Drogeria

Lenor Haute Couture – nowa linia inspirowana zapachami francuskich perfum

Poniedziałek, 18 grudnia 2023
Należąca do Procter & Gamble marka Lenor prezentuje kolekcję Lenor Haute Couture – trzy nowe płyny do płukania tkanin inspirowane francuskimi perfumami.
Płyny do płukania Lenor na długo pozostawiają na tkaninach luksusowy zapach, nadając im przyjemną i długotrwałą świeżość, która możliwa jest dzięki zastosowaniu unikatowej technologii perfum Lenor. To jednak nie jedyna innowacja marki – płyny nie zawierają barwników, a ich butelki są wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących w 100% z recyklingu i mogą być poddane powtórnemu przetworzeniu. Z kolei za niebywałą miękkość tkanin odpowiadają składniki, które aż w 85% są pochodzenia roślinnego. Wszystkie trzy pozostawiają na tkaninach luksusowy zapach, nadając im nieodparcie przyjemną i długotrwałą świeżość. Linia obejmuje: Lenor Haute Couture ‘L'Ingenue', Lenor Haute Couture ‘La Desirable' oraz Lenor Haute Couture ‘L'éclatante'. Ambasadorką marki Lenor została Marta Lech-Maciejewska (szeroko znana jako Marta SuperStyler), która prywatnie prowadzi swoją własną markę modową, czerpiąc inspiracje właśnie z francuskiej mody.

Więcej informacji o Lenor dostępnych jest na stronie: https://www.everydayme.pl/marki/lenortagi: Procter & Gamble , Lenor , Lenor Haute Couture , płyny do płukania tkanin inspirowane ,