Z rynku FMCG

MEET COMMERCE – pierwsza edycja w POLSCE już 15 kwietnia 2024 roku

Wtorek, 02 kwietnia 2024
Już tylko 2 tygodnie dzielą nas od wyjątkowego wydarzenia - konferencji Meet Commerce Polska.
Organizatorzy: Snowdog i Mago S.A. Snowdog posiada bogate doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań ecommerce, z kolei MAGO S.A. to europejski lider, dostawca i integrator rozwiązań dla retail'u. Te dwie firmy połączyły swoje doświadczenia, aby stworzyć przestrzeń do merytorycznych dyskusji nad łączeniem obu światów i budowania dla nich wspólnej przestrzeni w postaci Unified Commerce.

Po co nam kolejna konferencja?

konferencji Meet Commerce to spotkanie, jakiego na rynku jeszcze nie było. Pomimo licznych konferencji poświęconych marketingowi i sprzedaży, brakuje miejsca koncentrującego się na praktyce i doświadczeniach: technologiach, procesach oraz ich połączeniu z biznesem, a motywem przewodnim będzie unified commerce.

Dlaczego unified commerce?

Unified commerce to kluczowy temat, którego wszelkie przejawy poruszane będą podczas konferencji. Bez skupienia się na kliencie i płynnym połączeniu wszystkich kanałów sprzedaży w czasie rzeczywistym, nie wykorzystamy pełnego potencjału omni-channel’u. „Zjednoczony handel” to już nie tylko naturalna ewolucja omni-channel’u, ale konieczność skupiająca się na potrzebach klienta i retailera.

Kogo spotkacie na konferencji i do kogo jest skierowana?

Na konferencji spotkacie niesamowitych ekspertów, reprezentujących zarówno handel, technologię jak i naukę. Organizatorzy adresują wydarzenie do wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę, poznać tajniki najnowszych technologii ecommerce i retail, ceniąc sobie doświadczenia największych i najbardziej interesujących graczy.

Co się będzie działo?

Formuła konferencji sprzyjać będzie wymianie wiedzy i nawiązywaniu kontaktów.  W agendzie zaplanowano panele dyskusyjne z najlepszymi ekspertami branży, które odbywać się będą na scenie wspólnej oraz na dwóch scenach tematycznych - digital i retail. Będzie możliwość rozmowy ze specjalnymi gośćmi oraz interakcji z rzeczywistymi rozwiązaniami w ramach Meet Commerce Experience Lab.
 
Gdzie i kiedy?

Konferencja odbędzie się w poniedziałek, 15 kwietnia 2024 roku, w hotelu Okęcie Airport w Warszawie.

Dołączcie do wydarzenia i zarejestrujcie się tutaj: link do rejestracji

Do zobaczenia na Meet Commerce Polska!tagi: rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,