Z rynku FMCG

Życzenia świąteczne od Hochland Polska

Poniedziałek, 04 grudnia 2023
Hochland Polska, zgodnie ze swoją wieloletnią już tradycją, przygotował dla swoich partnerów handlowych, podwykonawców i firm współpracujących specjalne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Tegorocznym motywem przewodnim kartki Hochland Polska, zarówno w kontekście treści, jak i wizualizacji, jest poczucie wspólnoty. Dlatego widzimy na niej osoby skupione wokół bożonarodzeniowego drzewka, najbardziej rozpoznawalnej świątecznej dekoracji. Radość, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, wspólne spełnianie marzeń i dążenie do celu – to wszystko sprawia, że nic nie dorównuje magii Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku!
 
Co roku decydujemy się na biznesowe życzenia świąteczne w wielu wersjach językowych, ponieważ gest ten zawiera w sobie spory ładunek emocjonalny. Tegoroczne życzenia zachęcają do dzielenia się tym co dobre, bo tylko razem można osiągnąć wszystko. Przez to tradycyjnie już są zgodne z duchem świąt, które mają łączyć ludzi, a życzenia właśnie temu służą! – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.Źródło:
Fot: mat. prasowe


tagi: Hochland Polska , życzenia świąteczne , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,