Z rynku FMCG

WSP „Społem” sponsorem XXII Zlotu Klubu Zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland Kielce 2024

Czwartek, 13 czerwca 2024
Sto rzadkich Mercedesów z różnych roczników, tysiące widzów na trasie całego rajdu oraz prestiżowy Konkurs Elegancji – to tylko wybrane atrakcje, które czekają uczestników motoryzacyjnego wydarzenia roku, czyli StarDrive Poland. Impreza odbędzie się w Kielcach i Górach Świętokrzyskich w dniach 13-16 czerwca, a jednym z jej sponsorów jest WSP „Społem”, producent Majonezu Kieleckiego.
Wielbicieli motoryzacji z Kielc i okolic czeka mnóstwo wrażeń oraz pozytywnych emocji. Zobaczą sto niezwykle rzadkich samochodów oraz ich załogi ubrane w stroje pasujące do roczników poszczególnych aut. Podziwiać je będzie można podczas Konkursu Elegancji na Rynku w Kielcach, przy pomniku Henryka Sienkiewicza, który rozpocznie się w sobotę 15 czerwca, o godz. 12:00 i potrwa do 16:00 oraz pokazu stacjonarnego wzdłuż ul. Sienkiewicza.

Ponadto organizatorzy wydarzenia zaplanowali rajd turystyczny po zakątkach województwa świętokrzyskiego oraz przejazd i próby zręcznościowe na Torze Kielce w Miedzianej Górze.

Jednym ze sponsorów tej wyjątkowej imprezy jest WSP „Społem”, która regularnie angażuje się w tego typu akcje.

- Jako firma, która od początku swojego istnienia związana jest z regionem staramy się uczestniczyć w inicjatywach, które nie tylko promują miasto, ale zapewniają mieszkańcom atrakcje i dobrą zabawę. Wierzymy, że wydarzenie przyciągnie nie tylko fanów współczesnej motoryzacji, ale też tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o historii samochodów, czy poczuć ducha poprzednich epok. Majonez Kielecki, który sam ma długą i ciekawą tradycję, z dumą sponsoruje tę imprezę – mówi Grzegorz Feliksiak z WSP „Społem”.

Ponieważ WSP „Społem” jest jednym z głównych sponsorów podczas Festiwalu Elegancji zobaczymy charakterystyczny, wielki balon w kształcie znanego i lubianego w Kielcach majonezu.

Więcej o samym wydarzeniu można przeczytać tutaj:
https://www.facebook.com/events/579776050842360

Więcej o WSP „Społem”: https://www.wspspolem.com.pl/Źródło: Soul&Mind
Fot: mat. prasowetagi: WSP Społem , zlot , Klub Zabytkowych Mercedesów StarDrive Poland Kielce , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,