Prasa Handlowa

HURT & DETAL - Pismo polecane przez detalistów!

Wtorek, 30 sierpnia 2011
HURT & DETAL - Magazyn Kupców Polskich to jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej, ogólnopolskie pismo FMCG. Jest jednym z trzech tytułów, które według opinii detalistów najlepiej wspierają i zwiększają ich sprzedaż.*

Gwarantuje treści redakcyjne na najwyższym poziomie, skupiające przegląd kluczowych wiadomości oraz wydarzeń rynkowych.

Ukazuje się nakładem 70 000 egzemplarzy (lipiec 2017, ZKDP) w dystrybucji zamkniętej.

Priorytetem Wydawcy jest, aby miesięcznik HURT & DETAL był pismem, w którym czytelnicy znajdą mnogość wartościowych i praktycznych informacji na temat rynku, w którym funkcjonują ich przedsiębiorstwa. Dlatego Redakcja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom czytelników i na bieżąco zwiększa atrakcyjność treści przekazywanych odbiorcom.

Wysoki poziom merytoryczny magazynu zachowany zostaje dzięki aktualnym informacjom statystycznym, raportom rynkowym, opiniom ekspertów, detalistów, konsumentów, poradom z zakresu podatków, księgowości, prawa, marketingu, stałym rubrykom tematycznym, nowościom produktowym, prezentacjom czy wywiadom. Treści wzbogacają projekty i kooperacje takie jak "Zmieniaj sklep - zwiększaj zyski" (współpraca z dr Markiem Borowińskim, więcej na naszym fanpage) czy dział Rozmowy Niefiltrowane (więcej).

Nasza Redakcja współpracuje bezpośrednio z detalistami, dlatego fakty prezentowane w gazecie są zawsze z pierwszej ręki. Co miesiąc odwiedzamy nowe sklepy i rozmawiamy z ich właścicielami, dzięki temu reklama w HURT & DETAL często wpływa na ich wybory zakupowe.

* badanie dystrybucji i czytelnictwa prasy handlowej w Polsce (datowane na maj 2011), przeprowadzone przez instytut GfK Polonia Sp. z o.o., jest własnością Wydawnictwa Gospodarczego Sp. z o.o.

tagi: HURT & DETAL,