Kampanie i Promocje

Chrupersy ryżowe od Lubelli z nową kampanią reklamową

Poniedziałek, 18 września 2023
Ryżowe, z pełnym ziarnem i witaminami, a w dodatku wybitnie chrupiące – takie właśnie są Chrupersy – nowe płatki śniadaniowe od Lubelli. To właśnie te benefity produktowe podkreśla marka w najnowszej komunikacji skierowanej do rodziców.
Nowa kampania reklamowa Chrupersów skierowana jest do rodziców, którzy zwracają uwagę na jakość oraz atrakcyjność posiłków i szukają sprawdzonych rozwiązań na pyszne śniadania dla swoich dzieci. Ryżowe Chrupersy od Lubelli to nie tylko najbardziej chrupiące płatki śniadaniowe, ale także pełne ziarno i witaminy w pysznej formie. Dodatkowo produkt nie zawiera syropu glukozowego i oleju palmowego. Kampanię oraz dedykowany spot reklamowy (link poniżej) można zobaczyć w najpopularniejszych stacjach TV, na platformach Youtube, VOD, META oraz na stronach www. Przez cały wrzesień Chrupersy od Lubelli są także obecne na nośnikach OOH. Lubella Chrupersy to 3 wybitnie chrupiące warianty płatków śniadaniowych stworzonych na bazie ryżu: ryżowe ziarenka, czekoladowe spinnery i cynamonowe gwiazdki.

Agencja: Piloci Studio (adaptacja spotów), Well-Rounded Design (projekt OOH)
Dom mediowy: Starcom
Link do spotu: https://youtu.be/OMpzGBp3l00

Chrupersy_KV_3.jpg


Źródło: Maspex
Fot: mat. prasowe


tagi: Chrupersy ryżowe , Lubella , kampania reklamowa , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,