzględnieniem okazjonalnych zestawów prezentowych: od karmelków wytwarzanych od ponad 60 lat, poprzez praliny, cukierki czekoladowe, owocowe galaretki, bakalie w czekoladzie.

- Nasza fabryka, tak samo jak i sklep zlokalizowana jest w strefie ekonomicznej. Widzimy, że z miesiąca na miesiąc otwierają się tutaj nowe fabryki. Coraz więcej osób przyjeżdża do pracy. Naszą ofertę kierujemy do nich, jak również do mieszkańców Lublina, zwłaszcza dzielnicy Felin z którą sąsiadujemy – dodaje Robert Rudnicki, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka.

Co więcej ze względu na zbliżające się wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia Fabryka Cukierków „Pszczółka” przygotowała niepowtarzalne, świąteczne zestawy, w których znajdą się wyborne słodkości oraz gadżety świąteczne, którymi można obdarować naszych najbliższych oraz partnerów biznesowych.

Nowy sklep firmowy to drugi taki punkt Fabryki Cukierków „Pszczółka”. Lubelska spółka posiada również doskonale znany przez klientów sklep w dawnej siedzibie „Pszczółki”.tagi: Fabryka Cukierków , Pszczółka , sklepy firmowe ,