Kampanie i Promocje

Biedronka zaprasza na gratisowe pączki

Czwartek, 08 lutego 2024
Jedzenie pączków w Tłusty Czwartek ma swoją długą tradycję. W czasach pogańskich w ten dzień świętowano zakończenie zimy i nadejście wiosny, czemu poza jedzeniem pączków towarzyszyły huczne zabawy. W Polsce i w innych krajach europejskich, to słodkie święto sygnalizuje zbliżający się koniec karnawału, przy czym na przestrzeni wieków niezmienna pozostaje tradycja jedzenia pączków. Biedronka, jak co roku dołącza do świętowania i w tym roku oferuje swoim klientom darmowe pączki o różnych nadzieniach i dekoracjach – tylko 8.02 przy zakupach za min. 149 zł z kartą lub aplikacją Moja Biedronka 12 pączków gratis. Dodatkowo w Tłusty Czwartek we wszystkich sklepach sieci będzie obowiązywać specjalna promocja 5+2 gratis na pączki oraz 4+2 na donuty!

Tylko w Tłusty Czwartek klienci mogą odebrać 12 darmowych pączków. Jak to zrobić? Aby skorzystać z promocji wystarczy zrobić zakupy z kartą lub aplikacją Moja Biedronka za min. 149 zł. Ulubione smaki pączków można mieszać.

image_processing20240208_879753_141uj0l.jpg

 

W ubiegłym roku podczas świętowania Tłustego Czwartku klienci Biedronki ogłosili królem wszystkich tłustoczwartkowych słodkości – tradycyjny pączek „Słodka Kraina” z nadzieniem o smaku wieloowocowym. Na podium faworytów znalazły się również pączki wypełnione nadzieniem wiśniowym obsypany płatkami migdałowymi, a także różanym. Zaraz za podium, ale nadal w czołówce znalazł się pączek z powidłem śliwkowym udekorowany aromatyczną posypką ze skórki pomarańczowej, jak również z adwokatem. W 2023 roku klienci korzystający z Karty Moja Biedronka kupili w tym dniu ponad 13 500 000 pączków!

W tym roku klienci Biedronki mogą wybierać spośród 17 rodzajów tłustoczwartkowych słodkości: zaczynając od klasycznych pączków z nadzieniem o smaku róży, wiśni, powideł śliwkowych, waniliowym czy kakaowym, aż po amerykańskie donuty m.in. z polewą kakaową, nadzieniem porzeczkowo – malinowym lub mango.

Pączki „Słodka Kraina” dostępne w ramach tłustoczwartkowej oferty mają najwyższą jakość oraz niepowtarzalny smak. Nasze klasyczne pączki smażone są tradycyjną metodą na smalcu i nie zawierają tłuszczów utwardzonych. Charakteryzują się wysoką zawartością nadzienia, bo nawet do 28% i są  bez dodatku jakichkolwiek substancji konserwujących. Ten smak tradycji dostępny jest w wariancie z nadzieniem wieloowocowym, wyprodukowanym z polskich owoców, a także w dwóch wariantach z pudrem dekoracyjnym oraz lukrem dekoracyjnym. W sklepach Biedronka każdy znajdzie swój ulubiony smak pączka. - mówi Adam Lalewicz, Menedżer ds. Rozwoju Jakości i Kontroli Marki Własnej  w sieci Biedronka.

Słodkości tłustoczwartkowe można zakupić pojedynczo, ale również w zestawie 12 sztuk, jak np. pączek z marmoladą owocową w cenie 0,29 zł za sztukę, a już przy zakupie 24 sztuk w cenie jednostkowej 0,18 zł.  W tym roku oferta Biedronki obfituje w różnorodność. W jej ramach można zakupić m.in. ubiegłorocznego faworyta - pączka „Słodka Kraina” obsypany słodkim pudrem lub oblany lukrem. Poza tradycyjnymi pączkami z nadzieniem różanym z posypką ze skórki pomarańczowej dostępne są również: pączek z nadzieniem o smaku wiśniowym i płatkami migdałowymi, z powidłami śliwkowymi i skórką pomarańczową, a także adwokatem. Dla wielbicieli nowoczesnych kształtów będzie czekał pączek long z nadzieniem waniliowym oraz czekoladowo–orzechowym. Klienci chcący spróbować niepowtarzalnego smaku czekolady E. Wedel będą mogli sięgnąć po pączka wypełnionego po brzegi kremem czekoladowym tego producenta. W ofercie znajdą również propozycje wszyscy, którzy tego dnia chcą obdarować swoich bliskich szczególnym smakołykiem – pączek Love w kształcie serca. 

image_processing20240208_879754_jjbhf1.jpg

Dla osób poszukujących innych wrażeń smakowych Biedronka przygotowała ofertę donutów, czyli amerykańskiej odmiany rodzimych pączków. Amerykańskie donuty dostępne są w promocji 4+2 gratis, gdzie rabat wynosi wartość 2 najtańszych produktów. Klienci mogą wybierać wśród takich różnych smaków, jak cookies z nadzieniem waniliowym, klasyczny z polewą kakaową, z nadzieniem mango lub porzeczkowo-malinowym, a nawet o smaku cola, a także w wydaniu Donut Influencer z wypełnieniem o smaku shake truskawkowego.

image_processing20240207_3716022_1nd03jv.jpg


 

Źródlo: Biedronka
Fot: ma. prasowetagi: Biedronka , pączki , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,