Konkursy i loterie

Strzel bramkę w aplikacji InPost i wygraj bilety na mecz Reprezentacji Polski

Czwartek, 14 lipca 2022
13 lipca ruszyła wakacyjna loteria dla klientów InPost. Każdy, kto do 24 sierpnia skorzysta z dostawy do Paczkomatu® i posiada Aplikację InPost, będzie miał szanse zawalczyć o bilety na mecz Polska – Holandia rozgrywany w ramach Ligii Narodów. Dodatkowo, jej uczestnicy powalczą o specjalne pakiety VIP, które pozwolą podejrzeć z bliska trening i na własne oczy zobaczyć, jak przebiegają przygotowania do meczu Biało–Czerwonych.
„W związku z ogłoszeniem naszego partnerstwa strategicznego Reprezentacji Polski w piłce nożnej zapowiadaliśmy, że dostarczymy naszym klientom sporą dawkę sportowych emocji. Oto one. Już dziś oddajemy w ich ręce aż 400 darmowych biletów na przedostatni wielki sprawdzian formy naszej reprezentacji przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Katarze. Aby je wygrać wystarczy wykazać się celnością strzelca w naszej aplikacji” - zachęca Anna Heimberger, Dyrektor marketingu InPost Polska.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze coraz bliżej. 22 listopada nasi piłkarze usłyszą pierwszy gwizdek w swoim inauguracyjnym meczu, kiedy w drodze o tytuł „Mistrza Świata” zmierzą się z reprezentacją Meksyku. Już teraz klienci InPost mogą poczuć przedsmak emocji związanych z turniejem. Wystarczy, że wezmą udział w loterii przygotowanej przez InPost. Do wygrania w niej jest aż 200 podwójnych wejściówek na mecz Polska – Holandia, który odbędzie się 22 września na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Na prawdziwych kibiców czeka dodatkowo coś specjalnego - 10 wejściówek VIP. Dzięki nim nie tylko poczują sportowe emocje na meczu, ale będą mogli wraz z dzieckiem pojawić się na oficjalnym treningu reprezentacji na stadionie PGE Narodowym w Warszawie i na własne oczy zobaczyć, jak wygląda trening Biało-Czerwonych na ostatniej prostej do Kataru.

Droga do zdobycia biletu jest bardzo prosta. Wystarczy jako sposób dostawy swojej przesyłki wybrać Paczkomat®. Następnie zdalnie odebrać ją z wykorzystaniem aplikacji InPost Mobile, wypełnić krótki formularz, obrać odpowiednią taktykę uderzenia i trafić piłką do bramki. Każdy gol to możliwość wygranej, a każda kolejna przesyłka odebrana z Paczkomatu® z aplikacją InPost Mobile, to dodatkowa szansa na przeżycie niezapomnianych sportowych emocji z Reprezentacją Polski i InPostem.

Loteria trwa od 13 lipca do 24 sierpnia 2022 br.

Organizatorem loterii jest Agencja Promocyjno-Reklamowa Smolar. Szczególy akcji i regulamin dostępny jest w aplikacji InPost Mobile oraz na https://inpost.pl/dla-kibica.

Aplikacja InPost Mobile dostępna jest do pobrania w sklepach Google Play App Store i HUAWEI AppGallery.
tagi: InPost , aplikacja , bilety , Reprezentacja Polski , logistyka , transport , dostawy , handel , sprzedaż ,