Kampanie i Promocje

Wystartowała nowa kampania WSP Społem dla kultowej polskiej marki

Środa, 01 grudnia 2021
Czym jest tradycja? Wydawać by się mogło, że wszyscy to wiemy, jednak w promocyjnym spocie pokazano, że każdy z nas rozumie ją nieco inaczej. Tym co łączy jej różne oblicza jest kultowy Majonez Kielecki, flagowy produkt WSP Społem, obecny na naszych stołach od ponad 60 lat, który możemy określić jako „składnik naszej tradycji”.
Kampania ma na celu wsparcie sprzedaży produktu w świątecznym sezonie oraz podkreślenie jego tradycyjnego charakteru. W jej ramach zaplanowano działania w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, prasie, internecie oraz współpracę z influencerami w social mediach.

Za strategię, kreację kampanii, działania w social mediach, współpracę z influencerami oraz nadzór produkcyjny nad spotami reklamowymi opowiada Optima Marketing Group z Krakowa. Film wyprodukowała Papaya Films. Zakupem mediów zajął się One House i Octopus Media.


LINK DO SPOTU REKLAMOWEGO:
https://www.youtube.com/watch?v=J9TUxlAXdBQtagi: WSP Społem , kampania , Majonez Kielecki , Optima Marketing Group , Papaya Films , kampania reklamowa , spot świąteczny , tradycja ,