Drogeria

Mateusz Gessler & Somat – duet ekspertów w Twojej kuchni

Czwartek, 20 kwietnia 2023
Mateusz Gessler to jeden z najlepszych polskich szefów kuchni, właściciel restauracji i prowadzący programy o tematyce kulinarnej.
Marka Somat od ponad 50 lat jest zaś synonimem innowacyjnych środków do zmywarek, dając pewność, że naczynia będą perfekcyjnie czyste. A teraz ci dwaj eksperci nawiązują długofalową współpracę – Mateusz pokaże, jak żyć ze smakiem i czerpać przyjemność z gotowania, a Somat udowodni, że z dobrym środkiem do zmywarek kuchenne przygody mogą mieć tylko lśniące strony. Tego duetu nie da się przeoczyć. A brudne naczynia? So what? Somat! Mateusz Gessler i marka Somat to niewątpliwi #mistrzowiewkuchni – eksperci nieuznający kompromisów w zakresie jakości. Długoterminowa współpraca Mateusza Gesslera z marką Somat obejmuje aktywności 360°, w tym obecność w telewizji, sponsoring programu Hell’s Kitchen i działania w digital, social mediach, in-store oraz organizację eventów i konferencji. Ponadto nowy spot Somat z udziałem Mateusza Gesslera, który został nagrany w Polsce, będzie emitowany zarówno w naszym kraju, jak i zostanie zaadoptowany na rynki zagraniczne.

3.jpgtagi: Mateusz Gessler , Somat , drogeria , sprzedaż , handel , konsument , rynek FMCG , kosmetyki , środki higieny , środki czystości ,