Drogeria

Dezynfekcja dla dzieci

Poniedziałek, 23 listopada 2020 HURT & DETAL Nr 11/177. Listopad 2020
W dobie pandemii ochrona dzieci i ich otoczenia jest bardzo istotna. To dla nich powstała nowa seria profesjonalnych preparatów do dezynfekcji biopolimerowej anti-COVID19.
Produkt pakowany na licencji „Rodzina Treflików”, której bajkowe postacie zagościły na przepięknych etykietach, zachęcając dzieci i rodziców do codziennej higieny i dezynfekcji. Podstawowy produkt to puszysta pianka do dezynfekcji rąk, uwielbiana przez dzieci i dorosłych, bez alkoholu, bardzo przyjemna w dotyku, która pielęgnuje i chroni ręce na kilka godzin. Wersja podręczna w postaci jednorazowej chusteczki pozwala na dezynfekcję w każdym momencie. Uzupełnieniem jest spray do dezynfekcji: powierzchni, zabawek, pluszaków i miejsca zabaw. Wszystkie preparaty są zarejestrowane jako preparaty biobójcze pod nazwą anti-COVID19. Seria obejmuje: piankę do rąk 50 ml oraz 250 ml, chusteczkę do rąk, spray do powierzchni (100 ml, 250 ml, 500 ml), pakowane osobno lub w zestawach świątecznych z gratisami.


tagi: dezynfekcja dla dzieci , drogeria , płyny do dezynfekcji , drogeria , sprzedaż , hurt , detal , handel , konsument , pandemia , covid-19 , koronawirus ,