Kampanie i Promocje

A TY, Z KIM TYMBARKUJESZ?

Poniedziałek, 27 lutego 2023
Napoje Tymbark od lat towarzyszą nam przy wspólnych posiłkach i są nieodłącznym elementem czasu spędzanego z bliskimi przy stole. Dlatego w najnowszej kampanii Tymbark tworzy nowe słowo, które odmienione przez osoby doskonale podkreśla każdą z tych chwil!
W kampanijnych spotach marka pokazuje różne sposoby na tymbarkowanie. Tym, co łączy wszystkich bohaterów jest spotkanie przy wspólnym posiłku i oczywiście napoje Tymbark! Nieważne, czy to randka, rodzinny obiad czy domówka ze znajomymi – Tymbark stwarza okazje do wielu spotkań z bliskimi i podkreśla ich znaczenie.

Tymbarkować można we dwoje, z rodziną albo przyjaciółmi. W domu, w szkole lub na pikniku w parku. Każdy robi to tak, jak lubi z ulubionym smakiem napoju Tymbark, który sprawdzi się jako niezastąpiony dodatek do każdego dania i na każdą okazję.

Kampania telewizyjna będzie miała kilka odsłon. Dodatkowo komunikację będzie można śledzić w social mediach (Instagram, Facebook).

Zobacz, co to znaczy tymbarkować: https://www.youtube.com/watch?v=6uZjYn7Y_ck

Agencja reklamowa: Publicis – kreacja i produkcja
Dom Mediowy: Starcom
Dom Produkcyjny: Grupa Maspextagi: Tymbark , kampania , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,