Z rynku FMCG

Mleczne spotkanie w Białymstoku!

Poniedziałek, 27 marca 2023
W dniu 25 marca 2023 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbyło się Mleczne Spotkanie organizowane przez Polską Izbę Mleka i sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka.
Na specjalnie przygotowanym stoisku PIM, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Najmłodsi mieli szansę spróbować swoich sił w mlecznej zagrodzie, gdzie można było sprawdzić się w umiejętności dojenia sztucznej krowy oraz przy stanowiskach z mlecznymi kartami pracy pełnymi łamigłówek i kolorowanek. Dodatkowo przygotowano m.in. kącik do malowania buziek oraz plecenia warkoczyków. Każdy z uczestników spotkania mógł przekonać się osobiście, że produkty mleczne posiadają wiele wartości odżywczych i są pyszne, ponieważ stoisko PIM wyposażone było w materiały informacyjne oraz mleczne przysmaki. Nie mogło zabraknąć również atrakcyjnych upominków i gadżetów.

Organizacja mlecznych spotkań stanowi kontynuację dotychczasowych działań Polskiej Izby Mleka mających na celu promocję spożycia mleka i jego przetworów wśród dorosłych konsumentów podejmujących decyzje zakupowe oraz wśród dzieci aby kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe już najmłodszych lat.Źródło: Polska Izba Mlekatagi: rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,