Z rynku FMCG

Znamy zwycięzców kolejnej edycji „Specjał CUP”

Czwartek, 25 lipca 2024
Zakończyła się 2 edycja „Specjał CUP”, czyli turnieju w piłce nożnej o puchar prezesa GK Specjał. W tym roku rozgrywki zgromadziły jeszcze większą ilość uczestników. Mecze rozegrało 12 drużyn, składających się w sumie z ponad 100 zawodników. Zwycięzcą tegorocznej edycji została drużyna Rabat Detal.
Kolejna edycja Specjał CUP przeszła do historii. Na stadionie w Hermanowej koło Rzeszowa rozegrany został cykl meczy. Turniej odbywał się z podziałem na cztery grupy po trzy drużyny. Zwycięzcy grup awansowali do 1/4 finału, natomiast drużyny z miejsc 2-3 zagrały baraże.

Ostatecznie po puchar prezesa sięgnęła drużyna Rabat Detal, która w finale pokonała Specjał Łódź 2:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna CDZ i Przyjaciele. Celowaliśmy w zwycięstwo i okazało się, że jest to realne. Dziękuję wszystkim zawodnikom, że tak się spisali. Finał był trudny, na wysokim poziomie, przeciwnik najsilniejszy i wymagający – tak wygraną skomentował kapitan zwycięskiej drużyny Tomasz Wilkoń, Wiceprezes Zarządu, Rabat Detal Sp. z o.o. Uroczyste wręczenie medali i nagród dla najlepszych drużyn oraz zawodników odbyło się w Hotelu Spa Splendor, gdzie osobiście gratulacje zawodnikom złożył Prezes Zarządu Krzysztof Tokarz.