Wiadomości

Międzynarodowy Dzień Sernika z Hochland

Piątek, 30 lipca 2021
30 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Sernika! To ważne święto dla cukierników, ponieważ to sernik pozostaje niekwestionowanym królem deserów. Firma Hochland Polska zachęca do świętowania tego wyjątkowego wydarzenia i wykorzystania sera Hochland Cremette, jako idealnej bazy premium do ciast i deserów.
Stale powstają nowe odmiany sernika, dlatego każdy znajdzie idealny przepis dla siebie. Najważniejszym składnikiem tego wypieku jest oczywiście ser, który jest sekretem udanego sernika.
Ser twarogowy Hochland Cremette, dostępny w ofercie Hochland Professional, jest idealną bazą premium do ciast i deserów. Ma odpowiednią gładkość i homogenną konsystencję. Jego ogromną zaletą jest również termostabilność, dzięki czemu jest doskonały do pieczenia, gotowania, smażenia oraz chłodzenia i mrożenia. To prawdziwy ser – orkiestra!

Firma Hochland Polska zachęca do świętowania Międzynarodowego Dnia Sernika. Specjalnie z tej okazji przygotowano szereg działań komunikacyjnych oraz promocyjnych w mediach tradycyjnych oraz w internecie.

Poniżej znajduje się link do filmu z rekomendacją Hochland Cremette przygotowaną przez znanego cukiernika Juriego Gorobczyszyn: https://www.youtube.com/watch?v=kkTO3SdU4lQ

Więcej inspiracji i rekomendacji dostępnych jest na kanale YouTube: (757) Hochland Professional Polska - YouTubetagi: Hochland , Międzynarodowy Dzień Sernika , sery , nabiał , Almette , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , produkcja , konsument , FMCG , przemysł spożywczy , Hochland Cremette ,