Nowe placówki handlowe

POLOmarket otwiera kolejne sklepy

Środa, 21 lipca 2021
Zgodnie z zapowiedzią, sieć POLOmarket nie ustaje w rozwoju i regularnie otwiera kolejne supermarkety. Dziś (21.07) Klientów przywitał zupełnie nowy sklep w Golinie (woj. wielkopolskie), w piątek otwarty zostanie wyremontowany sklep w Brzozówce (woj. kujawsko-pomorskie).
Nowy supermarket w Golinie, tak jak wszystkie otwarte w ostatnim czasie sklepy, został zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem sieci POLOmarket. Jego wizytówką jest przestronność, funkcjonalność dla Klienta, a także dbałość o ekologię.

Szerokie aleje zakupowe i optymalne dostosowanie układu regałów, wpływają znacząco na komfort codziennych zakupów. Nowoczesne systemy chłodzenia i wyposażenie sklepu mają kluczowe znaczenie dla świeżości i jakości sprzedawanego asortymentu. Wygodny parking i atrakcyjna lokalizacja pozwalają natomiast na bezpieczne i szybkie zakupy, bez dodatkowych utrudnień.

Wyremontowany obiekt w Brzozówce przywita klientów ponownie już 23 lipca. Poza generalnym remontem sali sprzedaży i nowym wyposażeniem, zyska także nowoczesne rozwiązania proekologiczne.

Sieć POLOmarket otwiera regularnie nowe i zmodernizowane obiekty. W najbliższych miesiącach zaplanowała otwarcia sklepów w m.in. Koszalinie, Szczecinie, Smolcu, Sieradzu i Ostrowie Wielkopolskim.tagi: POLOmarket , sklepy spożywcze , nowe placówki handlowe , rynek spożywczy , sieci handlowe , FMCG , sprzedaż handel , konsument ,