Kampanie i Promocje

Biedronka świętuje Dzień Kobiet

Wtorek, 07 marca 2023
Już od wielu lat Biedronka udowadnia, że to nie diamenty, a kwiaty są najlepszym przyjacielem kobiety. W ubiegłym roku z okazji Dnia Kobiet klienci sieci kupili ok. 4 miliony bukietów kwiatów, a ich sprzedaż wzrosła w tym okresie aż o 500%. W tym roku oferta Biedronki z okazji Dnia Kobiet usłana jest kwiatami, którym towarzyszą także słodycze, kosmetyki oraz oferta Biedronka Home.
Jakie kwiaty najbardziej lubią klienci Biedronki? Na podium najczęściej wybieranych kwiatów z okazji Dnia Kobiet w Biedronce tradycyjnie znajdują się tulipany, róże oraz goździki.

Od poniedziałku 06.03 w ofercie Biedronki znalazło się aż 17 rodzajów ciętych kwiatów i bukietów mierzących od 28 do 60 cm. Bukiety premium w cenie 34,99 zł składają się z kilku rodzajów kwiatów np. margaretek, róż i goździków. Dostępne są też bukiety w wytrzymałych rattanowych osłonach w cenie 21,99 zł. Goździki (10 szt.) kosztują 9,99 zł, bukiet 11 klasycznych czerwonych róż można kupić już za 11,99 zł. Do wyboru jest również bukiet  9 szt. róż o wysokości 50 cm za 15,99 zł lub symboliczna jedna róża o wysokości 60 cm za 5,99 zł. Z kolei symbol nadchodzącej wiosny – tulipany można kupić w postaci bukietów różnej wielkości: 19 szt. za 26,99 zł,  15 szt. za 18,99 zł, 10 szt. za 13,99 zł.

Z roku na rok widzimy, że Polacy ufają Biedronce, jeśli chodzi o zakup kwiatów. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom, wypełniając nimi nasze sklepy – zaczynając od kwiatów ciętych, kończąc na kwiatach doniczkowych, które również są częstym wyborem naszych klientów - mówi Artur Malesiński, starszy kupiec odpowiedzialny za ofertę kwiatów w sieci Biedronka.

Ofertę kwiatów uzupełnia oferta słodkich podarunków, a wśród nich – praliny Rafaello w cenie 7,99 zł/op. przy zakupie 2 szt. (tylko w poniedziałek 6.03), czekoladki Merci w cenie 9,99 zł/op. przy zakupie 2 szt. (tylko w środę 8.03),  Bombonierka Baryłki klasyczne E.Wedel w cenie 13,99 zł/op. przy zakupie 2 szt. oraz praliny Toffifee w cenie 9,99zł/op. przy zakupie 2 szt. (od poniedziału do soboty 6.03-11.03). Podane ceny obowiązują przy użyciu karty Moja Biedronka.

Każda kobieta ucieszy się również z produktów do pielęgnacji. W okolicznościowej ofercie Biedronki tylko we wtorek 7.03 wszystkie damskie kremy do twarzy i perfumy kupić można w promocji 1+1 gratis z kartą Moja Biedronka.

Z myślą o paniach Biedronka przygotowała też specjalną ofertę produktów w Biedronka Home, dostępną do 8 marca włącznie. Obejmuje ona akcesoria elektroniczne, kosmetyczne, domowe, torebki czy biżuterię, np. bransoletki z cyrkoniami w cenie 34,99 zł/szt., słuchawki nauszne z mikrofonem za 49,99 zł/szt. czy prostownicę do włosów z regulacją temperatury w cenie 44,99 zł/szt.Źródło: Biedronka
Fot: Pixabaytagi: Biedronka , Dzień Kobiet , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,