Drogeria

Kremy do depilacji Sensualne Konopie oraz Mleczko Owsiane Joanna

Środa, 12 czerwca 2024
SENSUAL Krem KONOPIE do depilacji nóg Joanna 100g

Krem do depilacji nóg JOANNA Sensual z ekstraktem z konopi i witaminą E, które nawilżają i pielęgnują skórę to  superszybka, 3-minutowa formuła, skuteczna depilacja nawet najkrótszych włosków, efekt idealnie gładkiej skóry nóg.

Cena 100g/12zł


SENSUAL Krem do depilacji miejsc wrażliwych MLECZKO OWSIANE Joanna 100g

Zapewnia szybką i skuteczną depilację włosów z delikatnych i wrażliwych partii ciała jak: pachy, ręce czy okolice bikini.

Wyjątkowo łagodna formuła wzbogacona została o mleczko owsiane, które nawilża, wygładza skórę, pozostawiając ją doskonale odżywioną i gładką. Dodatkowo zawarty w nim składnik Capislow wpływa na opóźnienie odrastania włosków, które stają się cieńsze i delikatniejsze.

Cena 100g/12zł


Sposób użycia

1. Przy pomocy szpatułki równomiernie rozprowadź krem na powierzchni skóry, z której chcesz usunąć włosy.

2. Pozostaw na 3-6 minut w zależności od rodzaju owłosienia, a następnie delikatnie usuń szpatułką krem z niewielkiego fragmentu skóry sprawdzając efekt działania depilatora. Dodatkowo w przypadku włosów odpornych na depilację sugerujemy pozostawić krem na skórze nieco dłużej, gdyż efekt działania depilatora zależy od grubości włosków.

3. Po odpowiednim czasie usuń szpatułką krem wraz z włoskami.

4. Dokładnie umyj skórę ciepłą wodą i osusz ją.

5. Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłucz je dużą ilością wody i zasięgnij porady lekarza.Źródło: Dagna Hristov
Fot: mat. prasowe


tagi: kremy do depilacji Sensualne Konopie , Mleczko Owsiane Joanna , drogeria , sprzedaż , handel , konsument , rynek FMCG , kosmetyki , środki higieny , środki czystości ,