Z rynku FMCG

Lidl Polska i Fundacja Mam Marzenie zapraszają na Wielką Galę Charytatywną

Czwartek, 08 grudnia 2022
Już w sobotę 10 grudnia o godz. 18:00 w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się XVIII Wielka Gala Charytatywna „Razem na straży marzeń”. Doroczne wydarzenie Fundacji Mam Marzenie, którego głównym partnerem jest sieć Lidl Polska, co roku przyciąga rzesze widzów. Tegorocznym motywem Wielkiej Gali Charytatywnej będzie spełnianie marzeń najmłodszych o zostaniu mundurowym, czyli np. strażakiem, policjantem lub żołnierzem. Galę poprowadzą Małgorzata Kożuchowska i Rafał Zawierucha. Na scenie wystąpią ponadto: Bovska, Ewelina Flinta, zespół Three of Us oraz Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych w Poznaniu.
„Więc pozwólcie dzieciom marzyć, bo cóż złego jest w marzeniach? Wszystko może się przydarzyć. A gdy marzysz, świat się zmienia” – to słowa wiersza napisanego przez Bogusię Siedlecką-Goślicką – pierwszą podopieczną Fundacji „Mam Marzenie”. Dziewczynce chorej na łamliwość kości udało się zrealizować swoje największe marzenie – odwiedzić Disneyland w Orlando na Florydzie i zobaczyć bajkowy świat Walta Disney’a. Misją Fundacji Mam Marzenie jest bowiem spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Od początku jej istnienia, czyli 2003 roku, dzięki jej działaniom udało się spełnić prawie 10 000 marzeń. A te są różne – od wizyty w Legolandzie czy Disneylandzie, przez spotkanie z ukochanym idolem, po możliwość zagrania roli w filmie bądź dostanie upragnionego przedmiotu.

Corocznie w grudniu Fundacja organizuje wielką dobroczynną galę, z której dochód przekazany zostaje na rzecz jej podopiecznych, a od wielu lat jej głównym partnerem pozostaje Lidl Polska. Również tym razem sieć wspiera wydarzenie, które odbędzie się w przepięknej Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która na dwóch kondygnacjach mieści aż 950 osób. Galę poprowadzą Małgorzata Kożuchowska i Rafał Zawierucha. Na scenie wystąpią ponadto: Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych w Poznaniu, zespół Three of Us, Bovska oraz Ewelina Flinta. Lidl Polska obejmuje wsparciem także inne wydarzenia organizowane przez Fundację, między innymi charytatywną imprezę sportową „Idziemy po marzenia".

„Jako Lidl Polska, od wielu lat wspieramy Fundację Mam Marzenie m.in. jako główny partner corocznej Wielkiej Gali Charytatywnej. Ten piękny koncert jest pewnym podsumowaniem oraz zaprezentowaniem Fundacji osobom, które dotychczas jej nie znały. Działaniu Fundacji przyświeca piękna idea – spełnianie dziecięcych marzeń, aby zapewnić im niezapomniane przeżycia, dające radość i siłę do walki z chorobą. Wierzymy w misję Fundacji i moc, którą daje podbudowana nadzieja” – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications and CSR Lidl Polska.

Bilety na XVIII Wielką Galę Charytatywną, która odbędzie się 10 grudnia o godz. 18:00 w Auli UAM w Poznaniu, przy ul. Wieniawskiego 1, można kupić online. Serdecznie zapraszamy na wydarzenie!


Źródło: Lidl
tagi: Lidl Polska , Fundacja Mam Marzenie , Wielka Gala Charytatywna , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,