Z rynku FMCG

Trybunał Porter z browaru w Piotrkowie Trybunalskim ze złotym medalem

Środa, 18 listopada 2020
W tegorocznej 17. już edycji festiwalu „European Beer Star”, regionalne piwo Trybunał Porter z browaru w Piotrkowie Trybunalskim zdobyło złoty medal w kategorii porter bałtycki.
- Mimo pandemii koronawirusa, do konkursu, który w tym roku zamiast w okolicach Monachium odbył się w internecie, zgłoszono ponad 2000 piw z 42 krajów. Nagrodzono jednak piwa tylko z 28 krajów i w tym gronie nie tylko znalazł się nasz Porter, ale pokonał znamienitych konkurentów, także z Polski, zdobywając tytuł europejskiej gwiazdy wśród piw w kategorii porterów bałtyckich. Jesteśmy z tego niesamowicie dumni. - mówi Michał Leszczyński, Dyrektor Marketingu firmy Sulimar, właściciela browaru.

Marka Trybunał, należy do firmy Sulimar, która istnieje na rynku od 1927 roku, kontynuując tradycje browarnicze z Piotrkowa i okolic. Należą do niej również takie marki piwne jak Cornelius czy Beczkowe. Wszystkie gatunki oferowanych przez Sulimar piw, warzone są w oparciu o tradycyjne metody browarnicze, wyłącznie przy użyciu naturalnych składników, bez chemicznych dodatków czy konserwantów.tagi: Sulimar , Trybunał Porter , European Beer Star , piwo regionalne , porter bałtycki , browar , Piotrków Trybunalski , złoty medal , piwo , alkohole , konkurs , konsument , ,