Z rynku FMCG

WSP „Społem” Gazelą Biznesu 2022

Czwartek, 09 lutego 2023
Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” od lat jest laureatem wielu nagród, odznaczeń i wyróżnień, których w swoim portfolio posiada już przeszło sto. W tym roku, już po raz czwarty, firma dołączyła do elitarnego grona przedsiębiorstw wyróżnionych Gazelą Biznesu. Uzyskanie tego tytułu jest świadectwem dobrej renomy i stabilności WSP „Społem” na rynku oraz niezaprzeczalnym dowodem transparentności wyników finansowych.
Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Laureaci wybierani są spośród firm, które odnotowały rozwój i zwiększone obroty przez trzy kolejne lata od daty ogłoszenia plebiscytu. To oznacza, że nagradzany nie jest jednorazowy skok sprzedażowy, tylko długofalowy proces. - To bardzo ważne dla nas wyróżnienie. Jesteśmy polską firmą o 100-letnim doświadczeniu. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu najlepszych specjalistów, udało nam się zbudować mocną markę, która cieszy się zaufaniem konsumentów oraz partnerów biznesowych w kraju i za granicą. Fakt, że już po raz czwarty znaleźliśmy się w gronie laureatów zestawienia Gazele Biznesu jest potwierdzeniem naszego dynamicznego rozwoju. Pokazuje też, że Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” to uznana marka, której można zaufać – podkreśla Zbigniew Mojecki, z-ca prezesa ds. handlowych WSP „Społem”.

Tajemnica sukcesu Spółdzielni tkwi w połączeniu kilku czynników takich jak: unikalne i tradycyjne polskie receptury, starannie wyselekcjonowane składniki oraz zaawansowane metody produkcyjne.  Najbardziej znany produkt oferowany przez WSP „Społem” - Majonez Kielecki w swoim składzie nie tylko nie zawiera konserwantów, ale również substancji wzmacniających smak czy zapach, substancji zagęszczających oraz barwników. To właśnie dzięki temu z roku na rok zyskuje nowych zwolenników. – Majonez Kielecki jest symbolem tradycji, znany od pokoleń i niezmienny w smaku. Nasza firma od początku stawia na najwyższą jakość, dzięki czemu zdobyliśmy zaufanie konsumentów. Stale jednak rozwijamy ofertę. Pod koniec ubiegłego roku do sklepów trafiła nasza Ćwikła z chrzanem, która bardzo szybko zdobyła uznanie klientów. Natomiast rok 2023 zaczynamy z Majonezem Kieleckim z oliwkami oraz Sosem Kieleckim chrzanowym. I nie zatrzymujemy się. W niedługim czasie zaprezentujemy kolejne produkty, które – mamy nadzieję – także przypadną do gustu odbiorcom – dodaje Zbigniew Mojecki.Źródło: WSP „Społem”
Fot: wspspolem.com.pl

tagi: WSP Społem , Gazela Biznesu , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,