Wiadomości

Auchan wprowadza usługi kurierskie i pocztowe

Poniedziałek, 20 września 2021
Już pod koniec września Auchan Retail Polska wprowadzi w swoich sklepach usługi kurierskie i pocztowe. Sieć przewiduje również otwarcie sklepów w niedziele. Nazwa operatora zostanie podana do wiadomości publicznej po podpisaniu umowy - stanie się tak jeszcze we wrześniu br. W ramach nowych udogodnień klienci sklepów Auchan będą mogli nadać lub odebrać przesyłki w godzinach funkcjonowania sklepów oferujących tego typu usługi.
Jak czytamy w komunikacie sieci Auchan, wprowadzenie świadczeń kurierskich i pocztowych, jako kolejnego udogodnienia w oferowanym przez sieć zestawie usług, pozwoli na bardziej efektywne wykorzystanie czasu klientów przeznaczonego na zakupy i zwiększenie ich komfortu. W związku z powyższym sieć przewiduje również otwarcie sklepów w niedziele.

Jak czytamy dalej w komunikacie, sieć Auchan zawsze przestrzega przepisów obowiązującego prawa oraz podąża za zmieniającymi się potrzebami współczesnych konsumentów, dla których liczy się czas i wygoda podczas zakupów oraz przy korzystaniu z innych usług związanych z organizacją życia codziennego. Z badań przeprowadzonych przez Auchan na polskim rynku w maju tego roku wynika, że dla klientów sieci m.in. ważne są względy pragmatyczne takie, jak szeroka oferta produktów i usług dostępnych pod jednym dachem (87%) oraz niewielka odległość sklepu od domu (85%).

tagi: Auchan , usługi kurierskie , pocztowe , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , sieci handlowe , FMCG , handel w niedziele , Auchan Retail Polska ,