Z rynku FMCG

Mazowieckie Święto Chleba i Sera jest zawsze wyjątkowe!

Poniedziałek, 18 września 2023
Mazowieckie Święto Chleba i Sera to impreza z kilkuletnią tradycją, która każdego roku przyciąga do Węgrowa wielu gości. Tak było również w tym roku! To niepowtarzalna okazja, by fantastycznie spędzić czas w gronie najbliższych i posmakować wyjątkowe wiejskie chleby oraz sery.
Hochland Polska od kilku lat współorganizuje Mazowieckie Święto Chleba i Sera. Niedzielny program wydarzenia był pełen atrakcji. Świętowanie rozpoczęto od mszy świętej w Bazylice Mniejszej na Rynku Mariackim. Następnie uczestnicy przemaszerowali z Bazyliki pod scenę przy udziale Miejskiej Orkiestry Dętej. Burmistrz Węgrowa serdecznie powitał gości, a Zespół Ludowy Węgrowianie dostarczył autentycznego folkloru.

Na węgrowskim rynku była strefa z przekąskami Hochland, WEGE SIOSTRY, stoisko Hochland tu jest pysznie - z ofertami pracy oraz stoisko zrównoważonego rozwoju Hochland.

W trakcie dnia było można podziwiać występy utalentowanych artystów, w tym: Aleksandry Gotowickiej, Zespołu Kabaretowego Jar-Senior, Zespołu "Art-Senior", a także solistek. Nie zapominano również o konkursach – podczas Mazowieckiego Święta Chleba i Sera zostali wyłonieni zwycięzcy w kategoriach: "Najpiękniejszy wieniec dożynkowy", "Najsmaczniejszy chleb wiejski" oraz "Najsmaczniejsza potrawa z serami firmy Hochland". Nastąpiło też rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejsze ogrody i balkony". Podczas wydarzenia zabrzmiały dźwięki muzyczne podczas koncertów zespołów Hochland Black Sapal, VICE VERSA oraz Łzy.

Mazowieckie Święto Chleba i Sera w Węgrowie to zawsze wyjątkowa okazja, aby aktywnie i miło spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny, delektując się wyjątkowymi i aromatycznymi smakami!

20230917_133706.jpg
20230918_051439.jpgŹródło: Hochland Polska
Fot: mat. prasowetagi: Hochland Polska , Mazowieckie Święto Chleba i Sera , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,