Z rynku FMCG

THE BEST PRODUCT 2022 OFEMININ.PL - Prestiżowa nagroda Klubu Ekspertek Ofeminin dla Hochland Sielski

Poniedziałek, 27 marca 2023
The Best Product 2022 to nagrody przyznawane przez Ekspertki serwisu ofeminin.pl. Wybierają one najlepsze produkty, które pojawiły się na polskim rynku, testują, a następnie nagradzają w konkretnych kategoriach. W tym roku w kategorii FOOD drugie miejsce zajął żółty ser w plastrach Hochland Sielski.
Hochland Sielski powstaje w Węgrowie w jednym z najczystszych rejonów Polski zwanym Zielonymi Płucami Polski. Jest produkowany z mleka z polskich rodzinnych gospodarstw i oferowany w trzech wariantach: Klasyczny wyróżnia delikatnie owocowy, zrównoważony smak i charakterystyczne dziury, Śmietankowy to propozycja dla miłośników aksamitnych, łagodnych smaków i serowej delikatności, a Wędzony to ser z dziurami łączący w sobie owocową nutę z naturalnym wędzeniem dymem olchowym. Hochland Sielski wyróżnia jednak nie tylko wyśmienity smak, ale także jedyne na rynku zamknięcie na funkcjonalny rzep. To najdoskonalsze połączenie pysznego smaku z wygodą i filozofią zero waste – idealna świeżość sera to najlepszy argument do tego, by nie wyrzucać żywności, a puste opakowanie z powodzeniem sprawdzi się do przechowania kanapek na drugie śniadanie, mrożenia owoców czy grupowania drobnych rzeczy w domu, jak np. paragony.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że Klubu Ekspertek Ofeminin docenił nasz Hochland Sielski, przyznając mu drugie miejsce w kategorii Food. Wiemy, że 100% Testerek uznało jego smak za dobry lub bardzo dobry i zauważyło, że dzięki innowacyjnemu opakowaniu zachowuje świeżość dłużej od innych serów żółtych w plastrach dostępnych na rynku. Ponadto 98% Ekspertek planuje ponowny zakup Sielskiego, co jest dla nas najważniejsze. Liczby więc mówią same za siebie, a my dziękujemy za nagrodę, która pokazuje nam, że warto stawiać nie tylko na wyśmienite walory smakowe, ale i innowacyjne opakowania w stylu zero waste – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

tagi: THE BEST PRODUCT , Klub Ekspertek Ofeminin , Hochland Sielski , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,