Nowości

W Walentynki zakochaj się w słodyczach Colian

Środa, 01 lutego 2023
Słodycze to jeden z najchętniej wybieranych upominków wręczanych podczas święta zakochanych. Gustowne bomboniery w dedykowanej szacie graficznej sprawdzają się jednak nie tylko przy okazji deklaracji poważnych uczuć, ale też jako podkreślenie codziennej życzliwości i koleżeńskiej sympatii. Słodkie upominki od firmy Colian to unikalny prezent dla każdego i na każdą okazję – warto po nie sięgnąć również w dniu Walentynek. Marki Goplana i Solidarność przygotowały na tę okazję coś specjalnego.

Wyjątkowa propozycja od marki Goplana
Praliny Pistachio od Goplany to gwarancja pysznego smaku zamkniętego w dedykowanej na tę okazję szacie graficznej. Intensywny, fuksjowy kolor opatrzony subtelnym hasłem „for you” oraz motywem finezyjnych serc idealnie sprawdzi się jako walentynkowy upominek. Praliny Pistachio od Goplany to absolutny „must have” każdego detalisty.
Goplana PISTACHIO 200 g, cena det. ok. 17,99 zł

Goplana_Owijka_Walentynki_v6.jpgSolidarność stawia na ponadczasowe klasyki w niebanalnej formie podania
L’Amour to kolekcja starannie wyselekcjonowanych pralin w dziesięciu unikatowych smakach opatrzona oryginalną szatą graficzną z dedykacją „dla Ciebie”. Francuskie słowo L’Amour oznaczające miłość, podkreśla wyjątkowy charakter produktu i walentynkową okazję zakupową.
L’Amour od Solidarności 165 g, cena det. ok. 17 zł

Obraz2.pngPraliny Czekoladowe Tajemnice z dedykacją „Specjalnie dla Ciebie” to słodki upominek dla kogoś, kto jest dla nas ważny. Abstrakcyjna szata graficzna w wyróżniającej się kolorystyce będzie oryginalnym prezentem nie tylko z okazji dnia zakochanych.
Czekoladowe Tajemnice od Solidarności 238 g, cena det. ok. 24 zł

Obraz3.png


Śliwka Nałęczowska to doskonała propozycja dla fanów klasycznych smaków będących połączeniem polskiej śliwki i wytrawnej czekolady. Kultowy produkt sprawdzi się jako uzupełnienie walentynkowego prezentu, jak również w formie indywidualnego i niezobowiązującego upominku.
Obraz4.png


Śliwka Nałęczowska w torebce 350 g, cena det. ok. 24 zł
Bombonierka Śliwka Nałęczowska w ozdobnej puszce 490 g, cena det. ok. 55 zł
Śliwka Nałęczowska sztabka 190 g, cena det. ok. 14 zł

Słodycze to jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków upominków z okazji Walentynek. Sprzedaż pralin w tym czasie jest wyższa od tej towarzyszącej Dniu Matki czy Dniu Dziecka.Źródło: Colian


 

tagi: Walentynki , Colian , słodycze , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,