Łączna wartość dostaw do Tesco Stores Limited (UK) wyniesie w okresie 5 lat około 50 mln złotych. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.
Pamapol prowadzi działalność produkcyjną w zakładzie w Ruścu (okolice Bełchatowa). Zakład posiada nowoczesne hale produkcyjne wyposażone w 6 wydajnych linii technologicznych, co czyni go jednym z najnowocześniejszych tego typu zakładów w Polsce. Wydajne i nowoczesne linie technologiczne a także wykwalifikowana kadra pozwala produkować wysokiej jakości wyroby, które cieszą się dużym popytem i uznaniem klientów zarówno w kraju jak i za granicą.
Od roku 2004 Pamapol jest liderem dań gotowych w Polsce. Ponadto spółka produkuje konserwy mięsne, pasztety, zupy gotowe oraz kiełbaski drobiowe.
W czerwcu 2006 roku spółka Pamapol S.A. zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dzięki pozyskanemu kapitałowi spółka konsekwentnie realizuje strategię powiększania Grupy Kapitałowej Pamapol.
(Maja Święcka)
W roku jubileuszu 35-lecia Grupa Colian potwierdza swoją...
Restauracje działające w sieci Sfinks Polska wypracowały w...
Komentarz Prezesa Polskiej Izby Handlu...
13,6 dnia – takie terminy przelewów firmy MŚP zapisywały...
Rolnictwo może odegrać znaczącą rolę w niwelowaniu...
Impulsem dla szarej strefy są krajowe podwyżki akcyzy i...
Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o...