Kampanie i Promocje

Wystartowała rekrutacja do 12. edycji „The Lidl Way to Career”

Poniedziałek, 27 lutego 2023
Właśnie wystartowała rekrutacja do kolejnej – już 12. – edycji programu stażowego The Lidl Way to Career! W tym roku Lidl Polska poszukuje studentów oraz absolwentów, którzy chcą rozwinąć skrzydła w obszarach takich jak np. logistyka, administracja, HR, finanse, sprzedaż czy zakupy. Stażyści otrzymają również wyższe niż w zeszłym roku wynagrodzenie – aż 4150 zł brutto miesięcznie. Aplikację na staż można składać przez stronę internetową kariera.lidl.pl.
The Lidl Way to Career to program stażowy, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem studentów i absolwentów. W poniedziałek, 27 lutego, wystartowała rekrutacja do 12. edycji tego programu. Sieć Lidl Polska poszukuje ambitnych i pracowitych osób, które od lipca do września br. będą chciały nabyć nowe umiejętności zarówno w centrali, jak i w biurach sprzedaży firmy w obszarach takich jak: m.in. logistyka, administracja, HR, finanse, sprzedaż, zakupy. W rekrutacji do The Lidl Way to Career mogą uczestniczyć osoby ze statusem studenta lub absolwenci do 30. roku życia.

 – Uczestnictwo w programie The Lidl Way to Career to dobra okazja, by wakacje były pełne wyzwań oraz możliwości rozwoju. W trakcie trzymiesięcznego stażu uczestnicy programu mają szansę nie tylko zdobyć nowe doświadczenie, które jest bezcenne na rynku pracy, ale także spędzić czas w fantastycznej atmosferze, poznając wiele inspirujących osób. To ogromna szansa na to, aby uczyć się od ekspertów z branży retail – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR w Lidl Polska.

Oprócz możliwości nabycia umiejętności oraz poszerzenia wiedzy, tegoroczni stażyści biorący udział w The Lidl Way to Career otrzymają również wyższe niż w poprzednich latach wynagrodzenie – aż 4150 zł brutto miesięcznie. Rekrutacja ruszyła w poniedziałek 27 lutego – aplikować można przez stronę internetową kariera.lidl.pl. W tym roku Lidl Polska poszukuje blisko 80 stażystów – ponad 50 do różnych działów w centrali firmy, a niespełna 30 do biur sprzedaży w całej Polsce. Wybór lokalizacji jest w tym roku bardzo duży.

Stażyści, którzy przejdą proces rekrutacji, otrzymają umowę o staż oraz odbędą trzymiesięczny staż w pełnym wymiarze godzin od 3 lipca do 29 września br. W trakcie programu stażowego będą mieli okazję opracowywać interesujące case studies, współpracować z doświadczonymi specjalistami, a także samodzielnie zrealizować projekt.tagi: The Lidl Way to Career , rekrutacja , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,