Z rynku FMCG

Jest już Kalendarz Hochland Polska 2024 „Co dobrego robimy w Hochland dla naszej planety”!

Wtorek, 28 listopada 2023
Już po raz 17. firma Hochland Polska zaprosiła swoich Pracowników, a w tej edycji także Dostawców Mleka, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Najnowszy kalendarz firmowy Hochland Polska to zbiór 12 prac przedstawiających dobre praktyki, które wspierają ochronę naszej planety – po jednym przykładzie na każdy kolejny miesiąc 2024 roku.
kalendarz_2024.jpg

Zrównoważony Rozwój to jeden z głównych filarów strategii Hochland. Dlatego to właśnie ta tematyka została pokazana w firmowym kalendarzu Hochland Polska na rok 2024. Jak zwykle powstał on na podstawie prac nadesłanych przez Pracowników Hochland Polska, ponadto do udziału zaproszeni zostali także związani z marką Dostawcy Mleka. Tegoroczne hasło konkursowe brzmiało: „Co dobrego robimy w Hochland dla naszej planety”, a zadaniem uczestników było sfotografowanie swojej dobrej praktyki i opisanie w kilku słowach jak wpływa ona na dobro planety.

Są propagatorami zrównoważonego rozwoju, a przy tym robią po prostu świetne zdjęcia – Pracownicy i Dostawcy Mleka Hochland Polska po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. I dodaje: Komisja konkursowa z roku na rok staje przed coraz większym wyzwaniem, aby wybrać najbardziej kreatywne zgłoszenia, ale wiemy, że znów się nam udało. Te 12 prac najlepiej obrazuje to, co dobrego robimy w Hochland dla naszej planety i z czego jesteśmy tak dumni. Serdecznie gratulujemy laureatom i już dziś zapraszamy naszych Przyjaciół i Partnerów do przyszłorocznego konkursu.

Konkurs2023finalnew.jpg


Źródło: Hochland Polska
Fot: mat. prasowe


tagi: Kalendarz Hochland Polska , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,