Konkursy i loterie

Rusza Loteria HIT! Do wygrania kasa na co chcesz!

Poniedziałek, 01 sierpnia 2022
Wygraj kasę na co tam chcesz! - pod tym hasłem marka HIT rusza z ogólnopolską loterią, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody pieniężne. Główna wygrana to aż 100.000 zł, które można przeznaczyć na realizację nawet najbardziej fantazyjnych pomysłów. Dodatkowo codziennie co godzinę losowane jest 100 zł oraz nagroda dnia 1000 zł. Loterii towarzyszy kampania na Facebooku, Instagramie, YouTube i TikToku a także reklama displayowa. Loteria komunikowana jest dodatkowo poprzez dedykowaną szatę graficzną opakowań oraz materiały BTL w punktach sprzedaży.
Loteria charakteryzuje się niskim progiem wejścia - aby wziąć w niej udział wystarczy kupić dowolne opakowanie ciastek HIT i zachować paragon. Następnie należy zarejestrować paragon na stronie internetowej https://wygrajzhit.pl/. Informację o wygraniu jednej z 1800 nagród w wysokości 100 zł lub o uczestnictwie w losowaniach nagrody dziennej oraz głównej otrzymujemy od razu po zarejestrowaniu paragonu.

Paragony można rejestrować od 01 sierpnia 2022, a sama loteria potrwa aż do 14 października 2022. Losowanie nagrody głównej - 100 000 zł odbędzie się 20 października br.


tagi: Loteria HIT , Bahlsen , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , przemysł spożywczy ,