Nowości

Nowości AGNESI w ofercie NORTH COAST

Czwartek, 02 lutego 2023
NORTH COAST, największy w Polsce dystrybutor włoskich produktów premium, rozszerzył swoją ofertę o nowe smaki tradycyjnej pasty pesto znanej na całym świecie kultowej marki AGNESI.
NORTH COAST z włoskim producentem AGNESI współpracuje blisko 30 lat. To jeden z pierwszych i największych dostawców tego dystrybutora. Producent znany jest na świecie przede wszystkim ze świetnych jakościowo makaronów, ale także wysublimowanych dodatków, dzięki którym szybko i bez wysiłku można wyczarować w domu smaki słonecznej Italii. Teraz NORTH COAST proponuje od AGNESI nowości - dwa rodzaje pysznej pasty pesto: Pesto z karczochów i Pesto z bakłażana.

Pesto z karczocha AGNESI powstaje ze świeżych karczochów, które bez pośpiechu dojrzewają w ciepłych promieniach włoskiego słońca. Dokładnie zmiksowane i połączone z Olio di Olive Extra Vergine przyjmują idealnie gładką konsystencję do smarowania, a jednocześnie świetnie łączącą się z innymi składnikami potraw.

Pesto z bakłażana wytwarzane jest zgodnie z tradycyjną recepturą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Powstaje z wyselekcjonowanych bakłażanów z dodatkiem oryginalnego włoskiego sera Grana Padano, który dodaje paście wyrazistości śródziemnomorskich dań.

Nowe smaki pesto AGNESI to doskonała propozycja na wyrafinowany i smaczny obiad dla najbardziej wybrednych smakoszy, który przygotujesz w kilkanaście minut. Pesto sprawdzi się jako dodatek do makaronów, gnocchi, pizzy, pieczywa, tostów, czy focaccii.

NORTH COAST
www.northcoast.com.pltagi: AGNESI , NORTH COAST , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,