Z rynku FMCG

III Rajd Motocyklowy Handlowców

Poniedziałek, 10 czerwca 2024 HURT & DETAL Nr 06/219. Czerwiec 2024
W dniach 24-26 maja 2024 r. odbył się III Rajd Motocyklowy Handlowców, który zgromadził czterdziestu uczestników z całej Polski. To wyjątkowe wydarzenie rozpoczęło się w Spa Hotel Splendor**** i obejmowało emocjonujący program pełen atrakcji i aktywności w Dolinie Wiaru w Rybotyczach. Organizatorami wydarzenia były spółki SPECJAŁ, REN, NASZ SKLEP, LIVIO, RABAT DETAL oraz miesięcznik HURT & DETAL, który pełnił też patronat medialny nad rajdem. Sponsorami eventu były firmy BIELMAR, BONDUELLE, DAWTONA, HEINZ, MASPEX, STOCK oraz TCHIBO.
Uczestnicy wzięli udział w Dniu i Balu Handlowca. W ramach wydarzenia odwiedzili targi organizowane przez największy oddział GK SPECJAŁ (Specjał o/Rzeszów) oraz uczestniczyli w bankiecie. Mogli również skorzystać z atrakcji ofertowanych przez hotel oraz strefy Wellness. Następnego dnia wszyscy wyruszyli malowniczą trasą widokową w kierunku Przemyśla do urokliwego, pięknego ośrodka Dolina Wiaru w Rybotyczach.

Na uczestników czekały takie atrakcje jak strzelnica czy jazda na quadach i samochodach terenowych. Do dyspozycji zebranych gości była również strefa wypoczynkowa, sauny i jacuzzi. Odbyło się wspólne grillowanie i ognisko. Wszyscy mogli cieszyć się kolejnymi aktywnościami oraz zabawami organizowanymi przez animatorów. W niedzielę uczestnicy Rajdu zwiedzili zabytkowy Cmentarz Żydowski, Cerkiew św. Onufrego w Posadzie Rybotyckiej oraz wzięli udział we mszy świętej w Kalwarii Pacławskiej.

Rajd Motocyklowy Handlowców to nie tylko pasjonująca przygoda na trasie, ale również okazja do integracji i wspólnej zabawy w przyjaznej atmosferze. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zapraszamy na kolejne edycje tego niezapomnianego wydarzenia!tagi: rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,