Technologia

Nie każdy bohater nosi pelerynę! Kärcher Thank Your Cleaner Day 2021 - obchody i e-book o branży czystościowej w Polsce i na świecie

Piątek, 22 października 2021
Branża czystościowa to często niedoceniany, niedostatecznie dostrzegany sektor naszej gospodarki. W końcu, „to tylko sprzątanie”? Cóż, ośmielimy się nie zgodzić. Przecież z punktu widzenia działania społeczeństw po prostu nie moglibyśmy bez niej funkcjonować w pracy zawodowej. Lecz także w życiu prywatnym, gdy korzystamy z przestrzeni publicznej – urzędów, szkół, szpitali i tak dalej. Wartość tego biznesu w Polsce szacuje się na 17 mld zł.
Właśnie dlatego, po raz kolejny, trzeci już, podziękowaliśmy uroczyście w Kärcher Polska pracownikom sprzątającym nasze biura. Wszystko w ramach szerszej inicjatywy globalnej - Thank Your Cleaner Day.

Ta zapoczątkowana w 2015 roku w ojczyźnie Hobbitów, zielonej Nowej Zelandii impreza w 2021 roku była już, pod egidą firmy Kärcher – lidera branży czystościowej, obecna w ponad 50. krajach świata. W tym roku naszym podziękowaniom, skierowanym do wszystkich pracowników branży czystościowej, których jest wg szacunków w naszym kraju około 700 tys. towarzyszyła też premiera specjalnego e- booka poświęconego branży utrzymania czystości. W Kärcher wiemy, że za dobrze wykonaną pracę, od której, zwłaszcza obecnie w dobie pandemii, zależy zdrowie i życie ludzi, należą się słowa uznania. Dlatego 20. października doceniliśmy naszych, na co dzień niemal niewidzialnych, bohaterów – osoby dbające o czystość i bezpieczeństwo naszych biur.


Wspomniany e-book prezentuje zarówno inicjatywy TYCD jak i przedstawia kondycję branży w Polsce, jej przyszłość i perspektywy a nadto wiele ciekawostek zaskakująco łączących się z postrzeganiem sprzątania przez współczesnych. Forma wywiadów z ekspertami branży z Polski z zagranicy, a także skondensowane artykuły merytoryczne zachęcają do lektury.

Kärcher zachęca do pobrania e-booka: https://www.kaercher.com/pl/thank-your-cleaner-day.htmltagi: NKärcher Thank Your Cleaner Day , e-book , technologie , technika , handel ,