Z rynku FMCG

Carrefour rozwija koncept Smacznie o tradycyjne wyroby cukierni Olsza

Środa, 19 czerwca 2024
Cukierniane wypieki dołączyły do znanego klientom Galerii Wileńskiej Bistro Smacznie. W ramach tego konceptu, Carrefour od blisko 10 lat oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów pierwszej potrzeby oraz jedzenia na wynos, bez konieczności wchodzenia na salę sprzedaży. Dziś (18 czerwca) do asortymentu Smacznie dołączyły rodzinne wypieki tradycyjnej warszawskiej Cukierni Olsza.
Carrefour, chcąc zapewnić swoim klientom możliwość dokonywania kompleksowych zakupów w jednym miejscu, regularnie wprowadza i testuje w swoich sklepach nowe koncepty i innowacje handlowe oraz usługowe. Do asortymentu konceptu Bistro Smacznie, oferującego produkty pierwszej potrzeby oraz dania 'food to go', dołączyły właśnie tradycyjne wyroby cukiernicze oferowane w ramach partnerstwa Carrefour z dobrze znaną Warszawiakom Cukiernią Olsza.

Od  dziś (18 czerwca), wszyscy klienci hipermarketu Carrefour i odwiedzający Galerię Wileńską mogą kupić w Bistro Smacznie wypieki Cukierni Olsza. Na miejscu dostępnych jest kilkadziesiąt rodzajów ciast, ciastek, tortów, ale także mini desery, pączki, czy świeżo parzona kawa. Współpraca z cukiernią to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów sieci na świeże, smaczne i domowe wypieki.

Nasz koncept Bistro Smacznie od lat cieszy się ogromną popularnością klientów Carrefour. Cały czas inwestujemy w rozwój jego oferty, a naszym najnowszym partnerem została znana w Warszawie i okolicach Cukiernia Olsza. To lokalna firma z długą tradycją i wiemy, że w szczególności Warszawiacy kojarzą ją z wysoką jakością i smakiem. Wierzymy w to, że klienci Galerii Wileńskiej pozytywnie przyjmą cukiernie i będą umilać swoje codziennie wizyty w sklepie domowymi ciastami i ciastkami. — mówi Krzysztof Dobczyński, dyrektor dz. produktów dużej konsumpcji i produktów świeżych w Carrefour Polska.

Stanowisko Cukierni Olsza dostępne jest dla wszystkich odwiedzających Galerię Wileńską w godzinach otwarcia centrum. Koncept Cukierni Olsza dostępny jest także w sklepach Carrefour Promenada, a także przy Placu Unii.Źródło: Carrefour
Fot: mat. prasowetagi: Carrefour , Olsza , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,