Kampanie i Promocje

W Stokrotce rusza Sobotnie Płatkobranie

Czwartek, 09 marca 2023
11 marca w sklepach sieci Stokrotka rusza nowa akcja promocyjna – Sobotnie Płatkobranie. Będą mogli w niej wziąć udział wszyscy posiadacze aplikacji mobilnej Nasza Stokrotka, a jest ich już ponad 1,5 miliona.
W ramach akcji premiowane będą zakupy w sklepach Stokrotka w wybrane soboty marca – 11, 18 i 25. Za każde wydane w tych dniach 49 zł klienci otrzymają w aplikacji 5 dodatkowych Płatków.

– Pierwsze urodziny aplikacji Nasza Stokrotka to idealna okazja do świętowania. Chcemy podziękować naszym klientom za to, że są z nami i tak chętnie korzystają z aplikacji. Takie akcje promocyjne jak Sobotnie Płatkobranie umożliwiają szybsze zebranie większej liczby Płatków, które można następnie wymienić na ulubione produkty w dużo niższych cenach, nawet za jeden grosz – informuje Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki.

Regulamin Sobotniego Płatkobrania dostępny jest na www.stokrotka.pl. W akcji obowiązują wyłączenia. Informacje na temat promocji sprawdzić można w gazetce znajdującej się w sklepach, na stronie internetowej sieci oraz w aplikacji Nasza Stokrotka.


Źródło: Stokrotka


tagi: Stokrotka , Sobotnie Płatkobranie , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,