Wywiady

Trzy pytania do Łukasza Lisiusa, Senior Sales Managera w Capri-Sun

Poniedziałek, 15 maja 2023 Autor: Monika Książek , HURT & DETAL Nr 05/207. Maj 2023
Trzy pytania do Łukasza Lisiusa, Senior Sales Managera w Capri-Sun kieruje Monika Książek.
Capri-Sun – z czego znana jest marka?

Flagowym produktem Capri-Sun są kultowe już napoje w saszetkach ze słomką. Starsi konsumenci znają je jeszcze z czasów swojego dzieciństwa, młodsi natomiast z ciekawością odkrywają nasze wyjątkowe produkty.

Napoje Capri-Sun oferujemy obecnie w 3 smakach – Multivitamina, Jungle drink i Mystic Dragon. W ciągu najbliższych kilku tygodni w sklepach pojawi się również nowy smak – Monster Alarm. Jako marka międzynarodowa działająca w ponad 100 krajach mamy możliwość czerpania z produktów dostępnych na wielu rynkach. Obecnie pracujemy nad rozszerzeniem naszego portfolio napojowego o nowe smaki i nowe kategorie.

Czy oferta Capri-Sun wpisuje się w trendy na rynku napojów?

W kategorii soków i napojów niegazowanych od zawsze dominuje smak i naturalny skład. W Capri-Sun nasze zadanie jest dodatkowo złożone ponieważ musimy zdobyć uznanie w oczach konsumenta (dziecka) i shoppera (mamy). Dlatego właśnie oferujemy naszym małym konsumentom ciekawe smaki pełne zabawy. Wszystkie produkty Capri-Sun to mieszanki smaku wielu owoców dopasowane do preferencji dzieci. Mamy naszych małych konsumentów cieszy fakt, że produkty Capri-Sun są wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników, bez konserwantów, barwników, czy sztucznych aromatów. Dodatkowo nasze produkty są w pełni wegańskie.

Czy w sezonie letnim pojawią się nowości?

Na ten sezon przygotowaliśmy coś specjalnego – nową linię egzotycznych smaków Jungle Drink, z serią sześciu animowanych zwierzątek na opakowaniach. Jesteśmy przekonani, że zdobędą one uznanie małych konsumentów, zainspirują do poszerzania wiedzy przyrodniczej i zwrócą uwagę na potrzebę ochrony zagrożonych gatunków zwierząt.

Ponieważ troska o środowisko i jego mieszkańców jest bardzo ważna dla Capri-Sun, zdecydowaliśmy się objąć opieką sponsorską Orangutana JOKO – mieszkańca ZOO Orientarium Łódź, który jest także jednym z bohaterów linii Jungle Drink.


tagi: Capri-Sun , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,